Skocz do zawartości

[6 Lipca 2013] Uroczyste Spotkanie Ku Pamięci Blefta (Bartka)


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Tata Bleft'a (Bartka) serdecznie zaprasza na uroczyste spotkanie ku pamięci naszego zmarłego kolegi motocyklisty.
 
Spotkanie odbędzie się pod Centralem, zakończone krótkim przejazdem na wiadukt, do miejscu wypadku - Wypadek na al. Włókniarzy. Śmierć motocyklisty

Dzień: 6 lipca 2013
Godzina: 15.00
 
Mile widziana obecność wszystkich motocyklistów :smile:

 

P.S. Tym razem nie są to urodziny, lecz rocznica - ku ścisłości.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy-wolk nie pozostaje mi napisać nic innego jak tylko to że masz u mnie dobrego bro.

 

P.S. Cieszę się że są ludzie, którzy pamiętają i potrafią zmobilizować sie z dużym wyprzedzeniem.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przypominam o tym ważnym dniu dla rodziny Bartka. Dziś dostałem potwierdzenie, że wszystko pozostaje bez zmian. Przed spotkaniem jeszcze będzie informacja na stronie głównej, nie mniej jednak z racji tego, iż jest na ten dzień zaplanowany wyjazd do Sielpi, to proszę mimo wszystko o obecność osób, które pozostają w Łodzi, będzie panu Bogusławowi (tacie Bartka) niezmiernie miło.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać ale... 6 (dzień) lipca.

Nie znałem Blefta ale być może uda mi się być w tym ważnym dniu razem z Wami.

 

Suchy: Data poprawiona.

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 lipca to niestety sobota a wraz z nią wyjazdy integracyjny do Sielpii... więc zapewne frekwencja będzie obniżona bo na Sielpię jedzie 39 osób...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przypominam o tym ważnym dniu dla rodziny Bartka.

Tak zabrzmiało jakbyśmy mieli to zrobić dla rodziny :sad2: a nie ze względu na pamięć o koledze.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 lipca to niestety sobota a wraz z nią wyjazdy integracyjny do Sielpii... więc zapewne frekwencja będzie obniżona bo na Sielpię jedzie 39 osób...

 

Tata Blefta o tym wie, poinformowałem go o tym fakcie -easy. W tym dniu nie chodzi o frekwencje, ale o pamięć.

 

 

Tak zabrzmiało jakbyśmy mieli to zrobić dla rodziny a nie ze względu na pamięć o koledze.

 

Jeżeli Pan Bogusław robi to dla syna, to zrobimy im obu przyjemność oddając hołd śp. Bartkowi. Tata Bartka to wszystko organizuje, poświęca czas i zaprasza. To nie jest żadna obowiązkowa akcja, a gdyby nie ten temat większość by nie odwiedziła miejsca wypadku czy też grobu, więc zejdź z czepialstwa :smile: Jesteśmy tam mile widziany i koniec tematu.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To nie jest żadna obowiązkowa akcja, a gdyby nie ten temat większość by nie odwiedziła miejsca wypadku czy też grobu

 

O widzisz i tu masz 100% racji, tylko skoro nie mają osobistej potrzeby na osobności to czemu nagle są tacy chętni do różnych akcji w całą ekipą??? 

A jak już zrobią coś na osobności to obowiązkowo muszą wszystkich na forum o tym poinformować ;)

Oczywiście dyskusja na inny wątek ale jak dla mnie to jest (najchętniej pojechałbym po bandzie ale ze względu na wątek ...) na popis :sad2:

 

Wbrew pozorom wcale nie jesteśmy tacy bezinteresowni itp.

 

Sorry za OT ale nie umiem takich rzeczy odpuścić. Jakby co poproszę o bana.

Co do spotkania jeśli nic się nie wydarzy to POJADĘ ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że do Sielpii jedziemy w sobotę to ruszymy po spotkaniu 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest wsrod was ktos kto chcialby zapalic swieczke Bartkowi czy poprostu uczcic w jaki kolwiek sposob jego pamiec a godzina 15 z roznych wzgledow mu nie odpowiada w sobote w godzinach przed poludniowych (pewnie w okolicach 9-10)na pewno bede jechal na cmentarz lub estakade i miloby mi bylo jakby ktos sie dolaczyl.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rocznice tragicznej śmierci Bartka - 6 lipca o godzinie 8.00 w Katedrze Łódzkiej odbędzie się Msza Św. w jego intencji.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy we 4 moto + kierownik 1 moto czekał już na miejscu. I nie wiem, czy nie pomylę nick'a ale chyba Elfeti był w "cywilkach".

Miło było poznać rodzinę Bartka - szkoda, że w takich okolicznościach... Za rok też będziemy tam z Wami!

 

Serdecznie PODZIĘKOWANIA dla dwóch policjantów - motocyklistów i policjantki (wszyscy z WRD KMP Łódź), która jechała radiowozem, za asystę w naszym przejeździe oraz za zabezpieczenie miejsca naszego postoju na wiadukcie... W takich momentach widać, że policjanci nie traktują motocyklistów, jako zło konieczne, tylko jako współużytkowników dróg. SZACUN!!!

 

PS: UWAŻAJCIE wszyscy na siebie!!!

Burek 400 K3:
icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...