Skocz do zawartości

Suzuki Gs 500 E


kusiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie suzanna z 94rok skromna 500-ka która naprawdę potrafi dać dużo frajdy.Jak widać trochę przerobiona, jednym się podoba drugim nie, ale o gustach w końcu się nie dyskutuje.ZmianyPodwójna lampa przód xenonLed kierunkiLed lampa tyłCrash-padyPługNadkoleWydech IxilOplot HelObszyte siedzenie skajem motocyklowymStrelażeGivi e55 z bagażnikiem i oparciem2x Givi e41i wiele innych dupereli Motocykl robiłem pod siebie, z racji tego że moje życie trochę pracowite nie wiele mam czasu na latanie, przez okres jaki posiadam suzuki zrobiłem ok 14tys. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania z chęcią udzielę odpowiedzi :smile:post-225-0-76729900-1317152974_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej jaka obładowana ;p Nie wiedziałam, że na GSa można tyle upchać :)Ja GSy kocham, a szczególnie jednego ;p Więc mi się jak najbardziej podoba :smile: Pozdrawiamy Lili i Mała xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na więcej fotek - ostatnio coś chyba forumowicze leniwi, bo po jednym zdjęciu Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jak jechałem na działkę,panowie stali na dróżce w lesie a że jechałem ok 120km/h postanowili za mna pojechac na sygnale, zwykła kontrola, pan policjant zapytał czy sam je mocowałem wiec odpowiedziałem ze poprzedni właściciel i koniec gadki,fakt przegląd robię u znajomego bo inaczej by nie przeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

osobiscie uwazam ze gs to klasyk i te bajery srednio do niego pasuja. sam mialem GSa ale ograniczylem sie do wymiany kierunkow na led. widze ze celujesz w streeta ale gs chyba za maly;) ale chwali sie kazda personalizacje wlasnego moto;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Moj GS500 93r. gasnie na wolnych obotach po rozgrzaniu... Odpalilem po paru tygodniach i jest problem. Moze ktos pomoze? Przy okazji szukam sprawdzonego mechanika badz serwisu do przegladu mojej maszyny w Lodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ: Czterosuwowy, dwucylindrowy w układzie rzędowym Rozrząd DOHC, 2 zawory na cylinder Pojemność skokowa 487 cm3 Średnica x skok tłoka 74 × 56,6 mm Stopień sprężania 9 : 1 Moc maksymalna 46KM przy 9000 obr/min (od 1996r 45KM) Maksymalny moment obr. 40Nm przy 7000 obr/min Zasilanie 2 gaźniki Mikuni BST 33 SS Smarowanie Pod ciśnieniem z mokrą misą olejową Rozruch Elektryczny Alternator 230W Akumulator 12V 11Ah Zapłon Elektroniczny Chłodzenie Powietrze

 

iluminaciónled edificios

- Pozdrowienia Mart1k4a

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ: Czterosuwowy, dwucylindrowy w układzie rzędowym Rozrząd DOHC, 2 zawory na cylinder Pojemność skokowa 487 cm3 Średnica x skok tłoka 74 × 56,6 mm Stopień sprężania 9 : 1 Moc maksymalna 46KM przy 9000 obr/min (od 1996r 45KM) Maksymalny moment obr. 40Nm przy 7000 obr/min Zasilanie 2 gaźniki Mikuni BST 33 SS Smarowanie Pod ciśnieniem z mokrą misą olejową Rozruch Elektryczny Alternator 230W Akumulator 12V 11Ah Zapłon Elektroniczny Chłodzenie Powietrze

 

Typ: Czterosuwowy, dwucylindrowy w układzie rzędowym Rozrząd DOHC, 2 zawory na cylinder Pojemność skokowa 487 cm3 Średnica x skok tłoka 74 × 56,6 mm Stopień sprężania 9 : 1 Moc maksymalna 46KM przy 9000 obr/min (od 1996r 45KM) Maksymalny moment obr. 40Nm przy 7000 obr/min Zasilanie 2 gaźniki Mikuni BST 33 SS Smarowanie Pod ciśnieniem z mokrą misą olejową Rozruch Elektryczny Alternator 230W Akumulator 12V 11Ah Zapłon Elektroniczny Chłodzenie Powietrze

 

no i ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...