Skocz do zawartości

Forumowo-Weekendowy Wyjazd Do Sielpi - Informacje I Zadawanie Pytań


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

wezmę gry planszowe na wszelki wypadek (chińczyka, eurobiznes, mastermind, kamasutre (wersje kieszonkową), karty, warcaby itp

Chyba pora zmienić domek, drugi raz tego nie przeżyję... Nawet Dorota prędzej pójdzie do Barta i Roolanda prosić by nas przygarnęli niż znów pisać się na wieczór z rysowaniem :biggrin:

 

Ci co jadą ze mną bądźcie o 16;00 pod Centralem. Dziś miałem wymieniany cały napęd (obie zębatki i łańcuch) i proponowali mi, żebym dał mu się "ułożyć" i nie kręcił wysoko... to będzie znaczyło, że przejazd ze mną będzie niestety na prawdę spokojny i jazda 80-100 km/h. Dlatego też z góry uprzedzam, jeśli ktoś chce jechać szybciej to nie musicie się z nami męczyć :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jeżeli by ktoś w tych godzinach leciał będziemy pod cenralem na 12. Przelotowa też nie wielka gdyż będzie plecaczek na którego trzeba uważać i nie straszyć ;) 793-77-77-28 jc ;)

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aidekk jutro ułożysz sobie napęd podczas urodzin forum

Tylko że miało być chyba 300 km... z deka dużo :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że uformowały się dwie grupy wyjazdowe o 12 i 16 obie start z Centralu. Czy jest może jeszcze jakaś inna propozycja?

Może trochę wcześniej? O 12 będziemy mogli już odebrać klucz więc to chyba najbardziej sensowna godzina na przyjazd. Slawek9-89 i Scyzer też pisali o wcześniejszym wyjeździe to może sklecimy jakąś ekipę na 10:30?

Edytowane przez kwinto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro będę moto w okolicy (dokładnie tutaj N51° 26' 28.3" E19° 54' 06.9" - Hotel Magellan) - może na chwilę skoczę do Was ;) A w piątek znikam z kraju na tydzień :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę wcześniej? O 12 będziemy mogli już odebrać klucz więc to chyba najbardziej sensowna godzina na przyjazd. Slawek9-89 i Scyzer też pisali o wcześniejszym wyjeździe to może sklecimy jakąś ekipę na 10:30?

Myślałem gdzieś ok 14 bo nie udało mi się załatwić wolnego piątku i rano muszę być w robocie do 13. Na tą chwile najbardziej pasuje mi wyjazd o 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja pogody .... coraz bardziej pozytywnie :smile:

post-1716-1372886918,47_thumb.jpg

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora zmienić domek, drugi raz tego nie przeżyję... Nawet Dorota prędzej pójdzie do Barta i Roolanda prosić by nas przygarnęli niż znów pisać się na wieczór z rysowaniem :biggrin:

 

Ci co jadą ze mną bądźcie o 16;00 pod Centralem. Dziś miałem wymieniany cały napęd (obie zębatki i łańcuch) i proponowali mi, żebym dał mu się "ułożyć" i nie kręcił wysoko... to będzie znaczyło, że przejazd ze mną będzie niestety na prawdę spokojny i jazda 80-100 km/h. Dlatego też z góry uprzedzam, jeśli ktoś chce jechać szybciej to nie musicie się z nami męczyć :smile:

Rozumiem, że jutro wycieczka 300km, może zacznij bez nas ;) Dogonimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanko można się jeszcze przyłączyć ??????? ciekaw czy byśmy coś znaleźli do spanka ,  z zonką byśmy skoczyli od piątku do niedzieli ;)

CBR RR 900- CBR XX 1100 - ZZR 1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jak pytałam to sa jeszcze domki w tym ośrodku z wc i umywalka tylko prysznic maja obok w jakimś budynku

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanko można się jeszcze przyłączyć ??????? ciekaw czy byśmy coś znaleźli do spanka ,  z zonką byśmy skoczyli od piątku do niedzieli ;)

Znaleźc domek na weekend w Sielpi to trudna sztuka. Obdzwoniłem chyba wszystko i cudem zarezerwowałem domek dla 2 osób. Dzwonił do mnie dzisiaj Chylon z podobnym problemem jak Ty. Wczoraj jak dzwoniłem do tego ośrodka OSiR www.sielpia.pl to mieli jeszcze jeden domek 4 osobowy, może się zgadacie z Chylonem i Gonią i weźmiecie go razem ;) Oni chyba dopiero w sobotę mogą przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzemoEL, Koper: pozostają chyba tylko pola namiotowe bo Sielpia jest tak okupowana jak Polska w 1940 :biggrin:

Spóźnialscy zawsze mają pod gorę ;)

 

Tel. do ośrodka: 41 372 02 79 lub 41 372 02 22

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Przemo, jedź jedź, pokażesz filmiki z Chorwy ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

surowe beda lepsze, bo jeszcze bez cenzury ;)

 

ps. zawsze w ostatecznosci mozna kimnac na podlodze, materacu dmuchanym ;)

tylko wlascicielce flaszeczke podrzucic wczesniej ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...