Skocz do zawartości

Forumowo-Weekendowy Wyjazd Do Sielpi - Informacje I Zadawanie Pytań


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Guys,

Pojawił się pomysł (ja i Przemo) wyjazdu wcześniej, czyli już tak o 10:00, co by nie tracić dnia i pobyczyć się na plaży (miejsce spotkania - pod pomnikiem CZMP). Max. 10:15 wypad (poczekamy na spóźnialskich).

Jedziemy turystycznie (czyli jakiś postój na zimny napój) + trasa prosta i przyjemna.

Dawać znać, kto by reflektował, czyli ew. na kogo czekać.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guys,

Pojawił się pomysł (ja i Przemo) wyjazdu wcześniej, czyli już tak o 10:00, co by nie tracić dnia i pobyczyć się na plaży (miejsce spotkania - pod pomnikiem CZMP). Max. 10:15 wypad (poczekamy na spóźnialskich).

Jedziemy turystycznie (czyli jakiś postój na zimny napój) + trasa prosta i przyjemna.

Dawać znać, kto by reflektował, czyli ew. na kogo czekać.

No jak leci ktoś ?????????

CBR RR 900- CBR XX 1100 - ZZR 1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak dojedziecie, tel do mnie bądź do Jędrzeja w profilach - im wcześniej się zgadamy tym szybciej się zintegrujemy ;)

 

My będziemy na miejscu przed 12:00.

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce się zabrać: Wyjazd Brzeziny około 11:00, przez Stryków później central na około 12;00 (możliwe małe opóźnienie) jedziemy turystycznie więc przelotowa w granicach 100-120. Kom do mnie podam raz jeszcze 793-77-77-28, gdybym nie odbierał napiszcie sms żebym wiedział że ktoś z forum to oddzwonie jak się zatrzymam ;) Ja zabieram numery z profilów więc na miejscu do tych którzy już będą zadzwonię ;) Pozdrawiam i szerokości ;)

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poranne kondory 10:00 pod czmp, wylot 10:15 + sniadanie w kruszowie.

do zobaczyska na miejscu.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jest jakaś ekipa jadąca w sobotnie popołudnie i posiadająca wolne miejsce na plecaku tudzież w aucie? :smile:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jest jakaś ekipa jadąca w sobotnie popołudnie i posiadająca wolne miejsce na plecaku tudzież w aucie? :smile:

 

 

tylko pamiętaj wziąć jakąś poduszeczkę do spania :smile:

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tylko pamiętaj wziąć jakąś poduszeczkę do spania :smile:

 

cisnęło mi się na usta coś mocno niestosownego, ale... póki co może poprzestanę na poszukiwaniach transportu ;)

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houk, a do której godziny w niedzielę zamierzacie tam zostać?, bo może choć na trochę tam w kilka motocykli podjedziemy

Always Hardcore!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houk, a do której godziny w niedzielę zamierzacie tam zostać?, bo może choć na trochę tam w kilka motocykli podjedziemy

 

pewnie aż wytrzeźwiejemy, czyli do wieczora ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houk, a do której godziny w niedzielę zamierzacie tam zostać?, bo może choć na trochę tam w kilka motocykli podjedziemy

 

 

o nasz kolega z wczorajszej wycieczki :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś wybierał się jutro z rana (samego rana ;)) i wracał wieczorem (późnym wieczorem ;)), a przy okazji chciałby mnie przygarnąć, to chętnie skorzystam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce sie zabrac, jade autem za godzine. bylo male kuku po drodze, 2oo w moto moto czekaja na serwis..

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhehehehehe dobre :smile:

do zobaczenia na miejscu odwiedzę Was na popołudnie dzisiejsze 

no i spokojnej drogi tym co dziś dopiero dojadą

No No

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję wyjechać dzisiaj o godz. 14 i wrócić późnym po południem/wieczorem. Pojawiły się wpisy osób, które szukają  transportu na dzisiaj w obie strony i mogę kogoś zabrać. Jadę autem. Również mogę komuś coś przywieź z Łdz do Sielpi. Kontakt ze mną tutaj lub 695 144 711.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaquzie - czekamy na fotki, bo chyba Ty jako jedyny robiłeś je w przyzwoitych warunkach  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do podziękowań :smile:

 

Super ekipa, fajna zabawa i jak zwykle mnóstwo śmiechu :smile:

 

oby więcej takich wypadów :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie dla Wszystkich i Każdego z Osobna :smile: Degustacja była a domek Degustacyjny  :riding:  :whistling: . Oby częściej i więcej. I czekam na jakieś zdjęcia o ile ktoś w ogóle coś zrobił  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękować za miły weekend ekipa za***ista a zwłaszcza ekipie Barta i Siostrze generalnie wypad uważam za udany dzięki suchy za organizację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...