Skocz do zawartości

Wąż Paliwa - Gdzie Szukać?


Sulik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

W zeszłym roku wymieniałem wąż paliwa i kupiłem go w sklepie "Gumy-Węże" na ul. Srebrzyńskiej.

NIestety podczas przeglądu, w zeszłym tygodniu okazało się, że wąż jest już spękany i nie nadaje się do użytku, pomimo tego, że ma wydrukowany napis, że jest to wąż do paliwa...

 

Ktoś może polecić jakiś sklep z dobrej jakości przewodami paliwowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może polecić jakiś sklep z dobrej jakości przewodami paliwowymi?

 

Możesz zapytać na Hubala ( od Wyszyńskiego drugi blok, wejście od przeciwnej str niż klatki schodowe) albo Przędzalniana (Fiat).

Edytowane przez Lord Vader (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przędzalniana naprzeciwko korando. Części do fiata, ale mają pełne wyposażenie. Przewody są, sam tam kupowowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radwańsk 50 sklep z częściami do Citroena ,Peugeota, Renault . Wjeżdzając od Żeromskiego 1 sklep z częściami do francuzów po lewej. W tamtym roku znalazłem przez przypadek w tym sklepie i kawałek ok 15 cm i średnicy wewnątrz chyba 8mm nie pamietam dostałem za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że mam nietypową średnicę bo 7,5mm na kroćcu. Mało gdzie takie są. 8mm jest za luźny a 7mki zazwyczaj są dostępne w grubym oplocie, który nie mieści mi się w przestrzeni między gaźnikami.

Edytowane przez Sulik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicy Traktorowej 94 jest motozbyt w rozmowie telefonicznej sprzedawca powiedział że mają takie węże o średnicy 7,5 mm po 15 zł za metr .

 

MOTOZBYT

ul. Traktorowa 94
tel. (42) 611 80 40

Godziny otwarcia:
pn-pt 800-1800
sob 800-1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicy Traktorowej 94 jest motozbyt w rozmowie telefonicznej sprzedawca powiedział że mają takie węże o średnicy 7,5 mm po 15 zł za metr .

 

MOTOZBYT

ul. Traktorowa 94

tel. (42) 611 80 40

Godziny otwarcia:

pn-pt 800-1800

sob 800-1400

 

Jesteś wielki. Thx :biggrin:

 

Ja zamawiałem na Allegro :smile: Warto poszukać, sporo ofert w różnych cenach.

niestety mam to za sobą i po kupnie od 2 różnych dostawców więcej tam przewodów paliwowych nie kupię. Jeden był ok ale był sztywny jak drewno, więc po przeprowadzeniu miedzy gaźnikami zaginał się przy kroćcu ssącym. Drugi rozpadł się po tygodniu i zasyfił cały gaźnik fragmentami gumy. Facet sprzedawał przewody paliwowe ze zwykłej gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Przędzalnianej też kupowałem, są tam chyba po 4-5zł za metr. Kup 7mm podgrzej trochę i bezproblemu wejdzie ;) mnie udało się nawet na filtr paliwa 8mm założyć wężyk 6mm :biggrin:

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby ktos jeszcze potrzebowal to na radwanskiej troche dalej niz 50 i po drugiej stronie jest tez sklep z czesciami do francuzow i tam gosciu ma pare rozmiarow wezykow. Spoko obsługa z reszta gosciu chyba tez motocyklista :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom, a gdzie kupić w LDZ wężyk paliwowy ale na średnicę 5 mm i żeby był w kolorze innym niż czarny. Konkretnie chodzi mi o mocny pomarańczowy :P Wiem, wiem... na Alle... ale tam ceny z doopy wzięte  :whip:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A nie lepiej byłoby szukać w dobrych sklepach interentowych/ W końcu tam też mamy bardzo szeroki wybór i spokojnie powinniśmy coś wybrać,to moim zdaniem zdecydowanie lepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

części do Yamahy możesz zamówić w Liberty Motors na Dąbrowskiego 207/225.:smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogrodniczym to są "wenrze", a my szukamy węży  :decayed:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w ogrodniczym, jest taki dział w  castoramie albo zoologicznym tylko w nie wszystkich mają węże :hihi:

Kupiłem kiedyś do moto węża w castoramie, ale po kilku tyg. użytkownia zrobił się twardy jak skała i pękał  :P

Po obejrzeniu "Czasu surferów" bym nie chodził do zoOLOgicznego :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeśli naprawdę chcieliście kupić  węża do paliwa w sklepie ogrodniczym lub zoologicznym to inteligencją nie grzeszycie. W zoologicznym proponuje kupić węża dusiciela boa. Nie chciałbym wiedzieć na jakim paliwie jeździcie - olej jadalny słonecznikowy czy rzepakowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dzwoniłem, ale 365zł za kawałek gumy to troche dużo.

 

szukałeś nowego, najlepiej oryginalnego węża i namiarów na serwis lub sklep Yamahy - to podałem gdzie możesz się zwrócić. wiadomo, że oni się cenią, ja tam za kawałek plastiku dałem 300, a za uchwyty pasażera sobie wołają po 400 za sztukę. :P

 

poszukaj na alledrogo, powinieneś jakiś znaleźć

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałeś nowego, najlepiej oryginalnego węża i namiarów na serwis lub sklep Yamahy - to podałem gdzie możesz się zwrócić. wiadomo, że oni się cenią, ja tam za kawałek plastiku dałem 300, a za uchwyty pasażera sobie wołają po 400 za sztukę. :P

 

poszukaj na alledrogo, powinieneś jakiś znaleźć

problem w tym że orginalny jest fabrycznie ukształtowany, a zwykły (do paliwa) pod wpływem temperatury robi sie miękki i się załamuje.Cena mnie rozwaliła za metr to wychodzi około1000zł :ohmy2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zwykły (do paliwa) pod wpływem temperatury robi sie miękki i się załamuje

Musiałbyś go (wężyk) włożyć w stalową sprężynkę, której średnica wewnętrzna będzie równa średnicy zewnętrznej wężyka od paliwa, nie będzie się wtedy załamywał.

http://media1mi.pl/p/1/59/430/photo-4e141f4d-529d-4517-bc8e-2013dfd0501a-for_zoom.jpg

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ul. Wojska Polskiego był sklep z wężami (ciśnieniowymi itp. itd. ) nie wiem czy jeszcze jest ale postaram się sprawdzić to napiszę i jakiś kontakt zapodam.

 

Niestety na Wojska nie ma już tego sklepu ale podpytałem mechanika i powiedział, że on tam kupuje takie rzeczy:

 

https://www.google.pl/maps/@51.771555,19.433255,3a,75y,165.52h,85.78t/data=!3m4!1e1!3m2!1syf5efmvrHHqkfJ8t4CvMJA!2e0

 

Tel/fax: 42 634 38 20
90-764 Łódź, Legionów 112, woj. łódzkie
 
Można spróbować
Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...