Skocz do zawartości

Forumowo-Weekendowy Wyjazd Do Sielpi - Informacje I Zadawanie Pytań


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

załatwiłem sobie czwartek i piątek wolny :dance:  wiec mi pasuje tak jak wiekszości i poprostu się dostosuje :smile:  do zobaczenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, take it easy  :hihi:  Wszystko ogarniemy do piątku. Będą na pewno 2-3 główne grupy, które będą leciały po południu i wieczorem. Do środy postaram się z Maćkiem ogarnąć temat bardzo wczesnych przyjazdów na południe, aby chociaż było gdzie toboły zostawić. Nie wszystko generalnie stracone.. jeśli skończę na południe w piątek, to od razu ruszam jak tylko wcześnie się da i dam info.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko luzik, toboły zostawimy na ośrodku, i lecimy w ubrankach motocyklowych na plażę - wzbudzimy niezłe zainteresowanie ;)

a jak jeszcze wskoczymy do wody w ubrankach, to na pewno wezwą gazety, telewizję... i niebieskich :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował polecieć na 14-15, czyli wyjechać koło 12-13 max ;) Też wolę z piwkiem w dłoni na plaży leżeć ;p

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytań i propozycji.

 

1. Chodzi o samą organizację tzn, co jemy, pijemy itd. ( trzeba się jakoś przygotować :smile: ) i jak organizator widzi cały przebieg imprezy.

 

2. Kwestia wyjazdu z Łodzi i zakwaterowania.

a. Do kogo się zgłosić w kwestii zakwaterowania jeżeli w sobotę po 17:00 wszyscy będą ugotowani na plaży :P:smile:

b. W kwestii wyjazdu z Łodzi proponuję aby każdy podał dzień i godzinę o której mniej - więcej może startować.

Wtedy jakoś się ustawimy co by ktoś nie musiał jechać sam.

 

W razie pytań lub niejasności proszę o kontakt na e mail :P

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy osoby na pewno startują w sobotę po południu po spotkaniu na wiadukcie

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie troszke z innej beczki :biggrin:  bierzecie ze sobą jakąś wałówkę lub %% czy liczycie na zakupki na miejscu? :smile: i jedzie ktoś może autkiem i czy da radę podrzuciś mu jakąś małą torbę podróżną? ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy autem, ale z Piotrkowa. Co do % to nie wiem czy wystarczy miejsca w bagażniku na taką ilość :smile:

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Chodzi o samą organizację tzn, co jemy, pijemy itd. ( trzeba się jakoś przygotować ) i jak organizator widzi cały przebieg imprezy.

Proponuję zrobić zakupy i przywieźć wałówkę i procenty ze sobą, bądź jeśli ktoś będzie wcześniej zaopatrzyć się w to wszystko w Końskich. Sklepów mają dużo, na pewno idzie kupić. Nie wiem tylko jak z godzinami ich otwarcia.

 

 

2. Kwestia wyjazdu z Łodzi i zakwaterowania.

Wyjazd z Łodzi w piątek (16;00 z pod Centrala jeśli nie macie nic przeciwko podjechaniu taką grupą na Milionową po moją kobitkę lub 16:40 jeśli to problem). Osoby, które jadą w sobotę muszą organizować się w grupy na własną rękę ;)

 

 

a. Do kogo się zgłosić w kwestii zakwaterowania jeżeli w sobotę po 17:00 wszyscy będą ugotowani na plaży

Proponuję zajechać do ośrodka, powiedzieć że jesteście z Forum Łódzkich Motocyklistów. Domki na pewno wam nie uciekną i będą grzecznie czekać. Może ewentualnie nie być klucza - wtedy najlepiej dzwonić do mnie :smile:

 

 

b. W kwestii wyjazdu z Łodzi proponuję aby każdy podał dzień i godzinę o której mniej - więcej może startować.

Nie do ogarnięcia. Raczej można zrobić głosowanie kto jedzie 16:00 w piątek, 18:00 w piątek i podobnie w sobotę. Jak każdy napisze o której by mu pasowało to się zrobi w wątku sajgon.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 16 to najwcześniejszy możliwy wyjazd? :smile:  bo jeśli są chętni to ja moge jechać nawet o 9;) :riding:

 

czy wie ktos czy na miejscu w Sielpii są jakieś sklepy w których bedę mógł się zaopatrzyć w wałówkę i %? bo z Końskich też mi średnio pasuje ponieważ mam tylko 1 mały plecak i planuje tam raczej ciuchy upchac;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest jeden wiejski sklep w samej wsi a koło ośrodka tez jest mnóstwo jakiś budek i innych pierdół

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest jeden wiejski sklep w samej wsi a koło ośrodka tez jest mnóstwo jakiś budek i innych pierdół

to może z głodu nie umrę :P  a w ostateczności jak przyjedziemy ciut wcześniej to skocze sobie na przejażdżkę do Końskich :riding:  może ktoś też planuje takie rozwiązanie? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sklepiku niewiele jest. ale przeciez to nie problem zostawic toboly w osrodku/domku i skoczyc po walowke? ;)

dopisano:

Slawek, ja tak wlasnie planuje. normalne na zlocie rozwiazanie.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sklepiku niewiele jest. ale przeciez to nie problem zostawic toboly w osrodku/domku i skoczyc po walowke? ;)

dopisano:

Slawek, ja tak wlasnie planuje. normalne na zlocie rozwiazanie.

No to super, ja tez nic nie biorę w takim bądź razie i zakupki zrobi sie na miejscu :biggrin:

 

slawek9-89

To proponuje ustawmy się gdzieś o ludzkiej porze typu 9-12 i śmigniemy obadać miejsce i zapodać plażing ;)

 

Jestem jak najbardziej za :smile:  tylko fajnie by było jak by ktoś jeszcze chciał jechać z nami no i szczerze mówiąc myślałem o tym co jakiś czas temu pisał Jaquzie, tzn "jak ktos odwazny, mam fajna trase - przez Tuszyn, Czarnocin, Wolborz, przy Zalewie Sulejowskim (Barkowice Mokre), potem na Sulejow, Zarnow i Sielpie :smile: Ew. mam plan zaczac od sniadania w Kruszowie, i dalej na Tuszyn, Czarnocin i trasa j.w. :biggrin:  tylko niewiem czy to nadal aktualne? :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wolicie. to na pewno trasa bardziej turystyczna, ale bardziej wyboista.

nie wiem czy jest sens "pchać się" przez tę trasę, gdyż jadąc trasą normalnie na piotrków (piotrków omijając oczywiście), kierując się na Sulejów, Żarnów i Sielpię - traska jest całkiem znakomita ;) co widać poniekąd na filmie, który już wrzucałem (tak od 2 min się zaczyna).

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 16 to najwcześniejszy możliwy wyjazd?   bo jeśli są chętni to ja moge jechać nawet o 9;)

Panowie, jedziecie jak chcecie i opalać się możecie, nikt nie broni. Problem wydawania kluczy do domków rozwiążę mam nadzieję dziś w przeciągu 2 godz.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem

 

jadąc trasą normalnie na piotrków (piotrków omijając oczywiście), kierując się na Sulejów, Żarnów i Sielpię - traska jest całkiem znakomita ;)

 

wiem, wiem :smile:  znam tę traskę bo rodzinke mam w Kielcach i często tamtędy przejeżdzam:) w zasadzie to jestem bezkonfliktowy wiec możemy jechać o któej chcecie i tamtędy którędy chce wiekszość :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego kto jak się zbiera my będziemy na Sielpii najpóźniej o 12:00.

 

Jakby ktoś chciał większe zakupy z Końskich - my będziemy puszką, nawet jak Jędrzej już wypije ja cały wyjazd jestem "na chodzie" więc mogę z kimś podjechać :smile:

Edytowane przez jabioka (wyświetl historię edycji)

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja tez bym wystartował w okolicach południa ;) W Sielpi kilka sklepików, jeden nawet bardzo blisko ośrodka w którym będziemy ;p Problem jedyny to taki że ceny w nim wygórowane ;p Ja myślałem o zostawieniu rzeczy w Sielpi i podjechaniu do Końskich, ale to już jak uważacie ;p

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla osób jadących w piątek:

 

Można od godz 12;00 podjechać, podejść do pani Małgosi i powołując się na Forum łódzkich motocyklistów normalnie dostać kluczyk do domku. Jedna z osób w promocji = szef domku zostanie poproszona o zostawienie dowodu osobistego i to tyle. Można przyjeżdżać i plażować się od rana a od 12;00 wsypać rzeczy do domku :smile:

 

Kwestie finansowe będę załatwiał ja kiedy już dojadę na miejsce.

 

Miłego pluskania w piątek od południa... ja chętnie bym z wami pojechał ale niestety praca do 15;00...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mordę jeża... czym bliżej tego weekendu tym bardziej pogoda na niekorzyść się zmienia. Dwa dni temu mówili cud miód malina, wczoraj że w piatek możliwe burze, dzisiaj natomiast burze w piątek i w sobotę ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolek dla was w sielpi będzie piękna pogoda tylko szkoda że mnie nie będzie :wacko: ale nie można mieć wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...