Skocz do zawartości

maloletni


maloletni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich .

Mam na  imię Michał ,wiek 18,aktualnie mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim.Póki co śmigam Simsonem S51(niektórym może wydawać się to śmieszne bo to tylko małe 50ccm3,a tu widziałem 5x większe pojemności).Przygodę z motorowerami zacząłem w wieku 7-8 lat gdy dorwałem pierwszą motorynkę;) ,3 lata poźniej tata kupił simka w częściach postanowiliśmy,że go złożymy i tak się stało (aktualnie nim jeżdżę juz kilka lat).Od września A2 i planuje  zakupić jakąś 500ccm3 ,rejestrując się na tym forum mam nadzieję ,że gdyby co ktoś z was mi pomoże w zakupie i doborze motorka .Myślę ze nie w tym lecz w sezosnie 2014 już się zobaczymy na porządnym moto.LWG i szerokości :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj i powodzenia :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simson to nic śmiesznego ;) dobra niemiecka maszyna :smile: sam śmigałem.

 

A nie myślałeś o jakieś 80cm3 zarej. na 50cm3 :P ? ;)

Polecam Suzuki RG80 <3 trochę dołożysz i masz.

 

Powitać Małoletniego Kolegę ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rejestrując się na tym forum mam nadzieję ,że gdyby co ktoś z was mi pomoże w zakupie i doborze motorka

Na pewno ktoś taki się znajdzie. Mamy tutaj mechaników zawodowych jak i domorosłych, wystarczy popytać...

 

Tak więc witamy na forum :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie i dziękuje za tak ciepłe powitanko ;)

fred89 nie myślałem jakoś specjalnie nad większym moto jeździłem bo jeździłem wiadomo mam kolegów którzy ciągle zniechęcają bo wolą tuningować maluchy czy inne auta tak by zrobić z nicg ferrari ,lecz ja za autami nie przepadam jeśli chodzi o jazdę ,chodź mój tato jest mechanikiem samochodowym i też w tym kierunku poszedłem i się "ucze na mechanika";).Teraz to juz mi się nie opłaca bo od września A2 i rozglądaniem się za porządniejszą maszynką i opanowywanie jej do perfekcji ,a potem w planach A ;)i  600 będzie.Zresztą gadając z taty kolegą (który sprowadza motocykle z niemiec)mówił mi ,że jeśli bym chciał to za 5000-6000 zł może sprowadzić Hondę CBR F2 w dobrym stanie silnika bo (wiadomo lakier mogę sobie sam odnowić bo mam warunki ) na kat.A2 zarejestrowana na 25kw.Dodam,że sprowadził dwie takie i jeżdżą po Tomaszowie i chyba nie ma większego problemu z rejestracja i przeglądem .Zobaczymy co będzie to bedzie ;).

A co do simka to tak masz rację fred sprzęt niezawodny tyle co napęd wymieniałem cały ,uszczelniacze lagów,olej ,opony ,polerka  i czyszczonko ,paliwo do baku z mixolem i jazda ;).Powoli myślę nad sprzedażą go lecz nie spieszy mi się;)

Edytowane przez maloletni (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stzrała

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś tylko 5x większe pojemności? sam mam 12x większe a widziałem 2 razy większe od mojej wiec 24x większe od Twojej ;p Ale co tam jaka pojemność ;) lepsze to niż skuter :biggrin::D Powitać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

am mam 12x większe a widziałem 2 razy większe od mojej wiec 24x większe od Twojej ;

 

a ja widziałem prawie 4 razy większy niż Ty masz :smile: i też z forum i też smiga ;) czy 46 razy większy :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :smile: coraz więcej ludzi z Tomaszowa :smile: pozdro i LwG

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...