Skocz do zawartości

Forumowo-Weekendowy Wyjazd Do Sielpi - Informacje I Zadawanie Pytań


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Domek #6 w takim razie:

 

1. jabioka

2. Jędrzej

3. Mario

4. Agnieszka

5. Psycho ??? daj znać czy garniesz do nas :smile: jak nie to mamy wolne miejsce

 

Pasuje mi taki układ :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisane na forum to :

 

Wszyscy na cały weekend.

 

Domek #3:

1. Bart

2. Siostra Barta

3. Ja

4. Kolega Strumyk

5. ?

 

Szukamy jeszcze jednego twardziela/lkę do naszego domku. Gwarantujemy spokój, ciszę, nudę, gry w karty, szachy, ewentualnie zabawa w głuchy telefon. Oczywiście chodzimy wcześnie spać a rano przed śniadaniem biegamy dla zdrowia. 

 

Ktoś/któraś chętny/a ?

HAhaha ;p Ja oczywiście się na to piszę xD

Mam jeszcze kilka pytań, po pierwsze: Czemu wszędzie są nicki/imiona, a u mnie "Kolega Strumyk", czy chodzi o tą omyłkę gdzie ktoś wziął mnie za dziewczynę? :P Kolejne pytanie, co do turnieju szachowego, gram kapslami od żubrówki ;D;D;D A co do spania w różnych miejscach, proszę was pilnujcie bym nie obudził się w Kielcach, Krakowie czy na Mazurach ;p Bo i takie dziwne tripy się zdarzają ;p

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Mam jeszcze kilka pytań, po pierwsze: Czemu wszędzie są nicki/imiona, a u mnie "Kolega Strumyk", czy chodzi o tą omyłkę gdzie ktoś wziął mnie za dziewczynę? Kolejne pytanie, co do turnieju szachowego, gram kapslami od żubrówki ;D;D;D A co do spania w różnych miejscach, proszę was pilnujcie bym nie obudził się w Kielcach, Krakowie czy na Mazurach ;p Bo i takie dziwne tripy się zdarzają ;p

 

 

Dlatego "Kolega Strumyk" bo osobiście się chyba jeszcze nie poznaliśmy :smile: Więc wpisanie Daniel byłoby trudniejsze do rozgryzienia...

 

Spoko, my jesteśmy dobrymi ludźmi i ogólnie będziemy czuwać na dobrym stanem tego wyjazdu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy Strumyk, ale w sumie ok ;p Taki chrzest, nowego się pozna to można po przezwisku ;p Niech będzie ;p Co do stanu, to spoko :biggrin:

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję do wszystkich by dokładnie czytać zanim zaczniecie coś zarzucać, bo inaczej nie wypłacę się jabioce i Suchemu za występowanie w roli adwokatów :biggrin:

 

Jeden domek nie został przeze mnie rozpisany bo czekam na propozycje samych zainteresowanych, jeśli ich nie będzie rozpiszemy za nich. To co dodałem to nie jest wersja ostateczna, można robić roszady by nikt nie czuł się pokrzywdzony.

 

Pozdrawiam

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szara rozjechałeś na połowę

bo wychodzi na to że śpi i z nami i z Rolandem i Bartem :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, fakt. Mój błąd :smile:

 

 

Reasumując:

Domek #1:
1. Aidekk
2. Dorota
3. Kwaśna
4. Jaquzie
5. Suchy

Domek #2 (5-osobowy z piątku na sobotę):
1. Faza
2. Agnieszka
3. Macix
4. ????
5. ????

Domek #2 (5-osobowy z soboty na niedziele):
1. TheBest
2. ????

3. Krzysztofu
4. Fatum
5. ????

Domek #3

1. Bart
2. Siostra Barta
3. Rooland
4. Kolega Strumyk
5. Szara

Domek #4 (4-osobowy z piątku na sobotę):
Milka (2os. 1 nocleg - 100 PLN ze śniadaniami)
Tlfabianka (2os. 1 nocleg - 100 PLN ze śniadaniami)

Domek #4 (4-osobowy z soboty na niedziele):
Zyygy (2os. 1 nocleg - 100 PLN ze śniadaniami)
Dośka182 (2os. 1 nocleg - 100 PLN ze śniadaniami

Domek #5: (degustatorzy)
1. elfeti
2. żółwik
3. Scyzer
4. kwinto
5. slawek9-89

 

Domek #6
1. jabioka
2. Jędrzej
3. Mario
4. Agnieszka
5. Psycho

Jeśli coś pomyliłem to poprawiajcie, bo chcę mieć to w 1 poście zebrane żeby się nie pogubić. Szara, wpisz się gdzie chcesz uwzględniając to na ile dni jedziesz. Innych, których jeszcze nie ma na liście tez proszę o deklarowanie się w miejsce ????.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Loża Szyderców"

1. Bart
2. Siostra Barta
3. Rooland
4. Kolega Strumyk
5. Szara


Dzwoniłam do włascicielki i jade na 2 dni. bez problemu ona mówiła że cos tam się zmieniło i wszystkie domki sa na 5 os. i wszystkie czekają na nas.

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisani. Zobaczymy jak to wyjdzie finalnie, wychodzi mi, że powinno się zgrać wszystko :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Słuchajcie mam dla Was propozycję łamane przez pytanie - otóż w tym samym czasie co zlot w Sielpii będą nasze dzieciaczki ze Zgierskiego Klubu Karate na obozie w Łuczniku - może dałoby się dla nich zorganizować jakiś mini pokaz, paradkę lub choć oglądanie motocykli? Mnie osobiście nie będzie, ale dałabym kontakt do kolegi, który jest organizatorem obozu....

Pozdrawiam wszystkich :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szara rozjechałeś na połowę

bo wychodzi na to że śpi i z nami i z Rolandem i Bartem :P

oj żesz nunu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie o której wyjazd? Gdyż pracuję na noc, piątek wziąłem wolny lecz i tak zjadę dopiero w piątek po 6 rano ;p Chciał bym wiedzieć ile mam czasu na sleeping ;p

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Degustatorzy z domku nr 5, ja w pracy w piątek min. do 15, ponieważ jadę ze Strykowa zapewne bezpośrednio to przez Brzeziny, Koluszki, Ujazd itd jakby ktoś chciał się przyłączyć... bo nie wiem czy jest jakiś przejazd grupowy planowany czy każdy na własną rękę leci...

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My prawdopodobnie pojawimy się jak najwczesniej się da - na domek się nie wbijemy ale chetnie posiedzimy nad woda jak pogoda bedzie ladna :smile: także gdyby ktos się wybieral wczesniej - kocyk i nad jeziorko czy co tam jest za zbiornik wodny :P

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że niektórzy nie wykazali chęci przynależności gdziekolwiek lub zwyczajnie nie mieli czasu na forum i nie śledzili wątku informuję, że planowanie obsady domków zostało zakończone. Ci którzy zbierali się w grupy będą tak jak się zdeklarowali. Reszta została przydzielona losowo. Na chwilę obecną wygląda to tak:

 

2013-07-01_1556.png

 

Uwaga! Wszelkie roszady proszę konsultować między sobą. Ja temat domków zamykam!

 

TIP:

1. Kolor oznacza przynależność do domku.

2. Wszystkie domki są 5 osobowe, jeśli w jakimś kolorku wychodzi więcej niż 5 osób to oznacza, że osoby zmieniają się w zależności od dnia, czyli są w nim osoby które jadą tylko pt/sob lub tylko sob/nd

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra,a wiec mi tak pasuje ;).ale mam pytanie.czy zbieramy sie jakos chociaz w kilka osob na jakas konkretna godzine w jakims miejscu zeby razem wyruszyc czy w koncu kazdy na wlasna reke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zbieramy sie jakos chociaz w kilka osob na jakas konkretna godzine w jakims miejscu zeby razem wyruszyc czy w koncu kazdy na wlasna reke?

Bardzo dobre pytanie. W sumie ten kto jedzie w piątek i ma ochotę na patrolowe tempo - zapraszamy pod Central o 18:00. Są jacyś chętni?

 

Zastanawiam się tez nad zebraniem ekipy w Kruszowie, co by spokojnie polecieć wszyscy razem bez przebijania i gubienia się na mieście.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie jak najwcześniej, co by dnia nie tracić ;) a poleżeć na plaży, zjeść jakiegoś lodzika (bez skojarzeń) :biggrin: zadomowić się, a potem przywitać przybyłych wieczornych z piwkiem w ręku, a może i z dwoma ;)

 

ps. wcześnie oznacza u mnie zazwyczaj wypad około 8 na zlot ;) ale aż tak wcześnie chyba nikt nie jedzie...

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mógłbym skończyć o 15;00, ale wciąż po Dorotę trzeba jechać bo kończy o 16:00. Przebicie się z Retkini na Milionowa i z powrotem pod Central nie wchodzi w grę, więc ewentualnie zbiórka o 16:00 Central i wylot na Tomaszów (powrót na Piotrków nie ma już chyba bardzo sensu). 

 

Więc teoretycznie: da radę wcześniej ale deklarujcie się ludziska jak komu pasuje. Damy rade się dogadać.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ruszycie spod Centralu w Piątek o 18, to przyjedziecie koło 20. Obawiam się, że z Rolkiem możemy nie dać rady Was powitać

 

Powitać to ich powitamy ale następnego dnia jeszcze raz to zrobimy bo pierwszego powitania nie będzięmy pamiętać :biggrin:

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się domyślam, że taki wyjazd ciężko jest zorganizować i absolutnie nie chcę nikogo krytykować, ale 20sta to według mnie zdecydowanie za późno. Ogólnie bez sensu, że nie można się zameldować tam na własną rękę jak się dojedzie wcześniej, powinna być jakaś osoba, która jest w stanie dotrzeć tam wcześniej, albo lista nazwisk podana do ośrodka, że przyjeżdżasz, mówisz jestem ten i ten i biorę domek. Nie wiem jak inni, bo rozumiem, że sporo osób jeszcze w piątek pracuje, ale na pewno zebrałoby się kilka osób, które chciałyby zacząć integrację wcześniej, a wychodzi na to, że przyjedziemy i będziemy wegetować nie wiadomo gdzie i nie wiadomo jak.

 

I tak jak rooland i Koper napisali, spóźnicie się na własną imprezę :P

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...