Skocz do zawartości

Tiger 1050


Mur67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ma już prawie trzy lata...

po przesiadce z F650GS, bardziej myślałem o GSsie 800 ale wystarczyło pół godziny w siodle i nie było odwrotu...

co prawda w teren nawet lekki raczej się tym nie pojedzie, ale do turystyki super.

na plus:

Wygodna pozycja, da się swobodnie chodzić po przejechaniu 500-600 km. super silnik, fajne zawieszenie, prowadzenie

na minus:{

skrzynia biegów... hałasuje jakby w środku wiadro gwoździ było ale Triumph tak ma, wysoki dla pasażera, fabryczne kufry (ładne, ale pojemność szkoda gadać - w prawy wchodzą dwie kanapki i termos... ale mały)

generalnie zostanie u mnie na długo.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna prezentuje się "smakowicie" :smile: Ciekawe jak prezentuje się na żywo Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby nie patrzeć jak na takiego turystyka to nie dużo. Bandyta 650 waży 220, a Bawara 1200 260kg ponad.

Fajny, fajny zgrabny. Przejdzie między autami w korku, a nie jak GS ze swoim boxerem. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Też mam z 2009 roku. W czerwcu przejechałem 1800 km nim w dwa dni...ból zadka ale wciąż go kocham:)

Pudła Motech Trax Evo mam, polecam.


Też mam z 2009 roku. W czerwcu przejechałem 1800 km nim w dwa dni...ból zadka ale wciąż go kocham:)

Pudła Motech Trax Evo mam, polecam.

tak wogóle to chcę go teraz opylić jakby ktoś coś...na blachach z poza Unii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...