Skocz do zawartości

Nowe Logo Policji


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle- ktoś coś słyszał, ale nie do końca i zmyślił sobie resztę:
 
"Konkurs na nowe logo policji był jednym z etapów programu standaryzacji komend i komisariatów policji, który będzie realizowany w latach 2013-2015, a jego budżet wynosi około 1 mld zł. Ale za samo nowe logo policji MSW zapłaci grafikom z Bytomia 20 tys. zł, bo tyle wynosi główna nagroda w konkursie."
 
Nie jest to mało (jak za logo) ale bez jaj- raptem 200 mandatów po 100 każdy. W skali ogólnopolskiej to pikuś :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie jest to mało (jak za logo) ale bez jaj- raptem 200 mandatów po 100 każdy. W skali ogólnopolskiej to pikuś .

 

Nie no świetnie, tanioszka. Ja nie mam zamiaru dokładać się do tego korupcyjnego interesu, niech pieniądze przeznaczą na poprawę mundurowych - więcej szkoleń, więcej ubrań dla motocyklistów itd.

 

Po co jest nowe logo, skoro stare było lepsze? (kwestia gustu, ale po cholerę zmieniać coś co nie jest potrzebne)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Konkurs na nowe logo policji był jednym z etapów programu standaryzacji komend i komisariatów policji, który będzie realizowany w latach 2013-2015, a jego budżet wynosi około 1 mld zł. Ale za samo nowe logo policji MSW zapłaci grafikom z Bytomia 20 tys. zł, bo tyle wynosi główna nagroda w konkursie."

Fakt, projekt kosztował nawet niecałe 20 tys zł, ale wdrożenie tego loga, jego produkcja, drukowanei, umieszczenia na samochodach i to wszystko będzie kosztować na pewno grubo więcej. 1 mln zł to górna granica, ale jak znam naszą budżetówkę to nic z tego nie zostanie bo poleci na premie i nagrody za dotrzymanie terminów.

 

 

 

Ja nie mam zamiaru dokładać się do tego korupcyjnego interesu, niech pieniądze przeznaczą na poprawę mundurowych - więcej szkoleń, więcej ubrań dla motocyklistów itd.

Święta racja, zgadzam się z Suchym. Bo co da nowe logo? Fajniejsi będą czy co? Dramat i porażka...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no świetnie, tanioszka. Ja nie mam zamiaru dokładać się do tego korupcyjnego interesu, niech pieniądze przeznaczą na poprawę mundurowych - więcej szkoleń, więcej ubrań dla motocyklistów itd.

 

Po co jest nowe logo, skoro stare było lepsze? (kwestia gustu, ale po cholerę zmieniać coś co nie jest potrzebne)

...bo taka jest "dobra praktyka" w naszym kraju...swego czasu tabliczki z nazwami ulic też zmieniano na "bardziej" czytelne.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Rado. Koszt tej całej błazenady (czyli wdrażanie tego projektu) wyniesie ok 1 MILIARD złotych. 
Przyszło nam żyć w bardzo dziwnym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

 

...Ja nie mam zamiaru dokładać się do tego...

 

Ależ masz ochotę, dołożysz się chętnie do tego i wielu podobnych interesów i będziesz się dokładał zawsze kiedy tylko ktoś coś podobnego wymyśli. Zapłacisz podatki, składki zdrowotne, składkę na zus, wszystko i tak w uproszczeniu idzie do jednego worka i jest dzielone niezależnie na co było płacone. W ten prosty sposób dokładamy się wszyscy w mniejszym lub większym stopniu;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te nowe logo przypomina mi się tylko jedno:

05a68fe358786e1af4607ee005d4a2fa_origina

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mała różnicą Zus ma ładniejsze siedziby ale znając życie to za to tez zapłacimy nie wiem czy wiecie że na Pis Po Sld też płacimy podatki?? a oni rządzą aż się płakać chce Pasożyty :whip:  :whip:  :whip:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy-wolk:

 

Zupełnie nie wchodzę w kwestię zasadności zmiany logo. Pokazuję tylko, jak bardzo nadęty i przesadzony jest news z Kwejka. Ktoś coś słyszał, nie pokojarzył, ale już- logo za miliardy. I poszło w Polskę, i wiele osób pewnie święcie teraz w to wierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zupełnie nie wchodzę w kwestię zasadności zmiany logo. Pokazuję tylko, jak bardzo nadęty i przesadzony jest news z Kwejka. Ktoś coś słyszał, nie pokojarzył, ale już- logo za miliardy. I poszło w Polskę, i wiele osób pewnie święcie teraz w to wierzy.

 

Zgadzam się - akurat z Kwejka się dowiedziałem o zmianie, więc podałem bardziej rzetelne info z dziennika :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zmienią to logo na bardziej czytelne... Z tym starym nie mogłem się zorientować kiedy podjeżdża / wyprzedzam / mijam policyjny radiowóz, o samym trafieniu na komisariat już nie wspomnę. Teraz życie będzie dużo łatwiejsze :biggrin:

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...