Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
ogin

Zmiana Opon

Polecane posty

ogin

Gdzie TANIO w Łodzi zmienię i wyważę opony?

AndrzejCBR

Kolego temat już był na forum sam o nim pisałem ale jeśli już idziesz na łatwiznę to możesz zmienić w liberty motors motorwings lub u Jakubka ja zmieniałem i wyważałem u niego.

Broto

Wszedzie cena jest 50-70 max wiec jesli to dla Ciebie drogo to próbuj łyzka do butów :P taniej chyba nie bedzie. A temat juz walkowany byl

Pablos

Wszedzie cena jest 50-70 max wiec jesli to dla Ciebie drogo to próbuj łyzka do butów :P taniej chyba nie bedzie. A temat juz walkowany byl

...sie kolego wyrabiasz... A sam probowales lyzka od butow...ze taki dowcipny jestes? Koles pytal, dostal odpowiedz od AndrzejCBRF2, konkretna i wyczerpujaca, a Ty wlasciwie to powielasz i do tego drwisz z chlopaka, ktory dopiero co sie zalogowal...Genialnie.

Aidekk: Proszę zwracaj uwagę na literówki

Edytowano przez Aidekk (zobacz historię edycji)

Majka11

ale 70 zł to że oddajesz moto i wracasz na gotowe tak ? czy gumiarze tyle kasują u was?

ogin

Kolego temat już był na forum sam o nim pisałem ale jeśli już idziesz na łatwiznę to możesz zmienić w liberty motors motorwings lub u Jakubka ja zmieniałem i wyważałem u niego.

Szukałem i nie znalazłem.

Czytałem na innym forum, że nawet za 30 zł da się wymienić i wyważyć oponę (tyle że nie w Łodzi), wolę mieć 50 zł w kieszeni więcej na paliwo.

Jak ktoś pisze gdzie, to fajnie jakby podał cenę i napisał czy trzeba samemu zdejmować koło.

Chris

W Tomaszowie zapłaciłem 35 zł za zdjęcie koła, wymianę opony i wyważenie.

...o ile pamiętam :P

Edytowano przez Chris (zobacz historię edycji)

Broto

...sie kolego wyrabiasz... A sam probowales lyzka od butow...ze taki dowcipny jestes? Koles pytal, dostal odpowiedz od AndrzejCBRF2, konkretna i wyczerpujaca, a Ty wlasciwie to powielasz i do tego drwisz z chlopaka, ktory dopiero co sie zalogowal...Genialnie.

Tak probowalem lyzka do butow :P a odpowiedz od Andrzeja wyczerpujaca nie byla, konkretna owszem  :P to ze ktos sie dopiero zalogowal nie zwalnia go z wyszukiwarki....deal with it

Kamil2

U mnie w Aleksandrowie gumiarz powiedział że jak mu zdejme koła(2 sztuki) to zmiana z wyważeniem 50zł ;)

AndrzejCBR

Mi zmieniali i wyważali gumy w warsztacie u Jakubka po 30 zl od koła miałem zdjęte. Nie latałem jeszcze mocno by stwierdzić czy są dobrze wyważone, póki co jeździłem delikatnie i było ok. Więcej już powiedzieć na ten temat się nie da.

Czupryn

w moich okolicach zmiana opony kosztuje 5-10 zł . . Z tym że sam zdejmuje i zakładam koło . Tylnego koła nie wyważam bo i tak zaraz spale gumę więc nie ma sensu . . Za przód z wyważeniem statycznym 20-25 zł .

jaquzie

odświeżam - poleci ktoś coś w Łodzi do wymiany oponki - nie jestem na czasie :smile:

złapał człowiek gwoździa, ale kilka km przejedzie ;) więc muszę podrzucić oponkę, a potem podjechać moto powolutku na wymianę.

jaquzie

nie dojadę tak daleko (z okolic MC donalda na rzgowskiej) z tym czymś co mam w kole :smile:

może liberty? podrzucę im oponkę zakupioną (115km od Łodzi.. właśnie wróciłem z wycieczki do Grodziska Mazowieckiego <facepalm> :blink:) a potem podjadę już moto na wymianę, bo akurat do liberty mam blisko, to dojadę ;)

ps. takie cuś się wdarło.. i jest to baaardzo długie..szpiczaste, i się zastanawiam kto mnie nie lubi tam gdzie parkuję ;)

http://jaquzie.republika.pl/gwozdz.jpg

jaszczomb

W liberty zrobią ci bez problemu, a jak chcesz gdzieś indziej, to zawsze możesz zakołkować tą i poturlać się po mieście na starej.

PS. GS duża maszyna, to nowa opona powinna ci się na niego zmieścić, po co jeździć na 2 razy.

Krzysiek rst1000
Nie latałem jeszcze mocno by stwierdzić czy są dobrze wyważone

Ale trójkę wrzucisz? ... :moto:

Edytowano przez Krzysiek rst1000 (zobacz historię edycji)

rafalek_s

takie cuś się wdarło

jak dla mnie to jest nit, jeśli to Ci w czymś pomoże ;)

Jak masz jechac z oponą to może zdejmij też koło i załatw to bez udziału moto? :smile:

jaquzie

Potem wyciągnę, to Wam pokażę.. Bardzo długi ten nit ;)

Ps. Nie pomoże :biggrin:

ps2. Liberty też nie pomogło.

jakieś inne pomysły? :smile:

kosmaty

jedź do Rogala na obywatelską, z miejsca ci zrobi

albo do Grandysa

jaquzie

Motorwings: Telefon, i pytanie czy pomożecie? odpowiedź: TAK ;)

sebol

I wszystko jasne:)

wielebny67

Motorwings: Telefon, i pytanie czy pomożecie? odpowiedź: TAK ;)

A wyważą tył? Chyba że z przodem problemy to ogarną wszędzie

michal_lc4

Nit.

Nervus

Mam od tego sezonu problem z schodzącym powietrzem z przedniej opony. Ucieka powoli (3-4 dni) z 1,9 do 1,4. Wulkanizator powiedział, że może to być przez starą, sparciałą dętkę.

I teraz moje pytanie. Gdzie w Łodzi mogę podjechać z przednim kołem żeby wymienili mi dętkę na nową, wyważyli itd.? Dzięki.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się