Skocz do zawartości

Aprilia Rs 125 09' Spain's N°1 - Dajczu


Dajczu

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne cacuszko :smile: ja musiałem zadowolić się Suzuki RG80 w Twoim wieku :P i również miałem wielką frajdę z niej ;) mimo że 120km/h V-MAX :P

 

Liczy się frajda, a większe moto przyjdzie z czasem ;) uwierz, że szybko zleci ;)

 

Powitać :smile: LwG

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no raczej nie jestem  z tych, którzy cały czas jeżdżą na pełnej manetce i mają potrzebę posiadania między nogami 200 KM..
Dla przykładu sprzedałem Derbi GPR 80 pewnemu chłopakowi (14 lat), derbi było porządnie zmodyfikowane, jechało 120-130 km/h. Kupujący wcześniej jeździł skuterem z tesco, po dwóch dniach Derbi jest dla niego za słabe.. Ja jak się przesiadłem z takiego skuterka na serie Derbi 50 to jarałem się cały sezon tą "mocą" i 100 km/h :biggrin:. Ale patrząc na nas obu to dla mnie to pasja, dla niego lans i popisy.. Ale nie o tym temat :biggrin:

 

Z Aprilią będę jeszcze przynajmniej 2 sezony, a dalej zobaczymy, może coś na A2 na 18-tke się kupi, czas pokaże :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh jak czytam o tym a1 a2 to cieszę się, że mam w kieszeni A:) oj uwierz mi, polatasz chociażby 600 to zmienisz zdanie o aprili ale póki co sprzęt masz spoko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh jak czytam o tym a1 a2 to cieszę się, że mam w kieszeni A:) oj uwierz mi, polatasz chociażby 600 to zmienisz zdanie o aprili ale póki co sprzęt masz spoko:)

święta słowa

poganiał bym taką Apką na torze Radom

ale by litrom szczena opadała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zaczynałem na 125 :smile: W moim przypadku była to Honda NSR 125R :P Więc wiem ze 125 na początek to bardzo dobre rozwiązanie:) A i taka moze nauczyć pokory :smile: Grutuluje sprzętu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny Sprzęt :smile: Ja za to zaczynałem od własnoręcznie złożonego komarka z kilku :P, Później Simson i MZ TS 150 to są maszyny.. hehe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja za to zaczynałem od własnoręcznie złożonego komarka z kilku , Później Simson i MZ TS 150 to są maszyny.. hehe

No taka apka to nie do pogardzenia.. zaczynałem podobnie jak Ty: Komar dziadka, trochę rundek na Ishu, Panonii, później MZ TS-1 250 :biggrin:

 

To były czasy...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka11 znam doskonale twoją apkę, ale nie powiem później ją Michał trochę zdymał ;/ obecnie nie wiem czy jest złożona czy nie itp. Ale ganiało się nią mega zajebiaszczo.

 

Szczena by spokojnie opadła bo nadrabiasz czasu na hamowaniu i lekkością prowadzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka11 znam doskonale twoją apkę, ale nie powiem później ją Michał trochę zdymał ;/ obecnie nie wiem czy jest złożona czy nie itp. Ale ganiało się nią mega zajebiaszczo.

 

Szczena by spokojnie opadła bo nadrabiasz czasu na hamowaniu i lekkością prowadzenia. ;)

patrz jak świat mały heh a dokładniej Łódź ;)

no nic nie zrobisz ode mnie wyszła ładnym stanie on ją mocno zjechał

szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No i w końcu przyszedł wydeszek. Jest moc, na starym, zablokowanym wydechu vmax to 145 km/h, ale musiałem mieć z 5-10km prostej :biggrin:. Na tym wydeszku miałem jak narazie 164. Ale ważniejsze dla mnie przyspieszenie, teraz jest koło 6 sekund do 100. :biggrin:
115 km/h na 3 biegu. Jestem w 99% zadowolony  wydechu, były małe problemy z zamontowaniem i spasowaniem.
No i ogólnie mi się podoba także jest git :biggrin:. Od razu uprzedzam, spaliny wylatują z obu końcówek, ale z dolnej mniej ;)

Zdjęcia :biggrin:
mkjf.jpg

pe6j.jpg

st3h.jpg

heyg.jpg

Edytowane przez Dajczu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no naprawdę świetna Apka ,aż się zastanawiam jak wygląda na żywo :smile: Wydech też niczego sobie  ^_^

Będę na zakończeniu sezonu w Piotrkowie, Bełchatowie. Jeśli mi prawko wyrobią to jeszcze Częstochowa i Łódź  ;)

 

No wydeszek dla mnie super, ale wizualnie o wiele ładniejszy turbokit gp. tylko nie wiem czy one były do 125 :whistling:

Nie było ich do 125 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...... Jak tak patrzę na twoją RS'ke to trochę żałuje że jej nie wybralem, ale pech chciał że w czasie jak szukałem (były to okres dwóch tygodni mniej więcej) Nie było nic fajnego w obrębie 250-300km, a w każdym razie nie w cenie do 8k, no i padło na Yamahę R125, która z wyglądu jest świetna, brzmi (na Scorpionie) całkiem fajnie ale niestety jest trochę za wolna jak na moje upodobania ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech fajny, tylko producent dał ciała z ukształtowaniem rozgałęzienia :smile:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne malowanie :smile: Wydechy bardzo ładne :smile: Myślę, że każdy z nas jak miał 16 lat to marzył aby mieć taką Apkę :smile: Tak więc gratulacje! :smile: Moto prawdziwa bomba :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...... Jak tak patrzę na twoją RS'ke to trochę żałuje że jej nie wybralem, ale pech chciał że w czasie jak szukałem (były to okres dwóch tygodni mniej więcej) Nie było nic fajnego w obrębie 250-300km, a w każdym razie nie w cenie do 8k, no i padło na Yamahę R125, która z wyglądu jest świetna, brzmi (na Scorpionie) całkiem fajnie ale niestety jest trochę za wolna jak na moje upodobania ;/

 

Też stałem przed tym wyborem. Wybrałem RS i erki nawet nie brałem pod uwagę ;).

Żeby znaleźć dobrą RS, z oryginalnymi plastikami, naklejkami trzeba mieć sporą cierpliwość :biggrin:

 

Wydech fajny, tylko producent dał ciała z ukształtowaniem rozgałęzienia :smile:

 

Dokładnie. Do tego kupiłem stojak motocyklowy + rolki wahacza, przez mój wydech nie mam jak wkręcić rolek, zdejmę jedną końcówkę wydechu to może i wkręcę ale nie da rady dać apkę na stojak.. :/

W starszym modelu tego wydechu (nie chrom) nie było tego problemu, spójrzcie na to zdjęcie ;)

2af07f7d94016c1f59c7321fd8c9a42d.jpg

Edytowane przez Dajczu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na zimę mam drobne plany co do optyki :biggrin:
Oto one:

1. Przyciemnianie lamp

2. Klamki Titax

6461e960b7ed6f24c52fc6613aa001e6.jpg

3. Nakładka na siedzenie (czerwona)

$(KGrHqNHJFIFEFjY(J(2BRBvSG8ut!~~60_12.J

 

 

4. Crash Pady ( czarne z czerwonym napisem RS)
Tu trochę inny kolor ;)
1ifi.jpg

 

5. Brake Reservoir Sock Cover

$T2eC16RHJF8FFp4QqYyGBRb,R96(t!~~60_3.JP

Edytowane przez Dajczu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash Pady będą u mnie w przyszłym tygodniu. Klamki będą w oklicach Bożego Narodzenia, jest to niestety droga część... Do Aprilii tylko Titax je produkuje, ale warto, doda apce na wartości :biggrin:
Nakładki na siedzenie są jedynie w kolorach białym i czarnym, także będzie trzeba pomalować, jedyny problem to dobrać dobry kolor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...