Jump to content

Zx-6R 636 2002

スティグ
 Share

Recommended Posts

スティグ

Poradziłem się Was ostatnio odnośnie tego modelu. Obejrzane i kupione. Póki co możemy się spotkać, jak jeżdżę na blachach z Jeleniej Góry :smile:

https://picasaweb.google.com/109374702185244401312/KawasakiZX6R6362002

Łódzkie zdjęcia zrobię, jak będzie sucho.

スティグ

1 właściciel we Włoszech i 1 w Polsce, przebieg 18 000 km.

Właśnie skończyłem ją znów czyścić i oglądać. Nie ma najmniejszej ryski począwszy od lusterek, przez manety, na tłumiku kończąc. Rama bez jakichkolwiek śladów, jestem motopedantem i 1 plastik jest może 0,5 mm spasowany ciaśniej, ale wszystkie w oryginale, gąbeczki bez śladów, tarcze jak nowe, zero luzów na nitach. Pali od strzała, jedzie prosto po puszczeniu kierownicy nawet przy 20 km/h. Napęd 80%, klocki 90%, nowy aku Yuasa, wszystkie płyny nowe, filtry również. Zestaw naklejek i kluczy serwisowych pod zadupkiem w orignale. Śladów malowania na żadnej śrubeczce, wszystkie jednakowe. Minimalnie słychać koszyczek sprzęgłowy, ale oglądałem wczoraj na szybko 2 sztuki ZX-6R i każda tak miała.  Gumy, tulejki etc bez śladów przetarć. Cena... 11,5. Ale jakbym znalazł SV 1000 n w takim samym stanie jestem gotów ją sprzedać :smile: Totalnie nie szukałem Kawy, decyzja zapadła w ciągu 24 godzin. :smile:

Edited by スティグ (see edit history)

Bardzo ładnie utrzymany sprzęt. Gratulacje!

Michallica

... ta Kawa budzi cie hehehe

Prawie tak ładna jak moja Baśka  :whistling:  hehehehe

Nie z Jeleniej Góry tylko Dzierżoniowa ;) Trzeba było pisać to bym Ci załatwił kogoś kto by ją obejrzał, w końcu moje rodzinne strony :P

AndrzejCBR

Super sprzęt jakbyś z salonu kupił, Majka napisał, że aż szkoda tym latać dosłownie.

スティグ

Super sprzęt jakbyś z salonu kupił, Majka napisał, że aż szkoda tym latać dosłownie.

Gadacie, jak moja Mama - szkoda tym wręcz jeździć. Trzeba jeździć, tylko z głową i dbać, żeby tak wyglądało. A, że ja lubię czyścić, na eksploatację też mi raczej kasy nie szkoda to mam nadzieje, że uda mi się ją utrzymać w takim stanie :smile:

Wydaje mi się, że ona była już na sprzedaż w lutym (przynajmniej takie same malowanie) :smile: bo też przykuła moją uwagę, ale myślałem, że to ściema z tym salonowym stanem :smile: a i kasy tyle nie miałem :smile:

A tu proszę taka niespodzianka, że jednak czasem trafi się taki wyjątkowy okaz :smile: :) :smile: pogratulować szczęścia i niech dzięki Tobie nabierze jeszcze więcej uroku ;)

qxK0W5f.jpg

Kawy to nie moja bajka, ale ta prezentuje się zjawiskowo! I nawet cena nie była zbyt wysoka. Szczęściarz :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Motocykl prezentuje się fantastycznie. Przez Ciebie, stwierdzenie  „zadbany motocykl” nabierze teraz zupełnie innego znaczenia (zawiesiłeś wysoko poprzeczkę) :smile: .

Dość oryginalnie wygląda przód z otwartą paszczą – czyżby motocykl sobie ziewał ? ;)

• 1 month later...

Witam, gratuluję zkupu. Miałem taką z tego samego rocznika i w takim samym malowaniu. To wszystko co koedzy napisali potwierdzam, dodać mogę tylko iż oryginalne naklejki zmieniają kolor przy odpowiednim świetle.:smile: