Skocz do zawartości

Forumowo-Weekendowy Wyjazd Do Sielpi - Informacje I Zadawanie Pytań


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyżej będzie butelkowa ;d

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra,a wiec moze spotkanie na centralu o 11 ? ja bede z plecakiem wiec niestety nie bede mogl jakos duzo wiecej km przejechac bez przerwy,a wiec jeden przystanek na trasie  łdz-sielpia by sie przydal...noo chyba ze bedziecie chcieli jechac jakos dluzsza trasa to wtedy jakis jeszcze przystanek mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Metal, my wylecimy tak gdzieś koło 11-12 myślę. Chętni do jazdy tez o tej godzinie pisać ;)

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny ok 15.30 - 16.00 ruszyć z centrum, np. pod Centralem 2

(tak troszkę żwawiej niż przepisowe 140...)

Edytowane przez Mario (wyświetl historię edycji)

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam co pijemy ;) żeby zgonu nie było - jakieś ognisko w piątek planujemy, czy każdy we własnym zakresie grilla organizuje... 


Ktoś chętny ok 15.30 - 16.00 ruszyć z centrum, np. pod Centralem 2

16 możemy się zebrać z Aidkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wolicie. to na pewno trasa bardziej turystyczna, ale bardziej wyboista.

nie wiem czy jest sens "pchać się" przez tę trasę, gdyż jadąc trasą normalnie na piotrków (piotrków omijając oczywiście), kierując się na Sulejów, Żarnów i Sielpię - traska jest całkiem znakomita ;) co widać poniekąd na filmie, który już wrzucałem (tak od 2 min się zaczyna).

 

Może mam problem ze wzrokiem, ale odnotowałem tylko na 1:49 przekroczenie podwójnej ciągłej :P

Filmik zarąbisty !!

Edytowane przez tlfabianka (wyświetl historię edycji)

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja jezdze przepisowo w miare (na filmach :biggrin:). 1:49 to byla jeszcze Rososzyca, wracajac z Jeziorska ;) jest tam b.ladny kawalek prostej, co wiedza zapewne ci, co tamtedy jechali ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mordę jeża... czym bliżej tego weekendu tym bardziej pogoda na niekorzyść się zmienia. Dwa dni temu mówili cud miód malina, wczoraj że w piatek możliwe burze, dzisiaj natomiast burze w piątek i w sobotę ...

Nie strasz Rolek, nie strasz ;)

 

post-1716-1372802267,49_thumb.jpg

bo ja jezdze przepisowo w miare (na filmach :biggrin:). 1:49 to byla jeszcze Rososzyca, wracajac z Jeziorska ;) jest tam b.ladny kawalek prostej, co wiedza zapewne ci, co tamtedy jechali ;)

 znam, znam Rososzycę z przed prawie 15 lat jak była tam jeszcze jednia szerokości przynajmniej 20 metrów i podobno był to pas do lądowania ... hmm kosmitów ....

Puszką też zawsze tam osiągam prędkości światła, czyli sto kilka .... :biggrin:

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszek .... ale nie wygląda to różowo :smile:

 

f4l.png

 

 

 

7vwc.png

 

 

ale zawaliłem foty (tapatalk zwiódł) ... hehe - ale to nie jest problem. Większy problem jest w tym, że nie potrafię zmienić pogody :P

Edytowane przez tlfabianka (wyświetl historię edycji)

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie pinknie, bo my bedziemy w Sielpii, nie krakac ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie pinknie, bo my bedziemy w Sielpii, nie krakac ;)

 

Też jestem tego zdania i tego się trzymajmy ... :smile:

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezmę gry planszowe na wszelki wypadek (chińczyka, eurobiznes, mastermind, kamasutre (wersje kieszonkową), karty, warcaby itp

 

 

Kasia na litość boską tylko nie gry i nie rysowanie skojarzeń, baaardzo Cie proszę :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra Alkochińczyk by się przydał ;)

Moim skromnym zdaniem, nie jest to najlepszy pomysł na jaki wpadłeś w życiu ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moim skromnym zdaniem, nie jest to najlepszy pomysł na jaki wpadłeś w życiu

 

Taaa bo Cię nie znam, pierwszy byś usiadł do gry ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze atrakcji nam nie zabraknie :smile:

 

ja biore materac dmuchany z tesco za 5zl :smile: bedzie na czym piwo trzymac na wodzie :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wezmę gry planszowe na wszelki wypadek (chińczyka, eurobiznes, mastermind, kamasutre (wersje kieszonkową), karty, warcaby itp

 

teraz to naprawdę ubolewam, że mnie nie będzie :P

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jakaś piłka/pompka coś te sprawy myślałem by piłkę do rugby wziąć akurat na piasku dobrze się gra ;) tylko pompka by się zdała

 

Ja mam pompkę to wezmę.

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj ale jak my przyjedziemy w sobotę po południu to obiecajcie, że nie zastaniemy samych gruzów :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziemy skakać jak rooland, będą gruzy i popioły ;) (czarny humor)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...