Skocz do zawartości

Piwko W Piątek A Może Kolacja W Karczmie W Środę?


Konrad85

Rekomendowane odpowiedzi

Średnio wyszło z tym powrotem... ale wyjazd do Bełchatowa uważam za udany więc może przed piwkiem w piątek spotkamy się jeszcze na moto?W drodze do Łodzi do karczmy dotarła większość... niestety o różniej porze... więc może powtórzymy sobie jeszcze raz zakończenie sezonu i tym razem wybierzemy się do karczmy i wrócimy razem?W grupie!!! :)Większość z nas ma pracę, więc opcja wieczorna wchodzi w grę tak żeby każdemu pasowało... taki wypad do karczmy na kolację :P karczek albo co kto lubi :DProponuję spotkać się pomiędzy 20 a 21 na stacji benzynowej Włókniarzy - Pabianicka czyli tam gdzie w ostatnioDajcie znać bo do środy 2 dniPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Czarna_750

    17

  • Konrad85

    15

  • lucas666

    10

  • Adrian-xj600

    8

Top użytkownicy w tym temacie

twoja głupota sięga zenitu :Dsam zaproponowałeś żeby się gdzieś ruszyć w środę wieczorem i cytuję "można przy okazji zahaczyć o kebaba"więc założyłem temat i jak widzisz jest wyjazd w środę jeśli tylko pogoda nam dopisze..wstępna mapa jest... karczma też będzie :smile: w manu siedzisz całe dnie i czasami noce też... ruszaj z nami!!! będę po ciebie na Drewnowskiej o 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, jeśli mówicie o złotym młynie w kruszowie http://zlotymlyn.pl/ , to aż wierzyć mi się nie chce, że jeszcze tyle osób (z Was motocyklistów) wcześniej tam nie było http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

przecież złoty młyn to istny punkt spotkań, gdzie bonusowo motocykliści pokazując dowód rej. (czasem kask) mają niezłe żniżki cenowe. a to, że jak jest ładna pogoda, zjeżdżają się tam ludziki z całej Polski, już nawet nie wspominam...

dziwi mnie czasem, że ktoś ma 2oo, i kręci się całe życie po mieście, a odległość rzędu 50km to dla niego niezły wyczyn http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif zresztą jakie 50km, kruszów jest 25km od centrum Łodzi.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież nikt tu nie mówi, że tam nie był :smile: może źle coś zrozumiałeś? :)Jeżeli chodzi o mnie to propozycja jest, ponieważ nie wróciliśmy wszyscy razem z Bełchatowa... wróciła dużo mniejsza ekipa niż wyjechała...Kuba-Siwy zaproponował wyjazd w środę a część osób chciała się zobaczyć jeszcze raz bo nie wracali razem z nami a my razem z nimi...Nikt nie mówił, ze tam nie był... albo że całe życie po mieście jeździ... jeśli chodzi o mnie to mam Kawę od sierpnia, więc dużo się w życiu nie najeździłem...może i Kruszów jest niedaleko Łodzi ale zobacz najpierw mapę... wprost tam nie jedziemy...zabieraj się z nami... zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JADZIEMY !!!! ja o 20 ruszam z Kądziem na miejsce spodkania http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

dobra końdziu zamiast szwedzkiego stołu cykniesz każdemu z 10 l wachy i też będzie dobrze :decayed:

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą trasą ja bym nie przesadzał, lepiej coś krótszego, bo znów będzie problem z prędkością przelotową i zrobi się kilka grup,albo pojadą tylko 4 motongi...

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jednak mnie ominie ten wypad.... :sad2: zapomnialam ze pracuje do 21 :/

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...