Skocz do zawartości

Honda Cbr 600 F2 Z 1993 Roku


bułgar

Rekomendowane odpowiedzi

W swoim profilu zarzuciłem zdjęcia CeBeRki, ale zamieszcze je również tutaj, w odpowiednim miejscu. Tak jak w tytule, Honda CBR 600 F2 z 1993 roku, przebieg na dzień dzisiejszy to 22088 km. Zakupiłem ją 29 kwietnia tego roku ze stanem 19988 km, lecz wracałem na niej z Białegostoku, po 3 letniej przerwie w jeździe :smile: Zdjęcia troszkę "stare", bo blachy zostały już zmienione 2-gi raz, lecz niebawem zarzucę nowsze, "świeższe" zdjęcia, choć nic się w niej nie zmieniło, oprócz właściciela :biggrin: Mam nadzieję, że wpada w oko :smile: Pozdrawiam!

post-2299-0-58529100-1370598013_thumb.jpg

post-2299-0-65360200-1370598015_thumb.jpg

post-2299-0-91260600-1370598024_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR na sezon to szybko się uczysz. Sam taką śmiagam 2,5 sezonu i mocy jest ok:) Trochę mało wiarygodny przebieg bo ktoś robiłby 1100km w sezonie kapkę mało. Pogoda mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zakupiłem ją 29 kwietnia tego roku ze stanem 19988 km,

 

Gdzie Wy takie igiełki znajdujecie :blink: ?

Przez 20 lat przebieg 20 tysięcy, wychodzi tysiąc kilometrów na rok. Ja  tysiąc km to zrobię w 2-3 miesiące, a jeszcze rzadko, jak mam ochotę to się przejadę wieczorem po mieście i tyle.

 

Nie mam nic do Ciebie i twojej CBRki, ale ten przebieg wydaje mi się nierealny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się czepiać przebiegu :smile:

CeBRy są nie do zajeżdżenia ;) więc nawet jakby miała 4 razy tyle to i tak będzie w dobrym stanie :smile:

 

Maszynka z pewnością wyróżniająca się ;) i jeśli ktoś o nią choć trochę dbał to długo będzie dawać frajdę ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem właśnie na temat przebiegu w mojej Cebrze z chłopakami z grupy. Faktycznie, wydaje się nierealny i może taki być, ale przez ostatnie 3 lata Cebrą latała moja koleżanka, która przez ostatnie 2 lata zrobiła na niej aż 22 km!! Kiedy znajoma kupowała motor od chłopaszka, to byłem przy tym i wiem, że moto stał w Austrii przez dłuższy czas w garażu, a po kupnie, to latał nią niezbyt często, bo nie miał prawka, więc nawet gdyby przebieg był 2x większy niż "jest", to i tak wymieniłem tylko olej, filtr i śmigam nią cały czas, a w ciągu miesiąca, odkąd ją kupiłem, to już zrobiłem na niej 2300 km, bo wracałem na niej z Białegostoku. Ale mniejsza o to, chodzi jak marzenie i oby służyła jak najdłużej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, Adrian, napisanie tego postu zajęło mi parę minut, dokładnie tyle, w ile wypiłem piweczko i poleciałem spać. Gdybym wiedział, że do pracy pojadę motorem, to moglibyśmy jeździć do 5:20 rano, to bym w ogóle nie spał wtedy, a nie moralniaki mi tu dajesz... :P:biggrin: P.S. Dzięki za dzisiejszą rundkę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i słyszałem to "cudo "   :biggrin:  :P

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przez 20 lat przebieg 20 tysięcy, wychodzi tysiąc kilometrów na rok.

Przebieg jest mało realny, obstawiałbym raczej z 50-60 tys km i "korekcję licznika " :P

 

 

 

Ja  tysiąc km to zrobię w 2-3 miesiące

No ja ostatnio 1500 w tydzień... każdy kto trochę jeździ wie, że takie przebiegi w 20 letnim moto to jak smoki - tylko w bajkach...

 

 

 

Nie mam nic do Ciebie i twojej CBRki, ale ten przebieg wydaje mi się nierealny...

Bo jest 100% nierealny, no ale najważniejsze by cebra się dobrze sprawowała... 

 

Życzymy dużo bezawaryjnie przejechanych km ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Maciek, się czepiasz wiesz?! :P:decayed: Jeździ? Jeździ.. Ładna? No ładna i co tu więcej do szczęścia potrzeba :P:biggrin: Co do przebiegu, to faktycznie, nie ukrywam, że przez miesiąc to ja już ponad 3400 km wykręciłem :biggrin::riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...