Skocz do zawartości

Rawska Majówka 25.05.2013


Mała

Rekomendowane odpowiedzi

p.s. byłybyśmy szczęśliwe, gdyby jednak ktoś dołączył - zawsze raźniej i nieco bezpieczniej ;)

 

Eeeeejjjj  :P Jak nie, jak tak. Przecież ja też lecę z wami.  :riding:  Biorę kombinezon przeciwdeszczowy wiec możecie być pewne/i że nie nie będzie padać. Żebym mógł go sobie w plecaku podźwigać trochę  :biggrin:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite trio

 

Chylę czoła i ogromne brawa :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajne fotki zawłaszcza, że było pod słońce. Moje b. słabe.

Szkoda mi się zrobiło Stunterki, bo raz położyła moto na lewą stronę, ale dzięki gmolom szybko go podniosła.

Edytowane przez kazek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja jestem pełna podziwu dla niej :smile: ona jest postury naszej Małej a tak doskonale sobie radzi z wcale nie lekkim moto

 

siedziałam na tej jej zebrze i wcale to takie przyjazne maleństwo nie jest :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni sie zgadzam. Wielki szacun dla Ewy. Jak to ktoś, kiedyś, gdzieś powiedział: Maleńka Jesteś Wielka :smile:

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banan z twarzy nadal mi nie schodzi :biggrin: cieszę się, że miałam możliwość zamienić parę słów z moją idolką Ewą  :biggrin:  dzięki za wspólny wypad wszystkim :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dziękuję :smile: było meeega fajnie pojezdzić z Wami :riding:

i mega fajnie pobiesiadować wspólnie w karczmie :cheers::blink:

 

przytulna ta karczma i ciszej niż w Kruszowie :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za wypad który był wypadem najmniej obciążającym moją kieszeń(tempo) ale nie ma tego złego przynajmniej mogłem podziwiać krajobraz, a na serio to było bardzo fajnie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem troszkę spokojniej bo nie wszyscy mają owiewki !!! ;] hah dzięki za wspólne śmiganie

:moto:

 

 

boo to Joanna tak za***rdala :P

 

 

Ja również dziękuję za wypad który był wypadem najmniej obciążającym moją kieszeń(tempo) ale nie ma tego złego przynajmniej mogłem podziwiać krajobraz, a na serio to było bardzo fajnie. :smile:

 

FOTY!!! poprosimy :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za wypad który był wypadem najmniej obciążającym moją kieszeń(tempo) ale nie ma tego złego przynajmniej mogłem podziwiać krajobraz, a na serio to było bardzo fajnie. :smile:

no całą zasługę za taki charakter wypadu muszę przez zbędnej skromności przypisać swojej osobie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

boo to Joanna tak za***rdala :P

 

No tak wielka kapeć z tyłu zobowiązuje do dużych prędkości :smile:

 

 

no wiecie... ciężko mnie powstrzymać bym nie za***dalała ile daje fabryka :decayed:  :whistling:

jak ja już wyjadę i zapinam kolejne biegi to nie mam mocnych... w 46 sek do 87km/h :riding:  jest moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dzięki za wypad ! na serio extra się z wami jechało ! karczma wypas polecam ! ;P

Fajnie rooland że jednak zdecydowałeś się w ostatnim momencie z nami jechać, przynajmniej nie żałujesz teraz udanego wypadu  :P

 

Wycieczka udana, nie powiem. Dobre tempo "akcji" na trasie pozwoliło mi znacznie obniżyć spalanie :P Dzięki Jorima i nie bądź taka skromna, czasem było grubo ponad 87km/h  :riding:  Dziękówka wszystkim za udaną przejażdżkę.

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję , fajna ekipa :smile:  ale jak sobie popatrzyłem na popisy Ewci to chyba wpadnę w kompleksy B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki Jorima i nie bądź taka skromna, czasem było grubo ponad 87km/h

 

czyli większość nie wrzuciła nawet dwójki ?:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...