Skocz do zawartości

Dni Uniejowa 25.05.2013 Rozpoczęcie Godz 9.00


chylon

Rekomendowane odpowiedzi

A to motocyklowe, czy takie ogólne? Bo przyznam szczerze, że choć młody ze mnie motocyklista, to te wszystkie "rozpoczęcia motocyklowe" w miejscowościach do 20tys. mieszkańców z punktem kulminacyjnym na placu pod kościołem już mnie nie rajcują. Może dni Uniejowa, a nie motocyklistów będą ciekawszą opcją :biggrin: (W Uniejowie polecam pizzerię twister, kanapki z kebabem mają dobre, a i na pizze nikt nie narzekał :biggrin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i termy mają... w zeszłym roku leżeliśmy tam ponad 2 godziny, bardzo fajne miejsce na relaks :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koper już niedługo zacznie się sezon dożynek.

Sto razy fajniejsze imprezy niż rozpoczęcia, przynajmniej kulinarnie :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i termy mają... w zeszłym roku leżeliśmy tam ponad 2 godziny, bardzo fajne miejsce na relaks :smile:

 

termy są fajne ale tak przynajmniej poniżej -10 stopni

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

termy są fajne ale tak przynajmniej poniżej -10 stopni

Mam rozumieć, że zabierasz wtedy łyżwy? :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może od rana na smutną a potem zbiórka na Bliskiej i do Uniejowa jak co to napiszemy o której zbiórka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejeżdżałem tamtędy wczoraj - jadąc do Jarocina ;) - życie w Uniejowie kwitnie - na termach - 3 autokary beretów :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://uniejow.pl/?idAkt=2516

26.05  (niedziela) w Uniejowie zagra IRA i KULT. Muzyka może się podobać lub nie, ale powiem Wam, że jak te dwie kapele grają live to "nie ma ____ we wsi" lub jak kto woli "mucha nie siada"

Koncerty od 16, więc nie wiem czy nie pojechałbym właśnie w niedzielę, skoro ani Iry ani Kultu na juwenaliach nie było :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koper a na termy się wybieracie? Niedzielę mam wolną więc chętnie bym się zabrał na koncerty, z tym że jak już jade do Uniejowa to wbijam na termy na 3 godzinki... więc tak o 11;00 bym jechał co by dotrzeć, wyleżeć się i wymoczyć d*pę i później koncert. Ktoś reflektuje takie cus? :P

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

muszę namówić Jędrzeja

To raczej nie powinno być problemem, zastosuj jakiś sprawdzony kobiecy sposób na proszenie faceta i gotowe. Jako że wierzę w Twoją kobiecość i skuteczność tych sposobów, to jesteśmy umówieni :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jak zwykle pojawił się problem Jędrzeja pracy... więc będziemy wiedzieć na ostatnią chwilę :sad2:

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zdązyłem wrócić 10 minut temu i pada..Był ktoś z łodzi koło 17.20 w uniejowie?Bo łazilem sam nie było kurcze z kim słowa zamienić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem dzis borosiem na kawke o 12:00 ale wszyscy chyba jeszcze w kosciele bo wszystko sie dopiero rozkladalo ;)post-1109-1369592040,7_thumb.jpg

"Żeby być motocyklistą... – ... nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa wielka! Zimno, mokro, w polowie drogi deszcz i mgla :/ Wracalem w nocy autostrada, powyzej 250 zimny wiatr zrywal z motocykla :/ Wiecej w taka pogode sie nie wybieram :/

 

Jesli chodzi o koncerty, to nic specjalnego...

Natomiast musze pochwalic pokaz fajerwerkow, jak zwykle robil niezle wrazenie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownywalny z Manufakturowym ?

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...