Skocz do zawartości

Potrzebna Krew Dla Rannego Policjanta


arteklik

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam się! 

 

Widziałem ich 30 minut wcześniej na parkingu pod pasażem łódzkim. Pomyślałem że fajnie wyglądają na policyjnych motorach (tylko druga myśl dlaczego jeżdżą w krótkich rękawkach :sad2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jakby nie patrząc to motocyklista.

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś raczyłby napisać jakiej grupy krwi? Albo jakie policjant może przyjąć? Czy każdy ma iść i oddawać a oni z tym zrobią co zechcą? Żenujący ten artykuł, podstawowej informacji takiej jak grupa krwi policjanta nie podać. Żal i rozpacz.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk tak jak w przypadku Macixa grupa krwi nie ma tu znaczenia.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś raczyłby napisać jakiej grupy krwi? Albo jakie policjant może przyjąć? Czy każdy ma iść i oddawać a oni z tym zrobią co zechcą? Żenujący ten artykuł, podstawowej informacji takiej jak grupa krwi policjanta nie podać. Żal i rozpacz.

Jak zawsze źle nastawiony :P

 

Tak między nami to zbiórka krwi ma trochę charakter symboliczny + uzupełnienie zapasów. Nikt nie czeka z ratowaniem życia kolesia na to kiedy my łaskawie krew oddamy i nie leci na łeb na szyję bo nie ma zapasów.

Dlatego nie ma znaczenia jaka grupa bo on co ma dostać to dostanie. A to że my pojedziemy oddać krew przyczyni się do ratowania zdrowia i życia innych osób. A że w takich przypadkach tej krwi trzeba czasem bardzo dużo to warto zmotywować ludzi by coś tam oddali.

 

Nie wiecie do której można krew oddać ?

 

PS

Jak nakłamałem to proszę o sprostowanie ;)

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiecie do której można krew oddać ?

 

 

dziś do 15:30, z tego co pamiętam wtorki i czwartki chyba jest do 17:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A może ktoś raczyłby napisać jakiej grupy krwi? Albo jakie policjant może przyjąć? Czy każdy ma iść i oddawać a oni z tym zrobią co zechcą? Żenujący ten artykuł, podstawowej informacji takiej jak grupa krwi policjanta nie podać. Żal i rozpacz.

 

 

 

Tak między nami to zbiórka krwi ma trochę charakter symboliczny + uzupełnienie zapasów. Nikt nie czeka z ratowaniem życia kolesia na to kiedy my łaskawie krew oddamy i nie leci na łeb na szyję bo nie ma zapasów.

 

Dokładnie tak jak pisze Rid. Przecież nikt nie będzie w szpitalu czekał aż ktoś z nas ruszy d*pę, żeby oddać krew. Chłopak dostanie, to czego będzie potrzebował i ile będzie potrzebował. A artykuły i akcje, są dokładnie tak jak w przypadku Maćka, organizowane po to, żeby uzupełnić zapas.

 

Hejtowanie bez takiej wiedzy to dopiero żal i rozpacz.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ridick dobrze mówi. Co ma dostać, dostanie. Krwi nigdy za dużo. Toczenie często należy powtarzać. Oby chłop wyżył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę oddać jak mi anulują mandaty i pkt. :smile:

A tak na poważnie, trzeba chłopakowi pomóć.

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka, zgadzam się z Tobą. Jeszcze moim zdaniem takie przyjmowanie krwi do 15.30 czy 17.00 jest kompletnie nieprzemyślane. 90% osób w tym kraju nie ma czasu, żeby w godzinach pracy robić takie rzeczy. Sądze, że takie miejsca powinny być zonajmniej do 19, albo później. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

91-433 Łódź

ul. Franciszkańska 17/25
tel. Centrala +48 42 6161 400

 

dni godziny rejestracji Poniedziałek 8:00-15:30 Wtorek 8:00-17:30 Środa 8:00-15:30 Czwartek 8:00-17:30 Piątek 8:00-15:30 Sobota 8:00-13:30

 

informacja tel. 042 6161416, 042 6161459

 

 

 

 

Jeszcze moim zdaniem takie przyjmowanie krwi do 15.30 czy 17.00 jest kompletnie nieprzemyślane. 90% osób w tym kraju nie ma czasu, żeby w godzinach pracy robić takie rzeczy. Sądze, że takie miejsca powinny być conajmniej do 19, albo później.

 

Znaczy oczekujesz że stacja będzie pracować między 14-22 ?? ;)  Bez jaj 2x w roku dasz sobie radę by skoczyć tam i oddać krew. ba nawet dzień wolny z tego tytułu przysługuje ;).

Poza tym wychodzą do ludzi z autokarami  by oddawali krew więc jak dla mnie jest wszystko jak trzeba.

 

 

 

Hejtowanie bez takiej wiedzy to dopiero żal i rozpacz.

Czyżby wszystko wracało do normy :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dzień wolny z tego tytułu przysługuje .

 

dokładnie.

 

 

 

Czyżby wszystko wracało do normy

 

dokładnie!

 

 

:biggrin:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kila razy oddając krew widziałem osoby, którym włąsnie na tym dniu wolnym najbardziej zależało - na zaświadczeniu o oddaniu krwi jest informacja z powołaniem się na ustawę o dniu wolny. A no i czekoladę dają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ba nawet dzień wolny z tego tytułu przysługuje

Chyba jak na etacie jesteś, na własnej działalności ***** Ci przysługuje.

 

 

 

Znaczy oczekujesz że stacja będzie pracować między 14-22 ??

Moim zdaniem tak właśnie powinno być. Jeśli większość klientów przychodzi do sklepu od 10:00 do 18;00 to sklep jest otwierany o 9;30 bo nie ma potrzeby otwierać go o 8;00. Tutaj powinno być analogicznie. Otwarte tak jak ludzie mogą przyjść.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę oddać jak mi anulują mandaty i pkt. :smile:

A tak na poważnie, trzeba chłopakowi pomóć.

 

Swoją drogą dobry pomysł. 1pkt za litr krwi :smile:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dobry pomysł. 1pkt za litr krwi :smile:

 

Rewelacyjny  :laugh2:  Szczególnie, że jednorazowo możesz oddać 450ml = 0,45 pkta?  :decayed:

150270.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba jak na etacie jesteś, na własnej działalności ***** Ci przysługuje.

Jak masz własną działalność to masz wolne kiedy chcesz więc już nie narzekaj. Szczególnie, że całego dnia na to nie potrzebujesz.

 

 

 

Moim zdaniem tak właśnie powinno być. Jeśli większość klientów przychodzi do sklepu od 10:00 do 18;00 to sklep jest otwierany o 9;30 bo nie ma potrzeby otwierać go o 8;00. Tutaj powinno być analogicznie. Otwarte tak jak ludzie mogą przyjść.

No przecież masz zróżnicowane. Niektórzy pracują od 10 i mogą przyjść rano, Inni od rana i mogą być o 17 we wtorek lub w czwartek.

W sobotę też można przyjść. Dodatkowo milion akcji wyjazdowych więc jest jak chcesz ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byłby patent.

dodatkowe 27 pkt w roku dla mężczyzn i 18 dla kobiet 

 

Przewidujecie tylko pkt za pełną krew ?? czy jakieś półprodukty (płytki, osocze) też wycenicie :P

 

Ale na bank w wakacje nie brakowałoby krwi w stacjach.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byłby patent.

dodatkowe 27 pkt w roku dla mężczyzn i 18 dla kobiet 

 

Przewidujecie tylko pkt za pełną krew ?? czy jakieś półprodukty (płytki, osocze) też wycenicie :P

 

Ale na bank w wakacje nie brakowałoby krwi w stacjach.

to dodajmy do tego możliwość oddania krwi na zapas - na poczet przyszłych punktów - to jestem za  i w najbliższych wyborach zagłosuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość theSroka

A ja nie bede oddawal bo sie nie opyla  :biggrin:

Co inne kumpel albo znajomy a co innego menda czychajaca w krzaku z suszarka.

Skoro sam bez przymusu poszedl uprzykrzac ludziom zycie liczac przy tym na wczesniejsza emeryture to niech sie wali na pysk.

Niebieska szklanka = god mode ? 

Najwyrazniej nie.

Edytowane przez theSroka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co inne kumpel albo znajomy a co innego menda czychajaca w krzaku z suszarka. Skoro sam bez przymusu poszedl uprzykrzac ludziom zycie liczac przy tym na wczesniejsza emeryture to niech sie wali na pysk.

Ciekawe ile byśmy pożyli gdyby nie oni.

Ale cóż każdy może mieć własne zdanie

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...