Skocz do zawartości

Rawska Majówka 25.05.2013


Mała

Rekomendowane odpowiedzi

znalazlam kolejną dość ciekawą propozycję na nadchodzący weekend. W Rawie Mazowieckiej organizowana jest Rawska Majówka, która co prawda trwa 3 dni, ale w sobotę  godz 17;00- 18;30 jest "akcja" dla nas motocyklistów czyli pokazy stuntu w wykonaniu Stuntera 13, Raptownego i Ewy Pieniakowskiej. Na facebooku jest utworzone wydarzenie, wklejam tu treść : 

 

"Szanowni Państwo! Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprosić wszystkich fanów motosportu na wyjątkowo emocjonujące i efektowne show jakim będzie pokaz freestyle’owej jazdy na motocyklu w wykonaniu zawodników rangi światowej.

Swoją obecność potwierdził najlepszy zawodnik tej dyscypliny Mistrz Świata i Wszechświata stuntridingu Rafał Pasierbek aka Stunter 13. 
https://www.facebook.com/stunter13dotcom?fref=ts 
Drugim zawodnikiem będzie legenda polskiego stunt`u Hubert Dylon aka Raptowny.
https://www.facebook.com/raptowny?fref=ts
Swoje umiejętności jeździeckie pokaże również jedna z nielicznych kobiet uprawiających profesjonalnie stunt w Polsce Ewa Pieniakowska.
https://www.facebook.com/ewapieniakowska?fref=ts
Cały pokaz będzie oprawiony mocnym muzycznym brzmieniem o które zadbam osobiście :smile:
Gwarantuje to będzie absolutnie przełomowe, magnetyczne, przepełnione ekspresją wydarzenie. Nie może Was tam zabraknąć!!!"

 

oraz plakat z majówki post-286-0-56329400-1369169091_thumb.png

 

P.S. nie znalazłam info o tym wydarzeniu na forum więc założyłam nowy temat, jeśli jest już o tym mowa to proszę o wywalenie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stunt-squad jest mocny, nic dodać nic ująć. Zastanowię się nad wycieczką :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda dopisze to jadę - ekipa zacna, będzie na co popatrzeć :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowicz :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo opcji jak na jeden dzień  <_< ja jadę do Rawy, bo wcześniej nie mogę jeździć więc jedyna opcja na sobotę dla mnie to te pokazy stuntu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Piotrek że wybierzemy się do Uniejowa zorganizujemy spotkanko na Bliskiej i w drogę



A z rana możemy smutną odwiedzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Raptowny to będe i ja! jak się szykujecie na wylot z łodzi większą ekipą to dajcie znać :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większą grupą to pewnie nie pojedziemy, ja z Panterą się wybieramy ale to wszystko zależy od pogody. wyjazd gdzieś ok 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

Może wstępnie spotkajmy się o 15.30 przy centralu? Poczekamy na spokojnie na resztę zainteresowanych - ew. w innym miejscu, dla mnie to bez różnicy. 

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, postaram się wyrobić ale mogę się chwilkę spóźnić, jeśli bedzie padać to nie jade;p czyli sobota 15;30 central ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

Jeśli będzie w miarę sucho na jazdę - niech zostanie 15.30 w porywach do 15.45 central, chwilę czekamy i w drogę ;) W razie czego potwierdzimy jutro po południu czy wyruszymy. Pzdr.

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

Ustaliłyśmy z Małą, że jednak jedziemy pomimo tych dzisiejszych upałów - także kto chętny to o 16.00 pod centralem :smile: 

p.s. byłybyśmy szczęśliwe, gdyby jednak ktoś dołączył - zawsze raźniej i nieco bezpieczniej ;)

Edytowane przez Różowa Pantera (wyświetl historię edycji)

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :smile: Będzie raźniej razem zamarzać :P przeraża mnie pogoda, ale damy radę ;) Do zobaczenia!

w kupie cieplej ..  :biggrin:  a tak na poważnie będe na pewno puszka jak cos to możecie się ogrzac w puszce jak coś ;) 

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera


p.s. niech ktoś weźmie solidny aparat plis ;)



w kupie cieplej ..  :biggrin:  a tak na poważnie będe na pewno puszka jak cos to możecie się ogrzac w puszce jak coś ;)

 O to to, super! Poproszę termos z kawą :P Dobra, lecę. 

Edytowane przez Różowa Pantera (wyświetl historię edycji)

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...