Skocz do zawartości

Obniżenie Tyłu Motocykla Zestawem Obniżającym


mike1976

Rekomendowane odpowiedzi

witam.obniżylem motocykl za pomocą zestawu z allegro i motocykl ladnie sie obniżył lecz powstał problem z boczną stopka ,poprostu nie moge go na niej oprzeć ,jest teraz za długa.jeśli ktoś miał podobny problem prosze o porade gdyż nie bardzo wiem co robić dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy tylko teraz strzelać jak z AK-47 - może to, tam to, przytnij, usuń. Może kupiłeś zestaw do obniżania Kamaza?

 

Pokaż zdjęcia, potem pomożemy :smile:

 

Edit; Albo filmik?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, chodziło mi o to, abyś zapodał zdjęcia motocykla po obniżeniu. Jeżeli nie możesz jednocześnie złożyć stopki i zrobić foty to poproś kogoś do pomocy. 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz skrócić stopkę. Zawsze po obniżeniu występuje ten problem. Przód też powinieneś obniżyć żeby się właściwości jezdne nie zmieniły.

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widac stopka nawet na stojaku jest niska a gdy motocykl stoi normalnie nawet przy przechyleniu do konca jej mie rozsune

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam taki sam problem i nadal mam, koledzy mi spiłowali (chyba) samą końcówkę stopki, teraz da się postawić moto na bocznej stopce ale trzeba lekko go przechylić w prawo co kończy się często upadkiem;/ 

zastanawiam się, żeby albo kupić nową stopkę, krótszą albo tak jak pisał Jędrzej uciąć kawałek rurki i przyspawać końcówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było jeść więcej jak rodzice mówili ?? :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pij mleko i po problemie

zachciało się gleby to cza teraz wozić stojak

może spróbuj ją wygiąć ? ew przeczep stopki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suza kupiona od marcina a obniżenie ze względu na mój wzrost,przy wcześniejszej rfce było super ale była bardzo ciężka tu znowu leciutki ale dużo wyższy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.obniżylem motocykl za pomocą zestawu z allegro i motocykl ladnie sie obniżył lecz powstał problem z boczną stopka ,poprostu nie moge go na niej oprzeć ,jest teraz za długa.jeśli ktoś miał podobny problem prosze o porade gdyż nie bardzo wiem co robić dalej.....

 

Robota prostrza od wysikania dziury w sniegu.

 

Zmierzyc kat motonga opartego na bocznej nozce (bez przerobek)

Odciac stopke nozki 

skrocic nozke + zapas na stopke tyle aby zachowac kat (patrz punkt pierwszy)

Przyspawac stopke.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po sprawie ,zrobione na mazowieckiej w zakładzie z tłumikami ,cała operacja kosztowala 30 ,stopka założona wszystko ok...dzięki za pomoc pozdrawiam... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...