Skocz do zawartości

Weekend Pod Namiot Z Dzieckiem - Ktoś Ma Pomysł?


czajnik

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś pomysł gdzie by polecieć w najbliższy weekend pod namiot z dzieckiem ?. tak w okolicach 250/300 km. od Łodzi . może ktoś chętny coś zaproponować lub się przyłączyć z pociechą lub "innym" plecaczkiem . co prawda nie sprawdzałem jaka będzie pogoda lecz mam nadzieję że ok.

Edytowane przez Suchy-wolk
tytuł (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę zależy jak duże jest dziecko i na jakich atrakcjach Ci zależy - z doświadczenia wiem, że moje dziecko najlepiej bawiło się biegając po kałużach i grzebiąc w brudnym piachu, więc nie musiałyśmy jechać daleko, ale Majka miała wtedy 3 latka więc nie była zbyt wymagająca :smile:

 

Więc co byście chcieli robić przez te 2-3 dni? Łowić ryby, spacerować, kąpać się, zwiedzać...? Powiedz jakie macie że tak powiem potrzeby a wtedy będę w stanie coś Wam zaproponować :smile:

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jura krakowsko - częstochowska okolice Ojcowa - dużo do zwiedzania, super widoki, super skałki, przyjemne zakręty 150 - 200km

 

Okolice Gostynina( j.Lucieńskie j.Białe) - trochę lasu, czysta woda, po drodze Piątek, niedaleko do Płocka a tam chyba jest Zoo 80 - 100km

 

Okolice Wałbrzych cały Dolny Śląsk - mnóstwo do zwiedzania, żeby to ogarnąć to z dwa tygodnie ale można wybrać parę miejsc 300 -350km

 

Okolice Międzyrzecza - dojazd autostradą lub zwykłą trasą, 32 km bunkrów MRU, Świebodzin z naszym kolosem, dużo lasów czysta woda 300 - 350km

 

Wszystko zależy od wieku zainteresowań i oczekiwań dzieciaka co do wyjazdu, daj więcej info to może coś więcej przyjdzie do głowy, albo coś konkretniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedzi . rzeczywiście zapomniałem dodać wiek dziecka :smile: 13 lat,  chłopiec.lecz chyba jednak pojadę z nim na zlot : ) dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 lat,  chłopiec

Ja w tym wieku latałem już Komarem z takim ucieszem na gębie jaki mam do teraz :smile:

 

Prawko AM od 14 lat więc za rok sponsoruj i możecie jeździć razem na 2 maszyny. Prędkość delikatnie dostosujesz... dla dzieciaka nie będzie lepszej frajdy niż jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć. Uwierz mi, sam pamiętam te czasy... Byle byś tylko miał tyle kasy żeby lać na 2 baki  :smile:

 

A to na zlot można polecieć... a to pozwiedzać, a to posiedzieć nad wodą i zrobić grilla. A jazda z tyłu to nie to samo co samemu :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynki - woj. kuj-pomorskie  - fajne jezioro w lesie na łonie natury. Oczywiście można coś zjeść i sklep w którym jeden rodzaj browara podają - Kasztelańskie (nie mylić z Kasztelanem - fuj), wypożyczyć rower/kajak etc. można naprawdę się wyciszyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...