Skocz do zawartości

Świerku


Świerku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Mam na imię Damian, wiek 38 lat. Obecnie mieszkam w Aleksandrowie Łódzkim. Jeżdzę pierwszy sezon ponieważ prawko A zrobiłem we wrześniu 2012r. Moje moto, to Honda S-Wing 125i 2008r. W przszłości napewno coś większego. Znalazłem się tutaj dzięki spotkaniu z jednym z motocyklistów z tego forum, nie chcę przekręcać nicku @pd - tak się przedstawił. Jechaliśmy jakiś kawałek razem w stronę Aleksandrowa. Pozdrawiam kolegę i Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum i do zobaczenia... może dziś pod central podjedź o 19;00 to poznasz więcej ludzi :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się, że ostatnio zmienił rezygnując z problematycznego dla niektórych znaku "_"

Nie wiem co jest problematycznego w underscore no ale... faktycznie zmienił i jest teraz pd :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum i do zobaczenia... może dziś pod central podjedź o 19;00 to poznasz więcej ludzi :biggrin:

Dzięki za zaproszenie :smile: Zobaczymy jak się dzionek poukłada, bo różnie to z robotą bywa. Nie wiem czy troszkę nie wstyd takim małym pierdzikiem 125ccm?? :smile: Koledzy i koleżanki same duże maszyny dosiadają. Zawsze mogę zabezpieczać tyły :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem czy troszkę nie wstyd takim małym pierdzikiem 125ccm??

Ogarnij forum i szybko się dowiesz, że przyjeżdża kilka 125cc a widywało się i 50 cc. Mamy tutaj dość ciekawy przekrój regionalny, a więc nie ma podziałów na choppery, cruisery, enduro, supermoto, streety i sporty. Przyjeżdża każdy czym ma i zawsze znajdzie sobie "swoją" grupkę do pogadania :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam, a jednak przybyłeś ;)

tak tak :smile: trochę miałem kłopotu z Twoim nickiem, ale już wsio się wyjaśniło jak pewnie zauważyłeś. Siedze w robocie i szlag mnie trafia na widok za oknem, na ul. Gdańskiej zimno strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam, a jednak przybyłeś ;)

 

 

 

 

tak mniej więcej to wyglądało :laugh2:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Zr2Srdjup-8

super film, tylko znów poczułem się malutki :smile: hihihih pd Ty wyoski, motor duży, nagranie więc z góry :smile: oczywiście żartuję i miło mi, że mogłem na motor swój i siebie z innej strony popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzała

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...