Skocz do zawartości

Forumowo-Weekendowy Wyjazd Do Sielpi - Informacje I Zadawanie Pytań


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poproszę do pokoju ludzi którzy mają zamiar coś sprocentować! ;p

 

No my właśnie dlatego lecimy autem, bo na moto tyle alkoholu spakować się nie da :smile:

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach ogłoszeń informacyjnych: nie piję (piwo okazjonalnie, nad wodą na pewno sobie nie odmówię), nie palę, lubię wcześnie wstać tzn. przed 9 ;) poproszę o przydział do spokojnego domku :biggrin: 

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj.... czekaj... ok : buahahahahhahahahha  :decayed:

no co ci się nie zgadza??

 

piję tylko piwo, jak najbardziej tylko okazjonalnie, nie palę, wstaję przed 9 :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach ogłoszeń informacyjnych: nie piję (piwo okazjonalnie, nad wodą na pewno sobie nie odmówię), nie palę, lubię wcześnie wstać tzn. przed 9 ;) poproszę o przydział do spokojnego domku :biggrin:

tak jak ja :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami abstynenci kurka wodna :smile:

to ja doprecyzuje, poprosze sympatyczne motocyklistki, ktore nie pogardza piwkiem :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla informacji forumowiczów, bo były pytania o wjazd motocyklami, strzeżony parking itd, więc wklejam:   Do Pana dyspozycji oddajemy 6 domków 5 osobowych.

 

ale nie wiem czy to aktualne bo osób jest więcej niż 30... a Pan Skarbik dawno nic nie pisał w temacie :P 

 

 

 

elfeti przygarniemy Szarą?

 

ja tam jestem otwarty na propozycje i bezkonfliktowy ;) 

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Skarbnik się nie odzywa, ponieważ właściciel ośrodka się nie sprecyzował. W tym tygodniu dopniemy plan i Aidekk da info :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szara raczej nie wstaje przed 9tą i %% nie są jej obce :P

 

Ty za to Rol o 9tej przewracasz sie na drugi bok :smile:  Żadnych %% nie znam :P Nie przedstawiły sie.

 

Żółwik jedziecie w sobote?

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba znam takich dwóch ;)

 

No czyli dogadane ;D A wstawanie przed 9, jak pójdziemy pewnie spać o 7 rano ;d to niech nikt się nie odważy budzić przed 9 ;pp

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szara ja jade w sobotę ale przygarniam Aneczkę :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...