Skocz do zawartości

Forumowo-Weekendowy Wyjazd Do Sielpi - Informacje I Zadawanie Pytań


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z założeniami, chciałbym przedstawić wam szereg informacji dotyczących weekendowego wyjazdu do Sielpi.

 

Otóż przewidywany termin wydarzenia to ostatni weekend czerwca, czyli 28-30 czerwiec 2013 (piątek,sobota,niedziela). Chcielibyśmy zagościć w ośrodku położonym nieopodal plaży, znajdujący się praktycznie blisko wszystkich atrakcji w tej mieścinie. Termin na tę chwilę jest nieodwracalny z racji braku noclegów na inne weekendy.

 

MAPA: Google Maps

 

thumb_flm_1368633718__2013-05-13_1321.pn

 

Więcej: www.sielpia.pl

 

Cena za jeden nocleg (bez względu na ilość osób w domku), to koszt ok.42 PLN/osoba dzięki naszej zniżce (ew. bez śniadań - 40 PLN). Zakwaterowanie to oczywiście domki letniskowe, ze względu na cenę. Jeżeli ktoś życzy sobie nocleg w apartamencie całorocznym, to proszę o informację (wtedy inne kwoty noclegu i zaliczki). Ośrodek ma własną stołówkę i jest opcja wykupienia obiadów i kolacji za ok.20 i 13 PLN. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego za dodatkową opłatą. Oczywiście wasze motocykle będą znajdowały się na terenie ośrodka, nie ma potrzeby pozostawiania ich przed ogrodzeniem :smile:

 

Prosiłbym na tę chwilę wstrzymać się z jakimkolwiek ustalaniem KTO JEST Z KIM W DOMKU, ponieważ musimy się dowiedzieć ile jest domków 4,5 i 7 osobowych.

 

Na tę chwilę nie zbieramy zaliczek (opublikujemy dane do konta i informacje związane z finansami 16-17 maja).

 

W razie pytań zgłaszajcie się do mnie lub Aidekka (mastera tej imprezy).

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można dodawać komentarze kto chętny / zdecydowany etc... bo takie formalne to ogłoszenie, że aż się boję ;) niby jak ustalać domki jak nie wiadomo ile i kto jedzie :biggrin:

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam Sielpię :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A można dodawać komentarze kto chętny / zdecydowany etc... bo takie formalne to ogłoszenie, że aż się boję

 

Wstrzymaj się 24h, aż dostaniemy odpowiedź z Ośrodka w Sielpi - wtedy będziemy znali prawdopodobnie wysokość zaliczki, potwierdzenie terminu, ilość wolnych domków.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info będzie podane. Miałem kilka innych spraw na głowie a niestety przez cały piątek gość z ośrodka w Sielpii nie odbierał telefonu...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info będzie podane. Miałem kilka innych spraw na głowie a niestety przez cały piątek gość z ośrodka w Sielpii nie odbierał telefonu...

 

Spoko, wybacz, że się upominam ale z natury jestem niecierpliwa :biggrin:

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w planie jest jakies wspołne latanie  , nabijanie kilosów czy tylko wóda  :whistling:  :whistling:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urznąć się w trupa zawsze można w domu  ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urznąć się w trupa zawsze można w domu  ;)

 

nie wiem jak Ty ale ja w domu nie piję :smile: odpowiednie towarzystwo jest wręcz wskazane ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...powiedzmy  ;)  :biggrin:  zależy od której strony patrzeć  :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Ty ale ja w domu nie piję :smile:

 

w domu ma być rodzinnie a nie imprezowo, c'nie? :P

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin był, mieliśmy też wszystko ugadane w 50%, była kwestia zebrania ludzi zapłacenia zaliczki i potwierdzenia. Niestety termin pokrył się z terminem urodzin forum (27 czerwca) i niestety jest to przeszkoda do zorganizowania tego wyjazdu w terminie. Osobiście nie miałbym nic przeciwko by jechać własnie do Sielpii obchodzić urodziny, no ale wtedy nie wszyscy mogliby urodziny z nami obchodzić.

 

W związku z tym zmuszony jestem termin zmienić. 10 minut temu wysłałem nowe zapytanie do poleconej mi osoby z ośrodka w Sielpii. Czekam na jej odpowiedź i dam znać, możliwe że nawet dziś.

Z góry przepraszam za wynikłe problemy ale nie jestem tutaj jedyną osobą decyzyjną ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam o tej Sielpii tylko powoli nie starcza czasu na wszystko, gość ma za godzinę być, odpisać na maila i odpowiedzieć na wszystkie pytania co jeszcze nie odpowiedział (np czy pod domek można będzie moturem wjechać :biggrin:). Będzie wiadomo to dam znać!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez napisal ze jeszcze nikt mu nie opowiedzial na maila...kurcze troche cierpliwosci ;)

No dobra, ja nie pytam kiedy na pewno tylko kiedy miałby być, przecież o jakiś konkretny termin zapytali chyba? ;)

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli jego pytanie było "kiedy macie pierwszy wolny termin?" no to wtedy raczej nie wiadomo co nie? ;) spokojnie jest jeszcze ponad miesiąc, także wszystkiego się dowiesz w swoim czasie :biggrin::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...