Skocz do zawartości

Suzuki Gs500F - Agi


Agi

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro się już tu zarejestrowałam to i pokażę mojego Giezika :smile:

Moto z 2004r., przebieg w chwili obecnej ponad 53000km, z czego moje jest jakieś 15000km [mam go 3sezon].

Przez pierwsze dwa sezony praktycznie nic w nim nie modyfikowałam. Niestety wydarzenie z końca zeszłego sezonu sprawiło, że kilka rzeczy trzeba było wymienić: kierunkowskazy, owiewka, kierownica, lusterko i klamka sprzęgła.

Planuję zrobić kilka rzeczy, takie tam kosmetyczne pierdoły, no i owiewka lewa [a może nawet i prawa] pójdzie do malowania, żeby Giezik wyglądał tak jak przed 'wydarzeniem'.

post-2284-0-37621900-1369948140_thumb.jpg

post-2284-0-12497600-1369948143_thumb.jpg

post-2284-0-84895000-1369948145_thumb.jpg

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna eFka ;)

Co to się stało że takie straty poniosłaś?:sad2:

No i cieżarków też brakuje a nie wspomniałaś ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko na tych zdjęciach może nie być ciężarków, już sa zamontowane, musiałam dorobić sobie takie gumy do zamontowania w kierownicy :smile:

A co się wydarzyło. Pod koniec sierpnia, wracając po 22 z roboty, przy złych warunkach atmosferycznych - padał deszcz, jakiś debil w Bratoszewicach wyprzedzał na podwójnej ciągłej jadąc pod górkę [ja jechałam do Łowicza, a on od tamtej str.]. Co prawda go wyminęłam, na centymetry, ale straciłam panowanie nad maszyną i się położyliśmy na lewą stronę, kilka metrów się po drodze poszorowało. Ja miałam tylko stłuczone kolano, nadgarstek i prawy kciuk. Sprawca zaś uciekł i nie udło się go ustalić.

Edytowane przez Agi (wyświetl historię edycji)

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przykra historia, ale ważne że już jest chyba wszystko cacy ;)

 

Co do nazewnictwa GSów to Gienek nigdy nie słyszałem a Giezik owszem dość często xD

Ja wole mówić poprosu Zuza bądź Suzi :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eFka i oraz golasy po 2004 roku niestety nie kwalifikują się, gdyż o 0.1kW(chyba tyle, wiem ze minimalnie) przekraczają dopuszczalną moc:P Chyba że w papierach jest zdławiona.

Natomiast GS przed 2004 łapią się wszystkie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest śmieszne 0.1 kw no proszę was...hahha .Lagnus92 jak to przeczytałem to teraz nie mogę przestać się śmiać z głupoty rządu ...powinni dać jakiś + np .+0.5kw i juz ,a nie nic tylko powystrzelać:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...