Jump to content

Tiger 1050

Mur67
 Share

Recommended Posts

Witam,

ma już prawie trzy lata...

po przesiadce z F650GS, bardziej myślałem o GSsie 800 ale wystarczyło pół godziny w siodle i nie było odwrotu...

co prawda w teren nawet lekki raczej się tym nie pojedzie, ale do turystyki super.

na plus:

Wygodna pozycja, da się swobodnie chodzić po przejechaniu 500-600 km. super silnik, fajne zawieszenie, prowadzenie

na minus:{

skrzynia biegów... hałasuje jakby w środku wiadro gwoździ było ale Triumph tak ma, wysoki dla pasażera, fabryczne kufry (ładne, ale pojemność szkoda gadać - w prawy wchodzą dwie kanapki i termos... ale mały)

generalnie zostanie u mnie na długo.

Dołączona grafika

Super sprzęt, jak miałbym teraz zmieniać motocykl to własnie na coś w podobnym guście - dl 1000, tdm900. No ale na najbliższe sezony zostaję przy swoim nakedzie:)

Maszyna prezentuje się "smakowicie" :smile: Ciekawe jak prezentuje się na żywo Dołączona grafika

jak firma i Warszawa którego dnia wcześniej wypuszczą...

• 3 years later...

Też mam z 2009 roku. W czerwcu przejechałem 1800 km nim w dwa dni...ból zadka ale wciąż go kocham:)

Pudła Motech Trax Evo mam, polecam.

Też mam z 2009 roku. W czerwcu przejechałem 1800 km nim w dwa dni...ból zadka ale wciąż go kocham:)

Pudła Motech Trax Evo mam, polecam.

tak wogóle to chcę go teraz opylić jakby ktoś coś...na blachach z poza Unii.

• 2 weeks later...