Skocz do zawartości

Forumowo-Weekendowy Wyjazd Do Sielpi - Informacje I Zadawanie Pytań


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

przecież pokoje/domki będą wieloosobowe  a nie dwu :smile:

 

hihihih domki moze tak :smile: chodziło mi o łóżko :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem czy to aktualne bo osób jest więcej niż 30... a Pan Skarbik dawno nic nie pisał w temacie :P

 

Oficjalnie wygląda to tak:

Do Pana dyspozycji oddajemy

* 6 X 5 OSOBOWE

* 1 X 4 OSOBOWY

 

Przepraszam, że nie pisałem wcześniej ale całe weekend byłem poza Łodzią i bez internetu :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miejsce na ognisko z opon wcześniej dotartych na asfalcie też oddaje do naszej dyspozycji? ;p

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem powyżej, że są już plany dobierania ekip na domki. Bardzo dobrze, bo szczerze to nie chciałbym nikogo dzielić na miejscu. Jeśli są już gotowe obsady to proszę o ich wypisywanie. 

 

Domek #1:

1. Aidekk

2. Dorota

3. Kwaśna

4. Jaquzie

5. Suchy

 

Wpisujcie swoje zespoły jeśli macie dogadane!

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek # 2 - 5 osobowy

 

Ja, Fatum i Krzysiek z soboty na niedzielę

 

1. Thebest

2. Jorima

3. Fatum

4. Krzysztofu

5. .............

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisane na forum to :

 

Wszyscy na cały weekend.

 

Domek #3:

1. Bart

2. Siostra Barta

3. Ja

4. Kolega Strumyk

5. ?

 

Szukamy jeszcze jednego twardziela/lkę do naszego domku. Gwarantujemy spokój, ciszę, nudę, gry w karty, szachy, ewentualnie zabawa w głuchy telefon. Oczywiście chodzimy wcześnie spać a rano przed śniadaniem biegamy dla zdrowia. 

 

Ktoś/któraś chętny/a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szukamy jeszcze jednego twardziela/lkę do naszego domku. Gwarantujemy spokój, ciszę, nudę, gry w karty, szachy, ewentualnie zabawa w głuchy telefon. Oczywiście chodzimy wcześnie spać a rano przed śniadaniem biegamy dla zdrowia. 

Sama prawda, cała prawda i tylko prawda... nie dodałeś tylko, że serwujecie śniadanie do łóżka ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale osoby, które jadą na jedną noc nie mogą zajmować połowę domku, bo żaden właściciel się na to nie zgodzi, bo automatycznie blokujecie miejsca innym wczasowiczom, każdy domek musi być albo pełny albo pusty. Nie może być sytuacji, że jednej nocy będą 2 osoby w domku 5 osobowym... Dlatego też wybijcie sobie z głowy proszę łączenie osób, które jadą na jeden nocleg, z osobami jadącymi na cały weekend :smile:

 

Ja proponuję i innej opcji póki co nie przewiduję (chyba, że właściciel ośrodka na miejscu pozwoli na zmiany):

 

Domek #2 (5-osobowy z soboty na niedziele):

TheBest

Szara

Krzysztofu

Fatum

 

Domek #4 (4-osobowy z piątku na sobotę):

Milka (2os. 1 nocleg - 100 PLN ze śniadaniami) 
Tlfabianka (2os. 1 nocleg - 100 PLN ze śniadaniami) 
 
Domek #4 (4-osobowy z soboty na niedziele):
Zyygy  (2os. 1 nocleg - 100 PLN ze śniadaniami)
Dośka182 (2os. 1 nocleg - 100 PLN ze śniadaniami

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisane na forum to :

 

Wszyscy na cały weekend.

 

Domek #3:

1. Bart

2. Siostra Barta

3. Ja

4. Kolega Strumyk

5. ?

 

Szukamy jeszcze jednego twardziela/lkę do naszego domku. Gwarantujemy spokój, ciszę, nudę, gry w karty, szachy, ewentualnie zabawa w głuchy telefon. Oczywiście chodzimy wcześnie spać a rano przed śniadaniem biegamy dla zdrowia. 

 

Ktoś/któraś chętny/a ?

 

 

1. Bart

2. Siostra Barta

3. Ja

4. Kolega Strumyk

5. Szara

 

Tylko ja będę w sobote rano, nawet jak bym chciałą nie mam jak inaczej jechac bo w tej chwili mogę tylko jako plecak  :smile:

Edytowane przez Szara (wyświetl historię edycji)

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko ja będę w sobote rano, nawet jak bym chciałą nie mam jak inaczej jechac bo w tej chwili mogę tylko jako plecak 

 

Agata, zobacz co napisałem 4 posty wyżej.. Proszę nie łączyć osób jadących na jeden nocleg z osobami, które jadą na cały weekend.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata, zobacz co napisałem 4 posty wyżej.. Proszę nie łączyć osób jadących na jeden nocleg z osobami, które jadą na cały weekend.

 

 

Jade w piatek :smile: Już załatwione. Tylko kto mnie weźmie na plecak ?? (Boże o co ja się pytam) Mam moto rozwalone.......

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ładnie uśmiechnąwszy do Suchego poproszę o przydział najlepiej do jakiejś pary + ew. ktoś, bo Jędrzej jak Jędrzej ale ja z alkoholikami (:hihi:) siedzieć cały weekend nie będę choćby z bólu, że napić się z nimi nie mogę :P:biggrin:

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade w piatek :smile: Już załatwione. Tylko kto mnie weźmie na plecak ?? (Boże o co ja się pytam) Mam moto rozwalone.......

Brawo ! 

 

W takim razie domek #3 pełny:

1. Bart

2. Siostra Barta

3. Rooland

4. Kolega Strumyk

5. Szara

 

Gwarantujemy spokój, ciszę, nudę, gry w karty, szachy, ewentualnie zabawa w głuchy telefon. Oczywiście chodzimy wcześnie spać a rano przed śniadaniem biegamy dla zdrowia.

 

Kolegę Strumyka już lubię, wykazał się niebywałą wręcz odwagą i zgłosił się na ochotnika i w ciemno, do zapewne najnudniejszego domku wyjazdu ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kombinuje jak wyprosic Aidekk'a i Suchego... :biggrin: moze dam im na kino :P

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się dołączył do tego najspokojniejszego domku, ale niestety jest juz pełny, Pozostaje mi więc wbicię się do kogoś z gratami :smile: Kto mnie przygarnie ??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się dołączył do tego najspokojniejszego domku, ale niestety jest juz pełny, Pozostaje mi więc wbicię się do kogoś z gratami :smile: Kto mnie przygarnie ??? ;)

 

Jak będziesz grzeczny to my (ja i Jędrzej) tylko nam skołuj jeszcze 2 osoby :P

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się tak pozwole po cichu wśliznąć jak nic nikt nie ma przeciw

 

Domek #5: (degustatorzy)  :cheers:  :biggrin:  

1. elfeti

2. żółwik

3. Scyzer

4.

lub

5.

Ja też mało kogo znam więc chętnie się przyłącze do domku integracyjnego :biggrin:

Domek #5: (degustatorzy) 

 

1. elfeti

2. żółwik

3. Scyzer

4. kwinto

lub

5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek #6 w takim razie:

 

1. jabioka

2. Jędrzej

3. Mario

4. Agnieszka

5. Psycho ??? daj znać czy garniesz do nas :smile: jak nie to mamy wolne miejsce.

 

Bart - możemy zawalczyć z Twoim domkiem pod względem "nudności" :laugh2:

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...