Skocz do zawartości

Turboldz


Turboldz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam na imie Marcin lat.28 mieszkam w Łodzi i w zeszły piątek kupiłem swoje pierwsze moto którym jest Honda CBR 600 RR. Forum znalazłem na google :smile: chcąc poznać ludzi z okolicy. Mam nadzieje poznać tu troche bratnich dusz z którymi można będzie wybrać się na jakieś przejażdzki i nabyć od nich przydatnej wiedzy gdyż jak na ten moment jestem laikiem :P

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebra 600 RR na pierwsze moto ;) ??? Ale chociaż śmigałeś jakimiś innymi moto poza kursem na prawko :smile: ?

 

Jeśli nie, to nie szalej zbytnio ;) na początku :P i KONIECZNIE dobry kombinezon musisz mieć ;) To PODSTAWA :smile:

 

Witamy ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęciem było ciężko ale coś znalazłem, niestety ale większość fotek mam z jakimiś znajomkami :P. Sylwester poza prawkiem na niczym nie śmigałem ale mam pełną świadomość tego że takie moto na 1 pojazd to wielkie wyzwanie dla laika jakim jestem tak więc nie szaleje. Poza tym śmigam tylko w pełnym kombinezonie, nie żałowałem na to kasy bo cenie swoje życie i zdrowie :decayed: . Mam nadzieje że znajde tu gdzieś ciekawe info na temat tego gdzie i jak bezpiecznie doskonalić swoją technikę jazdy w okolicach Łodzi bo po naszej 1 wspólnej randce nie mogę się już doczekać kolejnych :riding:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester poza prawkiem na niczym nie śmigałem ale mam pełną świadomość

Buahahaha ta jasne.

 

Poza tym śmigam tylko w pełnym kombinezonie, nie żałowałem na to kasy bo cenie swoje życie i zdrowie :decayed:

No no może ktoś w to uwierzy.

 

Mam nadzieje że znajde tu gdzieś ciekawe info na temat tego gdzie i jak bezpiecznie doskonalić swoją technikę jazdy w okolicach Łodzi

Z okolicami jest problem  ale warto się dalej przejechać by się nauczyć.

 

Witamy

 

Zaprezentuj fotki moto. Mogą się przydać.

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ;) że masz świadomość :smile:

Mój kuzyn na pierwsze moto kupił fazera 1000 i już 2 sezon jeździ bez niespodzianek :smile: więc chyba można ogarnąć mocne moto :smile:

Choć zawsze lepiej przesiadać się stopniowo na większe pojemności :smile: bo i radość większa ;)

 

Z doskonalenia techniki jazdy to polecam:

http://allegro.pl/motocyklista-doskonaly-t-1-t-2-strategie-uliczne-i3280673711.html

 

 

 

Turboldz, dnia 03 Cze 2013 - 13:36, napisał: Poza tym śmigam tylko w pełnym kombinezonie, nie żałowałem na to kasy bo cenie swoje życie i zdrowie :decayed: No no może ktoś w to uwierzy.

Ja tam zawsze jeżdżę mimo, że czasem duszno na światłach ;)

 

 

 

Mam nadzieje że znajde tu gdzieś ciekawe info na temat tego gdzie i jak bezpiecznie doskonalić swoją technikę jazdy w okolicach Łodzi bo po naszej 1 wspólnej randce nie mogę się już doczekać kolejnych :riding:

Najlepiej to pojeździj trochę sam po parkingu (M1, Port) i pokręć ósemki, hamowanie itp.

Z innymi lepiej się nie wyrywaj na jazdę bo będzie Cię tylko kusić by przyśpieszyć itp ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...