Skocz do zawartości

Program Do Tworzenia Klipow.


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję darmowego programu w PL wersji, do tworzenia, obróbki i przycinania filmów.

Co polecacie ?

 

Jesli znacie, to poproszę o linki stron do pobrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony Vegas ale nie wiem czy ma wersję PL

Pinacle studio

 

 

 

ja działam głównie na Linuxie i używam Kdenlive - http://www.kdenlive.org/

Daje radę z h.264 ??

Potrzebuje coś pod ubuntu tak by wyciąć tylko małe kawałki ewentualnie pozbyć się tablic. ??

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje radę z h.264 ??

Potrzebuje coś pod ubuntu tak by wyciąć tylko małe kawałki ewentualnie pozbyć się tablic. ??

daje, a jeśli nie masz kodeka

sudo apt-get install libavcodec-unstripped-52 libavdevice-unstripped-52 libavfilter-unstripped-0 libavformat-unstripped-52 libavutil-unstripped-49 libpostproc-unstripped-51 libswscale-unstripped-0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja potrzebuje taki zeby chodzil na windows 7 .

No to sony, pinnacle, Windows Movie Maker,   adobe premier pro ;)

I masa innych z podanego wcześniej linka

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja potrzebuje taki zeby chodzil na windows 7 .

 

Pytanie co tam masz poza systemem... ??:P...  ja mam 7 x64, i5 i było 2 ramu to się Pinnacle nawet zebrać do roboty nie chciał przy plikach po 4-5 gb :biggrin: teraz jest 6 ramu i lekka poprawa ale i tak nawet minutowy filmik wolę na macu robić...x10!

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfeti dobrze prawi. Jeśli masz trochę słabszego kompa to może byc problem z programem. Mnie np sony vegas nie ruszało, więc wszystko robiłem w movie makerze. Daj znać co tam masz w tym kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Pinnacle, Vegas Pro itd. to wszystko komercyjne programy, darmowy to jest tylko trial na 30dni... Autor pytał o darmowy, a takim jest Windows Movie Maker. W nim podstawy ogarniesz.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darmowy może być i adobe after effects, co do legalności autor się nie wypowiedział ;p sugeruję jednak, że pisząc darmowy miał na myśli legalnie darmowy bo przecież nielegalnych programów na forum nie popieramy :whip: :whip:

podstawy to faktycznie w Movie Makerze wystarczą, a jeśli Autor potrzebuje program na chwilę, żeby np zrobić jeden film na szybko to trial mu chyba wystarczy? nie wiadomo autor się nie wypowiedział i nie sprecyzował potrzeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adobe after effects - nie jest zbyt przyjazny dla Świeżaków :smile:, ma ogromny potencjał i możliwości, lecz trzeba trochę posiedzieć by go ogarnąć (jest też bardzo wymagający jeśli chodzi o sprzęt)

 

Movie Maker chyba będzie najlepszą opcją :smile: choć szału w nim nie ma :smile:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

corel video studio pro x4 masz w PL - b.dobry i fajny progrsmik, tylko nie bardzo jest darmowy.. chyba, ze sie uprzesz ;)

 

Sony Vegas Pro podobnie co do darmowosci, w PL nie jest, ale wart uwagi - jesli chcesz robic high endowe klipy (tylko to taki troche professional soft) ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ważne czy legalny czy nie, może być też 30 dniowy. Ważne żeby dało się go ściągnąć z neta.

 

Wszystko da się ściągnąć z neta, nawet majtki taka już jego natura... tylko primo jak nie masz doświadczenia to windows movie maker czy vsdc free video editor, bo np taki adobe premiere czy final cut to takie "maszyny", ze trzeba trzysta screencastów zobaczyć wcześniej by wiedzieć o co cho... w linku wyżej masz wszystko co potrzebujesz... 

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adobe after effects - nie jest zbyt przyjazny dla Świeżaków :smile:, ma ogromny potencjał i możliwości, lecz trzeba trochę posiedzieć by go ogarnąć (jest też bardzo wymagający jeśli chodzi o sprzęt)

 

Movie Maker chyba będzie najlepszą opcją :smile: choć szału w nim nie ma :smile:

no u mnie after effects to nawet się instalacja nie chciała włączyć ;p już samo to jest wymagające. No i jak wszystkie programy od Adobe wiadome, że jest to już profesjonalny sprzęt (tym programem był robiony hud w hełmie w Iron Manie ;D ) Tak samo photoshop prosty nie jest, jasne, że można go używać amatorsko, ale program jak ktoś umie ma niesamowite możliwości, I tak samo Flash, jakie filmy tam można robić, sam kiedys parę zrobiłem ;) trzeba sie dużo namęczyć. Także jeśli potrzebujesz amatorsko coś posklejać to wybierz moim zdaniem sony vegas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lansu, bierz Windows Movie Maker, jakość całkiem całkiem i ogarniesz intuicyjnie.

Pobrałem ten program, niestety musze konwertować wszystkie filmiki nagrywane lustrzanką, bo nie czyta tego formatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niestety musze konwertować wszystkie filmiki nagrywane lustrzanką, bo nie czyta tego formatu.

Potem konwertujesz jeszcze raz na koniec filmu zapisując go.Wtedy jakość idzie w pi....zdu

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...