Skocz do zawartości

Obstawa Ślubu 24.05.2013


rudy992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W związku z tym iż siostra wychodzi za mąż, zaś przyszły szwagier jest motocyklistą to chciałbym im zrobić niespodziankę. Proszę o obstawę, oczywiście jeśli będzie pogoda, około 6-10 motocykli by było super. Trasa od domu pana młodego (tatrzańska 65) do Grodziska gmina Rzgów a następnie do Rzgowa do kościoła i to wsjo. Trasa Tatrzańska-Broniewskiego-Rzgowska-Starowa Góra-Konstantyna-Grodzisko-Rzgów około 15km cały przejazd.



Bym zapomniał. Szacowany czas od 15.00 do 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

to może pogdaj z kumplami szwagra motocyklisy - chyba ma jakichś motokumpli...? czy jednak wolisz, żeby mu jakieś jelenie robiły cyrk za friko?

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro szwagier naprawdę jest motocyklistą to jego kumple sami powinni zrobić mu niespodziankę i porządnie obstawić ślub. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe czy to czasem nie skutek ostatnio bardzo popularnego filmiku z obstawy ślubnej ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo teraz moda przyszła na obstawke za free sasiedzi będą przez rok opowiadać jaki to ślub byl z atrakcjami co to za problem sie zarejestrowac na forum na pisac kilka postow a potem posta z zaproszeniem

 

 

Aidekk: polskich znaków nie poprawiałem, tylko literówki i błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że za free. I myślałem że to forum dla motocyklistów a nie jeleni. Lecz racja Bart 4 kumpli wystarczy, jelenie by do motocykli nie pasowały hehe. W związku z tym uważam temat za zamknięty
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rudy, niestety (chcąc lub nie chcąc) wpisujesz się swoim zachowaniem w podręcznikowy przykład trolla. Większość tematów z prośbą o obstawkę założyli na tym forum ludzie raptem po kilku dniach od rejestracji, których nikt nigdy z forum nie widział z ilością postów nie przekraczających 10, z czego 90% w temacie rzeczonej obstawki. W dodatku prośba o obstawkę dla bliżej nieokreślonej osoby, która raz jest motocyklistą, raz planuje być, raz w życiu motocykl widziała i jej się podoba itd itd, a później aktywność takiego trolla się ucina. Swoją drogą jestem ciekaw ile razy po tym ślubie Ty odwiedzisz forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej śmieszy to, że zawsze przy takich wątkach(prośbach o obstawę ślubu) jest jakiś znajomy znajomego itp, nigdy sam motocyklista i jeszcze ani razu nie zauważyłam by takowy chociaż był podany jako członek forum itp. Tyle ludzi na tym forum ale jak dla kogoś obstawa to nagle ktoś o kim nawet nie mamy pojęcia kim jest itp.... Co innego gdyby post był przykładowo: Witam chcę zrobić niespodziankę koledze , który jest motocyklistą ale też członkiem forum, z tym, że się nie udziela itp... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priorytetem dla mnie są wypady na zloty. Więc odwiedzanie forum polega głównie w moim przypadku na sprawdzaniu terminów zlotów. Zaś udzielanie się na różnych stronach internetowych jednak mnie nie rajcuje. Więc moja działalność tak czy inaczej będzie, lecz nie jakaś bardzo znamienita. A tak się właśnie składa iż do rejestracji przekonała mnie chęć zwiększenia obstawy z 4 kumpli do przynajmniej tych 6-10 maszyn. Lecz cóż, trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyszły szwagier czemu jeszcze nie na naszym forum? Chociaż zarejestrowany i w wpisany w przywitalni...Widzisz łatwiej jest pojechać do kogoś na obstawę, gdzie kogoś chociaż nawet z forum znasz...A tak to wiesz.. popatrz na niektóre posty o podobnym temacie.. Niestety teraz zrobiła się moda na obstawy ślubów przez motocyklistów więc się nie dziw.. Nie wiadomo do końca czy ktoś faktycznie jeździ motorem, czy może tylko, gość który bierze ślub ma kumpla który wpadł na pomysł,że poszuka forum motocyklowego, na ściemnia a później będzie zbierze laury... więc serio się nie dziw, że tak reagujemy... A przyszłego szwagra zapraszamy na forum... :smile: Co do obstawy to zobaczymy jak czasowo z terminami wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem doskonale. A szwagra zaraziłem pasją do motocykli rok temu i wtedy dopiero zrobił prawko i kupił motocykl (virago 535). Między innymi dla tego nie jest jeszcze na forum ponieważ zazwyczaj ja jego namawiałem na rejestracje, zaś on mnie i wyszło na to że żaden z nas tego nie zrobił :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...