Skocz do zawartości

Trzy Małe Kotki Do Odddania


Thebestof78

Rekomendowane odpowiedzi

oddam w dobre ręce trzy małe kocięta

 

jedno białe w łatki drugie bure a trzecie buro czarne

 

kotki są nauczone korzystania z kuwety, same już jedzą, zdrowe, wesołe

 

mam problem ze sfotografowaniem bo trochę ;) ruchliwe są, może mi dziś cierpliwości starczy 

 

mam do Was ogromną prośbę o pomoc w znalezieniu im domu :smile:

 

z góry dzięki

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty usunięte nie na temat i te odnośnie prowadzonej dyskusji o propozycji rozwiązania Marty problemu..

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam w dobre ręce trzy małe kocięta

 

jedno białe w łatki drugie bure a trzecie buro czarne

 

kotki są nauczone korzystania z kuwety, same już jedzą, zdrowe, wesołe

 

mam problem ze sfotografowaniem bo trochę ;) ruchliwe są, może mi dziś cierpliwości starczy 

 

mam do Was ogromną prośbę o pomoc w znalezieniu im domu :smile:

 

z góry dzięki

 

 

Popytam po znajomych i w razie co dam Ci znać na priv, aczkolwiek ludzie rzadko chcą kota bo mają wymówki że kot drapie meble, że kot to kot tamto.. ale jak już znajdę osobę która będzie chętna żeby przygarnąć to nie martw się, będzie to na pewno osoba odpowiedzialna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nedlugo bede mial ten sam problem :/ moja sie podpuscila gdzies wiec niedlugo bede miec male koty.... Jak bys znalazla wiecej chetnych to bede wdzieczny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...