Jump to content

Olej Silnikowy

JAKUBKO
 Share

Recommended Posts

Ja zmieniam olej niedługo, także w przyszłym tygodniu, może za 2 powinienem mieć ponad 3 litry zużytego oleju silnikowego.

Ok, ja już mam zużyty olej, także jak coś, to możemy się spotkać, to go sobie weźmiesz. Mi najlepiej by pasowało spotkanie pod Portem/Ikeą, w tygodniu o 17, bo akurat kończę pracę.

jutro planuje wziąść bańke 20l i obiechać wszystkich i odebrać olej jak możecie napisać gdzie mogę podjechać to fajno po 20 ruszam do kogo mam nr tel to zadzwonie ZLEWAJMY OLEJ :decayed: zawsze można komuś przekazać troche ciepła ZA WASZE ZDROWIE :cheers:

007.gif

tez jakos niedlugo bede mial z auta i motoru to dam znac ;] a poza tym kolega ma wartsztat i raczej duze ilosci oleju zapytam sie go co z nim robi moze bys mogl wziac:)

• 1 month later...

czy interesuje cię jeszcze zużyty olej jeżeli tak to proszę o kontakt bo będę miał ok.12 litrów :riding:

• 3 weeks later...

jak bede w lodzi to podlece do ciebie do warsztatu z tym kanistrem bedzie chyba najprosciej :smile:

• 6 months later...

Ja mam baniak 5l przygotowany dla Ciebie tylko nie mam kiedy go porzucić :biggrin:

Ja po weekendzie będę miał ze 3 literki - również podrzucę, a przy okazji umówię Cebulę na wizytę. :smile:

flm_1375891738__88x31.gif

You'll never ska alone!

Share

• Create New...