Skocz do zawartości

orzo


orzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowną Brać!
Mam na imię Bartek, mam 21 lat i aktualnie ujeżdżam Burgmana 400 K5. Moja historia z dwoma kółkami zaczęła się od Rometa XL50, o oszałamiającej mocy 2,2KM, na którym nawinąłem ponad 15kkm, w tym wypad nad polskie morze z plecaczkiem. Po roku jazdy na tym ogierze poszedłem na kurs, by po jego ukończeniu, na niecałe 3 miesiące, zasiąść na CBR 250. Okazało się, że to nie maszyna dla mnie- zwyczajnie nie mój typ. Porozglądałem się, poprzymierzałem do różnych maszyn i wybór padł na Maxi- skutery. Wyścigowych zapędów nigdy nie miałem, a lubię podróżować, więc możliwości załadunkowe skuterów, osłona przed wiatrem, deszczem, wygodna kanapa były tym, czego szukałem. Pare tygodni przegladania ogłoszeń, kilka obejrzanych sztuk i w końcu był taki, który mi się spodobał i całkowicie mnie zadowolił. I tak oto, na początku kwietnia srebrny Burgman stanął u mnie w garażu.  :riding: 
Do zobaczenia na ulicach!  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię serdecznie w gronie motocyklistów. I właśnie dlatego, ofreta jest tak szeroka, każdy znajdzie coś dla siebie!!!  

Pozdrawiam i bezpiecznej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa w góre :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać! Miło było poznać w Spycimierzu i razem przeczekać ulewę na stacji benzynowej :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...