Skocz do zawartości

Grafika Komputerowa - Banery, Plakaty Itp. Itd.


fred89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem dyplomowanym grafikiem i z przyjemnością podejmę się wszelkiego zlecenia związanego z grafiką :smile:.

Jeśli czegoś potrzebujesz, nie wiesz jak to zrobić, ile to wyniesie to po prostu napisz i postaram się pomóc.

 

Drobne rzeczy zrobię za piwko, a te większe sprawy można omówić i się dogadać ;)

 

Identyfikacja wizualna

. zaprojektowanie od początku do końca pełnego wizerunku firmy
. projekt profesjonalnego logo (3 propozycje + korekty) lub (5 propozycji + korekty)
. wizytówki, papier firmowy, koperty, pieczątki, katalogi, teczki, gadżety itp.
. szczegółowa Księga Znaku
. rewitalizacja aktualnego wizerunku
. przygotowanie materiałów promocyjnych

 

Grafika użytkowa

. bannery reklamowe, plakaty, ulotki
. katalogi, foldery, teczki
. nadruki na koszulki
. opakowa

 

DTP

. przygotowanie projektów do druku
. zamiana logo i ilustracji na krzywe
. doradztwo w doborze metod druku
. pomoc w wyborze drukarni

 

E-Marketing

. wykreowanie profesjonalnego wizerunku w internecie
. umieszczanie ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych i społecznościowych oraz forach
. przygotowanie mailingu, ogłoszeń oraz banerów reklamowych
. fanpage na facebooku, google+
. planowanie strategi i rozwoju firm

 

Zapraszam do zapoznania się z moją stronką :smile:

http://ap5sh.cba.pl/index.html

 

(Portfolio ciągle się rozbudowuje i ciężko mi jest się zebrać i to wszystko wrzucić :smile:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zapraszam do zapoznania się z moją stronką :smile:http://ap5sh.cba.pl/index.html

 

Najlepszy jest ten napis strona w budowie ;)

I rozjeżdża się w FF ;)

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie stron ktore maja "cba" w linku:p nigdy nie wiadomo! A grafika tez sie zajmuje, ale rzucilem pol roku przed egzaminami :P strasznie wialo nuda i robili wszystko co umiem zrobic, ale szkoda papierka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest ten napis strona w budowie ;)

Bo to właśnie jest najgorsze, że jak się już namęczy i coś zrobi, to po miesiącu jeszcze by coś się chciało dodać i dodać :smile:

Natomiast brak czasu by zebrać wszystko w całość, posegregować itp., sprawia, że jest ten napis :decayed:  aby nikt się nie czepiał jak Ty :P

 

 

 

I rozjeżdża się w FF ;)

Prześlij mi proszę screena na maila oraz Twoją wersję FF. Sprawdzałem we wszystkich przeglądarkach i nie wykryłem błędu :mellow:

 

 

Boje sie stron ktore maja "cba" w linku:p nigdy nie wiadomo! A grafika tez sie zajmuje, ale rzucilem pol roku przed egzaminami :P strasznie wialo nuda i robili wszystko co umiem zrobic, ale szkoda papierka :/

 

:P to fakt, lecz była zakładana dawno temu i była darmowa :smile: :)

a teraz mi się nie opłaca kupować domeny, serwera itp. jak mam stałą pracę, umowę o dzieło z 1 firmą + okazjonalne zlecenia :smile:

 

u mnie pod koniec też było w większości tematów nudno, ale ekipa była super i niektórzy wykładowcy rewelacyjni i zawsze czegoś się nauczyło ciekawego ;)

Edytowane przez fred89 (wyświetl historię edycji)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obraź się, ale ta stronka jest tragiczna.. jak na grafika (dyplomowanego), spodziewałem się czegoś, co będzie wyglądało za***iście.

może zmień tę stronę i server, bo jak to Twoje portfolio, to ja osobiście nic bym u Ciebie zrobić nie chciał...

 

no offence.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie obraź się, ale ta stronka jest tragiczna.. jak na grafika (dyplomowanego), spodziewałem się czegoś, co będzie wyglądało za***iście. może zmień tę stronę i server, bo jak to Twoje portfolio, to ja osobiście nic bym u Ciebie zrobić nie chciał...

Podpisuje się.

Jest tu parę osób, które się w to bawią. Usiądź, pogadaj i będzie o niebo lepiej. 

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw coś, co zaprojektowałeś. Jeżeli, ktos robi remonty wstawia coś co sam zrobił. Robisz strony, jestes grfikiem, wstaw cos co zrobiłeś. Daj niedowiarkom, klina do buzi!!!

Edytowane przez Nygus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dał byś radę wykonać naklejki do motocykla.?

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie obraź się, ale ta stronka jest tragiczna.. jak na grafika (dyplomowanego), spodziewałem się czegoś, co będzie wyglądało za***iście. może zmień tę stronę i server, bo jak to Twoje portfolio, to ja osobiście nic bym u Ciebie zrobić nie chciał... no offence.

 

Oczywiście masz prawo do swojej opinii, a uzasadniona krytyka jest zawsze mile widziana. Po części się z Tobą zgadzam, bo stronka była robiona ponad rok temu i od tamtej pory nie miałem czasu nad nią pracować.

Ponadto głównym celem był maksymalny minimalizm, prostota i zrezygnowanie z Flasha, który w większości przypadków sprawia kłopoty i nie wyświetla się na większości telefonów.

 

Fakt faktem, że muszę ją zmienić i trochę wstyd dla młodszego pokolenia, ale cóż poradzić jak nie ma na to czasu.

Gdybym stracił pracę i nie miał z czego się utrzymać to wtedy bym się wziął za wszystko od nowa i zrobił ją dużo bardziej atrakcyjną dla oka.

 

JEDNAK nie wziąłeś pod uwagę moich wcześniejszych słów, gdzie mówiłem o braku czasu i stąd całe zaniedbanie strony.

Poza tym sam powinieneś wiedzieć, że w branży graficznej/multimedialnej bardzo szybko wszystko się zmienia ;)

Spójrz na swoje filmy rok temu, a teraz ;) i dam sobie rękę uciąć, że sam się dziwisz jaki jest przeskok w jakości :smile: bo patrząc na filmy sprzed roku też bym nic od Ciebie nie kupił :hihi: 

(musiałem się odgryźć ^_^ )

ale teraz jest całkiem nieźle :P  i może bym się pokusił :decayed:  bo w sumie potrzebowałbym cośw tematyce off-roadu, jeepy i eventy :smile:

 

 

 

Wstaw coś, co zaprojektowałeś. Jeżeli, ktos robi remonty wstawia coś co sam zrobił. Robisz strony, jestes grfikiem, wstaw cos co zrobiłeś. Daj niedowiarkom, klina do buzi!!!

Akurat stronami, aż tak bardzo się nie zajmuję bo robię je tylko podstawowe na możliwości przeciętnych ludzi.

Osobiście bardziej wolę identyfikację wizualną (loga, reklamy), grafikę użytkową :smile:

Postaram się niebawem wsadzić "klina do buzi" :hihi:

 

 

 

 

A dał byś radę wykonać naklejki do motocykla.?

Naklejki to żaden problem. Najtańsze są jednokolorowe bo są wycinane z kolorowej folii. (trwałość w zależności od ceny 2-10 lat)

Napisz co potrzebujesz i Ci załatwię po kosztach :smile:

 

Natomiast naklejki wielokolorowe są już drukowane NA folii i w zależności od jakości ich cena jest znacznie wyższa.

(dlatego w tym przypadku lepiej kupić gotowca skądś, gdzie zrobiono hurtem dużą ilość przez co koszt jest znacznie mniejszy niż mieliby drukować 1 komplet :smile: )

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...