Jump to content

Suzuki Gs 500 E

kusiaczek
 Share

Recommended Posts

W skrócie suzanna z 94rok skromna 500-ka która naprawdę potrafi dać dużo frajdy.Jak widać trochę przerobiona, jednym się podoba drugim nie, ale o gustach w końcu się nie dyskutuje.ZmianyPodwójna lampa przód xenonLed kierunkiLed lampa tyłCrash-padyPługNadkoleWydech IxilOplot HelObszyte siedzenie skajem motocyklowymStrelażeGivi e55 z bagażnikiem i oparciem2x Givi e41i wiele innych dupereli Motocykl robiłem pod siebie, z racji tego że moje życie trochę pracowite nie wiele mam czasu na latanie, przez okres jaki posiadam suzuki zrobiłem ok 14tys. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania z chęcią udzielę odpowiedzi :smile:post-225-0-76729900-1317152974_thumb.jpg

Jej jaka obładowana ;p Nie wiedziałam, że na GSa można tyle upchać :)Ja GSy kocham, a szczególnie jednego ;p Więc mi się jak najbardziej podoba :smile: Pozdrawiamy Lili i Mała xD

Czekam na więcej fotek - ostatnio coś chyba forumowicze leniwi, bo po jednym zdjęciu Dołączona grafika

zdajesz sobie sprawę z tego ile kosztuje klisza i wywołanie fotek ?? :decayed:

Raz jak jechałem na działkę,panowie stali na dróżce w lesie a że jechałem ok 120km/h postanowili za mna pojechac na sygnale, zwykła kontrola, pan policjant zapytał czy sam je mocowałem wiec odpowiedziałem ze poprzedni właściciel i koniec gadki,fakt przegląd robię u znajomego bo inaczej by nie przeszło

• 2 weeks later...

osobiscie uwazam ze gs to klasyk i te bajery srednio do niego pasuja. sam mialem GSa ale ograniczylem sie do wymiany kierunkow na led. widze ze celujesz w streeta ale gs chyba za maly;) ale chwali sie kazda personalizacje wlasnego moto;]

• 2 months later...

czy tak czy tak ładna szuzuka wogule gs sa jakies fajne i dozo osob zaczyna od niego :whistling: a jak bedziesz miał tyle ledow nie bedziesz miec problemow z ladowaniem? :decayed:

• 11 months later...

Moj GS500 93r. gasnie na wolnych obotach po rozgrzaniu... Odpalilem po paru tygodniach i jest problem. Moze ktos pomoze? Przy okazji szukam sprawdzonego mechanika badz serwisu do przegladu mojej maszyny w Lodzi.

Typ: Czterosuwowy, dwucylindrowy w układzie rzędowym Rozrząd DOHC, 2 zawory na cylinder Pojemność skokowa 487 cm3 Średnica x skok tłoka 74 × 56,6 mm Stopień sprężania 9 : 1 Moc maksymalna 46KM przy 9000 obr/min (od 1996r 45KM) Maksymalny moment obr. 40Nm przy 7000 obr/min Zasilanie 2 gaźniki Mikuni BST 33 SS Smarowanie Pod ciśnieniem z mokrą misą olejową Rozruch Elektryczny Alternator 230W Akumulator 12V 11Ah Zapłon Elektroniczny Chłodzenie Powietrze

Typ: Czterosuwowy, dwucylindrowy w układzie rzędowym Rozrząd DOHC, 2 zawory na cylinder Pojemność skokowa 487 cm3 Średnica x skok tłoka 74 × 56,6 mm Stopień sprężania 9 : 1 Moc maksymalna 46KM przy 9000 obr/min (od 1996r 45KM) Maksymalny moment obr. 40Nm przy 7000 obr/min Zasilanie 2 gaźniki Mikuni BST 33 SS Smarowanie Pod ciśnieniem z mokrą misą olejową Rozruch Elektryczny Alternator 230W Akumulator 12V 11Ah Zapłon Elektroniczny Chłodzenie Powietrze

no i ????

Dzięki Luki w imieniu moim jaki gsa ;D

Przyjdzie wiosna

Przyjdzie czwartek noi spotkanie pod centralem :smile:

Pozdrawiam :smile:

• 1 month later...
MistrzDariusz

wydech - kozak, plug - kozak, ale jakos chromowana lampa akurat do mnie bardziej przemawia. ladna sztuka!