Skocz do zawartości

Naklejki "patrz W Lusterka..."


Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam.

 

Moje forum z którego wielu tutejszych użytkowników się wywodzi, jak co roku prowadzi akcję "Patrz w lusterka". Dystrybucją na region Łódzki zajmuję się ja. Proszę wszystkich, którzy chcieliby jakąś większą ilość rozprowadzić wśród swoich znajomych (np. na czwartkowym spotkaniu, bo ja mam straszne urwanie d*py teraz) o zgłoszenie się na PW. Sklepy i warsztaty również mile widziane.

 

Akcja rzecz jasna non profit. Ufam, że naklejki wylądują na autach, nie na lodówkach ;)

 

Pzdr,

Adam



PS. Zapraszam również na moją stronę, gdzie można dostać naklejki "Patrz w lusterka, bo Ci wpadnie motocyklisty nerka" :smile: Odbiór w Łodzi prawie codziennie.

 

946274_597931046884429_701940574_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja jestem chętna nie jakąś ogromną ilość ale miała bym komu podarować szczególnie że mam styczność z młodymi kierowcami :biggrin: jakieś info gdzie można pobrać???????



Łódź jest duża ja pracuje na Kościuszki akurat :smile: dokładnie jeśli mogę prosić gdzie i w jakich godz? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (piątek) jestem w Łodzi od 8 do 16 i krążę non stop po trasach egzaminacyjnych Maratońskiej i Smutnej. Gdyby ktoś był chętny zapraszam 726129186.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie naklejki to przydały by mi się również, bo tak jak Gonia mam komu je rozdawać :smile: będziesz może dzisiaj na drzwiach otwartych WORDu? to może tam jakoś się spotkamy bo ja tam jestem dzisiaj cały dzień.

Edytowane przez Emil89 (wyświetl historię edycji)

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :smile: to jak będziesz w Łodzi to zadzwoń, albo napisz smsa to podjadę w dowolne miejsce :smile:

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...