Skocz do zawartości

Dzień Dziecka, Sobota 01.06.2013!


Aidekk

Rekomendowane odpowiedzi

Od około dwóch tygodni przygotowywaliśmy temat dnia dziecka dla wychowanków DD1 i DD2. Okazało się jednak, że udało nam się podłączyć pod większą imprezę organizowaną przez Radę osiedla wraz ze Szkołą Mechaniczną (obecnie ZSP nr 20). Dziś odbyło się zebranie (uczestniczyliśmy z Suchym) i już wiemy, że impreza jest otwarta: mogą wziąć w niej udział wszystkie dzieciaki bez względu na miejsce zamieszkania. Jako że łączymy imprezy zaprosiliśmy też dzieciaki z domu dziecka. Atrakcje dla dzieciaków (i nie tylko), które już wiemy że znajdą się w programie:

* pokaz ratownictwa medycznego

* pokazy straż pożarnej (gaszenie czegoś co wcześniej zostanie podpalone)

* pokazy szkoły jazdy

* zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieciaków, do rozdania 270 nagród

* wożenie dzieciaków bryczką z 2 kucykami

* wożenie dzieciaków na motocyklach

* możliwość obejrzenia motocykli, zrobienia sobie zdjęcia

 

Jak zapewne się domyślacie ostatnie 2 punkty są z naszej inicjatywy. Do tego zamierzamy przeprowadzić konkursy podobne do tych z rozpoczęcia. Serdecznie zapraszamy ludzi z dzieciakami na to wydarzenie!

 

Chciałbym także prosić o wasz wkład. Zostaliśmy poproszeni, aby wystawić motocykle na wystawę do oglądania przez uczestników festynu. Nie każdy musi wozić dzieciaki, wystarczy że przyjedziecie i wystawicie swój motocykl. Organizatorom bardzo zależało, by nie byli to sami panowie więc gorąca prośba do pań: wsiadajcie na motocykle i przybywajcie! Impreza rozpoczyna się o godz 9:30 w Szkole Mechanicznej, ul. Warecka 41. Planujemy być 30 minut wcześniej by się ustawić oraz pójść do domu dziecka i przyprowadzić dzieciaki na festyn.

 

Chciałbym też gorąco podziękować tym, którzy do tej pory mieli największy wkład w pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Faktem jest, że teraz pomagamy tworzyć tę imprezę w szczególności Elfetiemu, Regisowi, Yumii, Salatowi oraz Suchemu. Bez nich z pewnością sam bym tego nie ogarnął :smile:

 

 

Pokażmy, że jest nas dużo i zróbmy dzieciakom prezent na dzień dziecka i taką wystawę, której nie przejdą w godzinę. Proszę was o to w imieniu swoim i Stowarzyszenia.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem !

Specjalnie z tego powodu olałem Płock w sobote :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Specjalnie z tego powodu olałem Płock w sobote

Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć. W końcu musisz odzyskać słoiczek z przyprawami  :decayed:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie okaze ze zadecydowal kurna sloik :biggrin:

 

 

No co jest z Wami ?

4 chetnych ???

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szkoda bo mam kucyki dla dzieci

Właśnie zupełnie zapomniałem o tej atrakcji ale ma ona być, sprawa byłą poruszona na wczorajszym zebraniu :smile:

 

Lista atrakcji zaktualizowana...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być :smile: i namówię mojego brata i kuzyna, o ile nie będą musieli pracować.

 

Inicjatywa jak najbardziej GODNA PODZIWU :smile:

 

Może przyda się pomoc grafika??? Jakieś projekty czy coś?

Fajnie by było porozdawać dzieciakom jakoś pierdółki (np. naklejki).

 

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem bo bym mógł zagadać u siebie w salonie samochodowym o jakieś atrakcje jak nowy JEEP lub inne z naszych marek :/

Biorąc pod uwagę długi czas rozpatrywania takich wniosków to tym razem odpada :/...

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może i ja sie skuszę...  Wystawie eFkę na wystawe, bo dla bezpieczeńsktwa dzieci nie będe woził :P

Blokuje mnie praca do południa,ale chętnie bym się pokazał  a może jeszcze bym kogoś ze sobą zabrał,więc zapytuję,jaka jest realna szansza dobicia do was przez tłumy zebranych gapiów,i jaka jest realna ostateczna godzina przybycia!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jaka jest realna szansza dobicia do was przez tłumy zebranych gapiów,i jaka jest realna ostateczna godzina przybycia!!!!!!!!!!

Trwać to ma d godz ok 14:00 więc jak nawet o 11:00 przylecisz to będzie git. Później nie wiem czy jest sens ale jeśli chcesz to oczywiście jesteś mile widziany :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratunku, akumulator mi zdechł, nie wiem czy do soboty ogarnę... nie ma ktoś 12 v aku pożyczyć ?? Jeszcze będę próbował od znajomych z warsztatu naruchać, ale ciężko... jak ktoś coś by miał to dawać znać przez Aidkka.... 

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwać to ma d godz ok 14:00 więc jak nawet o 11:00 przylecisz to będzie git. Później nie wiem czy jest sens ale jeśli chcesz to oczywiście jesteś mile widziany :smile:

Dzięki bardzo za odp. ale moja realna godz to 13.30 więc chyba nie ma sensu ,może następnym razem .Życzę udanej zabawy i pogody!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, następna impreza jest tydzień później, potrzebujemy ekipy pięciu motocykli, puki co mamy Moją "Hadrę", Aidkkowego " Ryża" i ciężkiego Qada z Motopubliki, jak byś miał czas i ochotę, to daj znać, też sobota, tydzień później i też dla dzieciaków... chodzi o to żeby udostępnić maszyny do zdjęć, ludziska zbierają kaskę na kolonię dla dzieciaków z biednych rodzin i poprosili motocyklistów o wsparcie. Chętnie widział bym Ciebie i twoją maszynę obok naszych w tej akcji... 

 Sorry za OT, ale chyba mi administracja wybaczy :biggrin: 

 W razie czego info przez Aidkka...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...