Skocz do zawartości

Mecz Żużlowy Orzeł 09.06.2013


achmed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w niedziele 9.06.2013 jest mecz żużlowy na łódzkim torze przy ul. 6-go sierpnia. Jeśli przyjedziemy motocyklami wstęp jest gratis. W zamian mamy zrobić rundkę po torze pokazową. Jak tylko dowiem się odnośnie konkretnej godzinki napisze. Zapraszam wszystkich.

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez motocyklisci zawsze mieli wjazd za free

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że nasi żużlowcy będą walczyć o punkty z ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów Wlkp. którzy w tabeli wyprzedzają bezpośrednio właśnie Orła Łódź.

 

Mecz ma odbyć się o godzinie 15:00 jak warunki atmosferyczne pozwolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przegraliśmy w piątek i jak przegramy tym razem to całkiem prawdopodobne, że skończymy wcześniej sezon. Ten mecz ma spore znaczenie. Ostatnio jak byłem na pokazie to miałem najmniejszą pojemność ze wszystkich prezentujących się maszyn. 

 

11 czerwca zdejmują mi gips, więc będę wam machał kulami jeszcze z trybun. Przyjedźcie bo nasi tego potrzebują, dopingu kibiców czy choćby samego uczestniczenia na trybunach. 

 

zyszk

 

Jedziesz przez bramę cały czas prosto, aż do końca i w prawo jest wjazd na stadion, strefa VIP. Trzeba po prostu jechać z pozostałymi motocyklistami, albo pytać się panów w odblaskowych kamizelkach.

 

Godzina meczu będzie podana http://orzel.lodz.pl/ 

 

Nie trzeba wcześniej przyjeżdżać według podanej godziny, wystarczy być punktualnie.

Edytowane przez nildur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przegraliśmy w piątek i jak przegramy tym razem to całkiem prawdopodobne, że skończymy wcześniej sezon. Ten mecz ma spore znaczenie. Ostatnio jak byłem na pokazie to miałem najmniejszą pojemność ze wszystkich prezentujących się maszyn. 

 

11 czerwca zdejmują mi gips, więc będę wam machał kulami jeszcze z trybun. Przyjedźcie bo nasi tego potrzebują, dopingu kibiców czy choćby samego uczestniczenia na trybunach. 

 

zyszk

 

Jedziesz przez bramę cały czas prosto, aż do końca i w prawo jest wjazd na stadion, strefa VIP. Trzeba po prostu jechać z pozostałymi motocyklistami, albo pytać się panów w odblaskowych kamizelkach.

 

Godzina meczu będzie podana http://orzel.lodz.pl/

 

Nie trzeba wcześniej przyjeżdżać według podanej godziny, wystarczy być punktualnie.

 

dzięki za infopostaram się być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ze strony Orła:

Zaplanowane na 9 czerwca spotkanie Orła z ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia zostało przeniesione na inny termin. Powodem takiej decyzji są niekorzystne prognozy pogody na najbliższe dni. Prawdopodobnie mecz ten odbędzie się 4 lipca. Początek o godzinie 17.00.

Tak więc trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, ale na pewno warto na tym meczu być. Do zobaczenia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zaplanowane na 9 czerwca spotkanie Orła z ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia zostało przeniesione na inny termin. Powodem takiej decyzji są niekorzystne prognozy pogody na najbliższe dni. Prawdopodobnie mecz ten odbędzie się 4 lipca. Początek o godzinie 17.00.

Ja się bardzo cieszę, ponieważ wyszły inne plany i nie mógłbym pojawić się w tą niedzielę.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 czerwca żużlowcy Orła Łódź podejmować będą na swoim torze lidera pierwszoligowej tabeli GKM Grudziądz. Będzie to zaległy mecz drugiej kolejki. Impreza rozpocznie się próbą toru o 14:30. Początek zawodów to godzina 15:00.

 

W tym roku bilet na mecze Orła kosztuje 25 złotych. To bilet rodzinny, będący jednocześnie programem zawodów. Upoważnia on do wstępu na stadion mężczyznę z kobietą i dziećmi do lat 16. Cena dodatkowego programu to 5 złotych.

 

Same kobiety i młodzież do lat 16 za okazaniem legitymacji szkolnej wchodzą za darmo.

 

 

25 zł za bilet, który upoważniania do wstępu z kobietą i dziećmi. A niżej, że wchodzą za darmo jak są same. To co on upoważnia tak naprawdę? Durna ta podwyżka.

 

Kobitki wpadajcie na stadion! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

25 zł za bilet, który upoważniania do wstępu z kobietą i dziećmi.

My z Dorota mieliśmy niecny plan udawać małżeństwo - przecież i tak nikt nas nie poprosi papier :biggrin:

Na szczęście moto wjeżdża darmo ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdążymy z kobitką wrócić z weekendowego wypadu to przynajmniej ja melduję się obowiązkowo. Ewentualne +1 ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdaze naprawic moto to jestem. Nie ma to jak cieknacy przelew w gazniku.... Nic tylko sie zalamac....

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę temat - czy na Orle nadal obowiązuje zasada, że na motocyklu wejście za free i pozwalają wjechać na teren stadionu? Jak wygląda kwestia parkowania potem? Z góry pięknie dziękuję za odpowiedź. :smile:

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada o ile wiem obowiązuje nadal. Co do parkowania to kiedyś musiałeś stawać na parkingu przed i szukać miejsca, teraz nie wiem.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MECZ LIGOWY
04.08.2013 18:30

 

http://orzel.lodz.pl/news/1021,Przed-meczem-Orla-z-Kolejarzem-Rawag-Rawicz

 

Jeżeli chcesz brać udział w prezentacji zawodników tak jak napisałem poprzednio, wjeżdża się najpierw na koniec, w prawo przez bramę, a potem kierują na parking, gdzie można wyłączyć silnik i trzeba czekać. Podczas tego czekania można pogadać. 

 

Moto na pewno się trochę pobrudzi, daję gwarancję, trzymajcie się i mam nadzieję, że się zjawicie w niedzielę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...