Skocz do zawartości

Zdjęcia Stunt


dario190

Rekomendowane odpowiedzi

Nom widziałem już foto ale nie w tej rozdzielczosci,spoko to wychodzi,podoba mi się.Nie mów że to twój znajomy?Sobota? ;)  Chociaż patrząc na niebo to w deszczu trzeba się będzie uczyć

 

P.s.  Stunt to nie gumowanie(moim zdaniem)

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie,prubujesz? oceniasz foto? czy docinasz?

o cokolwiek Ci chodzi to i tak temat ni jak ma się do zawartości tego wątku. Ale jeśli pytasz to nie próbuje, foto (jako zdjęcie a nie, co ktoś na nim wyprawia) całkiem fajne ale na kolano nie powala, nie docinam tylko zapytałem bo jak by nie patrzeć 70% stunt'u to powolna jazda na gumie we wszelkich możliwych pozycjach. B):cheers:

Edytowane przez Massi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 70% stunt'u to powolna jazda na gumie we wszelkich możliwych pozycjach. B):cheers:

 

 

Dokładnie

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

Podzielam zdanie, nie rozumiem opinii, że latanie na kapciu to nie stunt, owszem to trochę co innego jak ktoś leci na kole od świateł na normalnym moto i ciuchach a co innego jak robi to stunter na placu. Zdjęcia jak dla mnie bardzo na +.

Edytowane przez AndrzejCBRF2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy 230-tu się stuntuje

Nigdy nie próbowałem na motocyklu, ale z doświadczenia rowerowego wiem, że im mniejsza prędkość tym trudniej utrzymać równowagę. Dla mnie większym "wyczynem" będzie gumowanie przy 5 km/h niż powiedzmy 100.

Po nieba błękicie za*******am przez życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla mnie większym "wyczynem" będzie gumowanie przy 5 km/h niż powiedzmy 100.

 

Nie tylko dla ciebie,dla każdego.Lecz przy 5-ciu to już nauka stunt-u

 

Darek to drugie foto było tym samym sprzętem?bo z deka gorsze

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisano 06 czerwiec 2013 - 12:54 pd, dnia 06 Cze 2013 - 09:23, napisał: potestuj z f50/1.4 chyba do portretow

 

Dokładnie :smile: f50 to stałka i nie ma możliwości wykonywania dynamicznych ujęć z odległości. Stałki nadają się głównie do fotografii studyjnej :smile:

 

najlepszy będzie 70-200/2.8 , 80-200/2.8 itd i raczej typu zoom, bo przy stałce to zoom tylko nożny, a przy stuncie może być trudno :smile:
ale w tej kwocie to raczej nie znajdziesz

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba do portretow

 

Stałka 50mm to wbrew pozorom bardzo uniwersalny obiektyw, świetnie się sprawdza w fotografii reportażowej, stunt też da się nią zrobić, ale są do tego bardziej odpowiednie obiektywy ;) np. wspominany wcześniej 70-200mm f2.8 lu jego tańszy odpowiednik (ale też bardzo dobry optycznie) 70-200 f4  szeroki kąt np. 16-35mm też daje rade do pewnych ujęć  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@smooth 50tka jest dobra ze względu na światło, racja że można się nią posługiwać na codzień lecz czasem odległość też ma znaczenie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...