Skocz do zawartości

Zmiana Opon


ogin

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego temat już był na forum sam o nim pisałem ale jeśli już idziesz na łatwiznę to możesz zmienić w liberty motors motorwings lub u Jakubka ja zmieniałem i wyważałem u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie cena jest 50-70 max wiec jesli to dla Ciebie drogo to próbuj łyzka do butów :P taniej chyba nie bedzie. A temat juz walkowany byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie cena jest 50-70 max wiec jesli to dla Ciebie drogo to próbuj łyzka do butów :P taniej chyba nie bedzie. A temat juz walkowany byl

...sie kolego wyrabiasz... A sam probowales lyzka od butow...ze taki dowcipny jestes? Koles pytal, dostal odpowiedz od AndrzejCBRF2, konkretna i wyczerpujaca, a Ty wlasciwie to powielasz i do tego drwisz z chlopaka, ktory dopiero co sie zalogowal...Genialnie.

 

Aidekk: Proszę zwracaj uwagę na literówki

Edytowane przez Aidekk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego temat już był na forum sam o nim pisałem ale jeśli już idziesz na łatwiznę to możesz zmienić w liberty motors motorwings lub u Jakubka ja zmieniałem i wyważałem u niego.

Szukałem i nie znalazłem.

 

Czytałem na innym forum, że nawet za 30 zł da się wymienić i wyważyć oponę (tyle że nie w Łodzi), wolę mieć 50 zł w kieszeni więcej na paliwo.

Jak ktoś pisze gdzie, to fajnie jakby podał cenę i napisał czy trzeba samemu zdejmować koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sie kolego wyrabiasz... A sam probowales lyzka od butow...ze taki dowcipny jestes? Koles pytal, dostal odpowiedz od AndrzejCBRF2, konkretna i wyczerpujaca, a Ty wlasciwie to powielasz i do tego drwisz z chlopaka, ktory dopiero co sie zalogowal...Genialnie.

Tak probowalem lyzka do butow :P a odpowiedz od Andrzeja wyczerpujaca nie byla, konkretna owszem  :P to ze ktos sie dopiero zalogowal nie zwalnia go z wyszukiwarki....deal with it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zmieniali i wyważali gumy w warsztacie u Jakubka po 30 zl od koła miałem zdjęte. Nie latałem jeszcze mocno by stwierdzić czy są dobrze wyważone, póki co jeździłem delikatnie i było ok. Więcej już powiedzieć na ten temat się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moich okolicach zmiana opony kosztuje 5-10 zł . . Z tym że sam zdejmuje i zakładam koło . Tylnego koła nie wyważam bo i tak zaraz spale gumę więc nie ma sensu . . Za przód z wyważeniem statycznym 20-25 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

odświeżam - poleci ktoś coś w Łodzi do wymiany oponki - nie jestem na czasie :smile:

złapał człowiek gwoździa, ale kilka km przejedzie ;) więc muszę podrzucić oponkę, a potem podjechać moto powolutku na wymianę.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dojadę tak daleko (z okolic MC donalda na rzgowskiej) z tym czymś co mam w kole :smile:

 

może liberty? podrzucę im oponkę zakupioną (115km od Łodzi.. właśnie wróciłem z wycieczki do Grodziska Mazowieckiego <facepalm> :blink:) a potem podjadę już moto na wymianę, bo akurat do liberty mam blisko, to dojadę ;)

 

ps. takie cuś się wdarło.. i jest to baaardzo długie..szpiczaste, i się zastanawiam kto mnie nie lubi tam gdzie parkuję ;)

http://jaquzie.republika.pl/gwozdz.jpg

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W liberty zrobią ci bez problemu, a jak chcesz gdzieś indziej, to zawsze możesz zakołkować tą i poturlać się po mieście na starej.

 

PS. GS duża maszyna, to nowa opona powinna ci się na niego zmieścić, po co jeździć na 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

takie cuś się wdarło

jak dla mnie to jest nit, jeśli to Ci w czymś pomoże ;)


Jak masz jechac z oponą to może zdejmij też koło i załatw to bez udziału moto? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem wyciągnę, to Wam pokażę.. Bardzo długi ten nit ;)

Ps. Nie pomoże :biggrin:

 

ps2. Liberty też nie pomogło.

 

jakieś inne pomysły? :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nit.

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam od tego sezonu problem z schodzącym powietrzem z przedniej opony. Ucieka powoli (3-4 dni) z 1,9 do 1,4. Wulkanizator powiedział, że może to być przez starą, sparciałą dętkę.

I teraz moje pytanie. Gdzie w Łodzi mogę podjechać z przednim kołem żeby wymienili mi dętkę na nową, wyważyli itd.? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...