Skocz do zawartości

Cbr F2 1994'


seb94

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.05.2013 około godziny 16 zanabyłem taką oto cebeereczkę.

Wróciłem nia na kołach do domu, nawinąłem potem jeszcze 135km i jak na razie jestem zadowolony z niej.

Jedynie co to standardowo regulacja zaworów, synchro + czyszczenia gaźników i może dla spokoju olej + filtr.

Sporo napędu,  lagi suche, nic nie ściąga i wgl.

Jak na 94r to nie jest ani zeszlifowana ani nic, ot parę rys gdzieś tam lekko pęknięte - standard.

Mocowo bardzo przyjemny sprzęt, nie tak narwany jak R6 czy ZXR, ciągnie z każdych obrotów z każdego biegu, w korkach łyka sie samochody od tak muśnięciem manetki.

A z reszta co będę gadał, wszyscy w końcu foty chcą:

p1020923ax.jpg


p1020919mu.jpg


p1020916yf.jpg


p1020915b.jpg


p1020912t.jpg


p1020909v.jpg

Edytowane przez seb94 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kolorek spoko zdrowo wygląda ale ten róż, no ja wiem jak się śmiga takim sprzętem:) może kiedyś jakaś 1/4 na dellu?:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kolorek spoko zdrowo wygląda ale ten róż, no ja wiem jak się śmiga takim sprzętem:) może kiedyś jakaś 1/4 na dellu? :smile:

 

 

kawałek do łodzi mam ale na jakieś manewry moge wpaść czemu nie :P

 

róż jak róż, bardziej sie oglądaja bo przelot jak schodzi z obrotów to bul bul bul

 

jak V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest czasem moto 

 

A czy nie kupiłeś jej od Kuby na Radogoszczu? Na 99.99% sprzęt poznaję jako sąsiada chyba, że dwa identyczne jeżdżą. 

 

 

99.99% moto Kuby :smile:

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna CeBRunia :smile: co do kolorów to nie ma co się czepiać ;) taka była kolorystyka w tych latach :smile:

Najważniejsze by nie sprawiała problemów i służyła wiernie :smile:

 

 

 

może kiedyś jakaś 1/4 na dellu? :smile:

ja bym się chętnie ustawił ;) (w przyszłym miesiącu) bo jeszcze nie sprawdzałem się z nikim na poważnie :P:smile: a nie wiem czy trzeba go poustawiać i wyregulować ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja bym się chętnie ustawił ;) (w przyszłym miesiącu) bo jeszcze nie sprawdzałem się z nikim na poważnie :P:smile: a nie wiem czy trzeba go poustawiać i wyregulować ;)

Spoooko:) założę nowe gumy i możemy zobaczyć czy nasze komarki przyśpieszają:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoooko:) założę nowe gumy i możemy zobaczyć czy nasze komarki przyśpieszają :smile:

pewnie równo będziemy szli :P choć niby moja 5 KM więcej, ale moja waga wyrównuje szanse :P hehe

 

po 10 czerwca możemy się ustawić ;) razem z innymi Zebrami ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie równo będziemy szli :P choć niby moja 5 KM więcej, ale moja waga wyrównuje szanse :P hehe

 

po 10 czerwca możemy się ustawić ;) razem z innymi Zebrami ;)

Ja też, leciutki nie jestem ;p chociaż teraz redukcja na lato;) do zobaczenia w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że juz paru chętnych jest - dobrze wiedzieć :smile:

 

klepanie okazało sie banalnym wypaleniem uszczelki pod kolektorem - samemu sobie to wymienię bo to żadna filozofia

 

tak kupiłem ją od niejakiego Jakuba L. - ponoć sprzedaż była wynikiem śmierci jego brata - cóż , przykra sprawa na pewno

 

zanabyłem 2 komplety oponek (przód i tył) świeże doty, gruby bieżnik i to za śmieszną kase bo gościowi tylko leżały - z niemiec przywiezione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czas odświeżyć - UPP

 

CeBeeR jest już zarej. na mnie, przelatane przez miecha ponad 1300km.

 

Fotka z latania po winklach - Żłobnicy (woj. łódzkie, okolice Bełchatowa)

q0fi.jpg

 

 

Wymieniona była opona na Pirelli Angel 120/70/17 (póki co prowadzi się ok, miejsca pod błotnikiem jest sporo - jak na foto). wymieniony też napęd na EK MVXZ 530 + zębatki JT (przełożenie standard) ale nie do końca jestem z niego zadowolony.


FOTO:

oponka:

P1020949.JPG


napęd:


P1020950.JPG


oraz CBR & Me

cbr.jpg


po 2 miechach użytkowania tego sprzęta nadal jestem z zakupu zadowolony (wybierałem między 500-tkami pokroju gs'a i er-5 oraz diversionem 600 no i cbr-ką)

stara bo stara, nie wszystko juz pracuje miękko jak w dniu w którym z salonu wyjechała ale i tak uwielbiam ten sprzęt za jego uniwersalność - chce to kręcę sobie do 5 tyś i na spokojnie, a kiedy chcę przyświrować to ogień pod 11 tyś i wręcz atomowe uczucie przyspieszenia (przesiadłem się z TZR50 , więc....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sprzedałem swoją F4 2001r. CBR -ki to dobre sprzęty, które przebaczają wiele błędów ...
Co do mocy i  przyśpieszenia ... pozwolę sobie przytoczyć nowoczesny Polski zwrot "d*py nie urywa ... " .

Na początek bardzo dobry wybór :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*py moze i nie urywa, co nie zmienia faktu że 100 koni to nie jest mało, czasem ktoś zbyt pewny siebie sie może w niektórych sytuacjach przeliczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i profesjonalny strój motocyklowy... :whistling:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i profesjonalny strój motocyklowy... :whistling:

 

 

na pieniądzach nie śpie , nie od razu stac mnie na wszystko

 

kurtka jak kurtka - ten Retbike na pewno lepszy pod względem ochrony (ochraniacze) niż jak latac w bluzie

 

kask to porażka, będzie zmieniony na dniach, btw. ktoś ma jakieś opinie o firmie Astone? Szukam kasku do 500zł i natknąłem się na takie cos:

 

http://allegro.pl/astone-gtb-graphic-target-kask-motocyklowy-bialy-i3320376393.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że lepiej jeszcze grosza zaoszczędzić i kupić coś lepszego. Ewentualnie używki poszukać typu nolan, agv itp.

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Nolanie na pewno usłyszysz wiele pozytywnych opinii :smile: I na pewno będzie lepszy od tego Astone 

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*py moze i nie urywa, co nie zmienia faktu że 100 koni to nie jest mało, czasem ktoś zbyt pewny siebie sie może w niektórych sytuacjach przeliczyć

Dla jednych 100koni to dużo, zaś na innych 200 robi wrażenie ... wszystko zależy od podejścia i tego ile ma się oleju w głowie no i doświadczenia .

 

A wypadki to rzecz normalna w tym sporcie ... ale oby ich było jak najmniej ...

 

swoją drogą za 500zł kupisz spoko HJC 

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...