Skocz do zawartości

Motormania - Pies I Motocyklista


chippe

Rekomendowane odpowiedzi

Z technicznego punktu widzenie nie jest to przyjemne dla psa ... 

Siedzi bo jest mądra, posłuszna i ją tam posadziłeś, a to że słyszy lepiej wysokie toni niż Ty i niektóre dźwięki mogą jej sprawiać wręcz ból głowy to już inna bajka ...

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból ? Jaki tam ból ? przecież widać jak z przyjemności korzystania z jazdy chowa się do plecaka bo przecież jest jej tak fantastycznie.... nie mówiąc już o dudniącym pustym wydechu... 

 

 

każdy robi to co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z technicznego punktu widzenie nie jest to przyjemne dla psa ... 

Siedzi bo jest mądra, posłuszna i ją tam posadziłeś, a to że słyszy lepiej wysokie toni niż Ty i niektóre dźwięki mogą jej sprawiać wręcz ból głowy to już inna bajka ...

Posadziłem ją tam? chyba żartujesz... sama wskakuje na motor i dobrze czuje na nim... ten kto choc raz nas widział, nie powie, że to biedny psiak i ze cokolwiek jej przeszkadza i podzieli moje słowa ze ona po prostu uwielbia jeździć i ma w d...pie wysokie czy niskie tony...

 

Biedny psiak... współczuję jednemu i drugiemu.

dziekuje za współczucie, Mizi też dziekuje i czuję sie poruszona troską  :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Widziałam sama osobiście na zlocie w kole i Chippe i jego pieska i jakoś po podróży motocyklem normalnie się zachowywała  i pociesznie merdała ogonkiem do każdego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem przyjemność ja nawet pogłaskać w Zgierzu pod makiem na rozpoczęciu sezonu przybiegła zadowolona i nie było widać że coś jej dolega wręcz była szczęśliwa i tyle pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem przyjemność ja nawet pogłaskać w Zgierzu pod makiem na rozpoczęciu sezonu przybiegła zadowolona i nie było widać że coś jej dolega wręcz była szczęśliwa i tyle pozdrawiam

Pamietam  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma psa to wie że pies jak sie czegoś boi to ucieknie, zesika się itd.  Więc raczej pies Chippego to lubi.

 

Chippe kozacki ten Twój psiak, fajnie bo nie masz problemu z wyjazdami, nie ogranicza Cię :smile:

 

P.S. Swoją drogą mój znajomy jeździ 370 konnym golfem ze swoim bulterierem który podobno czym szybciej tym bardziej sie cieszy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmieszniej, nie tylko na motorze jest taka grzeczna - dziś widziałam jak posłusznie truchtała obok roweru :smile::):smile:

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam okazje ją pogłaskać zaraz po podróży w Zgierzu nawet mam fotkę na dowód była bardzo radosna tak jak Pan :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co do tematu motocyklista+pies+motocykl...Dziś sama widziałam jak byłam na dąbrowie oto sutuacje; z15m ode mnie podjeżdża Pan na 2oo,parkuje,zdejmuje plecak,jakiś dzwoneczek miał przy ręce(myśle sobie-dobry jest,branzoletka z dzwoneczkiem..no,no..),Pan raczył sięgnąć do plecaka..patrze,a tam biały mały piesek..ooo

Co się okazało że to nie motocyklista miał tą dwoniącą ozdobe tylko psiak.A już się martwiłam że jakaś nowa moda :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...