Jump to content

Piwko W Piątek A Może Kolacja W Karczmie W Środę?

Konrad85
 Share

Recommended Posts

Średnio wyszło z tym powrotem... ale wyjazd do Bełchatowa uważam za udany więc może przed piwkiem w piątek spotkamy się jeszcze na moto?W drodze do Łodzi do karczmy dotarła większość... niestety o różniej porze... więc może powtórzymy sobie jeszcze raz zakończenie sezonu i tym razem wybierzemy się do karczmy i wrócimy razem?W grupie!!! :)Większość z nas ma pracę, więc opcja wieczorna wchodzi w grę tak żeby każdemu pasowało... taki wypad do karczmy na kolację :P karczek albo co kto lubi :DProponuję spotkać się pomiędzy 20 a 21 na stacji benzynowej Włókniarzy - Pabianicka czyli tam gdzie w ostatnioDajcie znać bo do środy 2 dniPozdrawiam

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Czarna_750

17

• Konrad85

15

• lucas666

10

• Adrian-xj600

8

No jak tak bedzie to ja tez nie odmowie :biggrin:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:

jeśli Konrad funduje to ja też się dopisuje do tej listy.... to będzie allinclusive czy z góry narzucone danie? :biggrin:

Moze jakis Szwedzki stół :P

teraz to sie nie wymiguj :P:decayed:

zainteresowanie widzę jest :)zobaczę dziś trasę... może jest jakaś dłuższa niż przez ten odcinek autostrady...oby pogoda jutro była :riding:

twoja głupota sięga zenitu :Dsam zaproponowałeś żeby się gdzieś ruszyć w środę wieczorem i cytuję "można przy okazji zahaczyć o kebaba"więc założyłem temat i jak widzisz jest wyjazd w środę jeśli tylko pogoda nam dopisze..wstępna mapa jest... karczma też będzie :smile: w manu siedzisz całe dnie i czasami noce też... ruszaj z nami!!! będę po ciebie na Drewnowskiej o 20

kurcze, jeśli mówicie o złotym młynie w kruszowie http://zlotymlyn.pl/ , to aż wierzyć mi się nie chce, że jeszcze tyle osób (z Was motocyklistów) wcześniej tam nie było http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

przecież złoty młyn to istny punkt spotkań, gdzie bonusowo motocykliści pokazując dowód rej. (czasem kask) mają niezłe żniżki cenowe. a to, że jak jest ładna pogoda, zjeżdżają się tam ludziki z całej Polski, już nawet nie wspominam...

dziwi mnie czasem, że ktoś ma 2oo, i kręci się całe życie po mieście, a odległość rzędu 50km to dla niego niezły wyczyn http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif zresztą jakie 50km, kruszów jest 25km od centrum Łodzi.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/

ale przecież nikt tu nie mówi, że tam nie był :smile: może źle coś zrozumiałeś? :)Jeżeli chodzi o mnie to propozycja jest, ponieważ nie wróciliśmy wszyscy razem z Bełchatowa... wróciła dużo mniejsza ekipa niż wyjechała...Kuba-Siwy zaproponował wyjazd w środę a część osób chciała się zobaczyć jeszcze raz bo nie wracali razem z nami a my razem z nimi...Nikt nie mówił, ze tam nie był... albo że całe życie po mieście jeździ... jeśli chodzi o mnie to mam Kawę od sierpnia, więc dużo się w życiu nie najeździłem...może i Kruszów jest niedaleko Łodzi ale zobacz najpierw mapę... wprost tam nie jedziemy...zabieraj się z nami... zapraszamy!

JADZIEMY !!!! ja o 20 ruszam z Kądziem na miejsce spodkania http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

dobra końdziu zamiast szwedzkiego stołu cykniesz każdemu z 10 l wachy i też będzie dobrze :decayed:

007.gif

Z tą trasą ja bym nie przesadzał, lepiej coś krótszego, bo znów będzie problem z prędkością przelotową i zrobi się kilka grup,albo pojadą tylko 4 motongi...

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Kurcze jednak mnie ominie ten wypad.... :sad2: zapomnialam ze pracuje do 21 :/