Skocz do zawartości

Mandaty Punkty Karne-Biling!


gonia

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości napisałam ten temat zastanawiam się ile osób ma takiego farta jak ja na razie jestem posiadaczką czystego konta zero mandatów zero punktów prawko kat B jeszcze robione za zgoda rodziców bo nieletnia byłam zdane za pierwszym razem 04.05.90r  na A też za pierwszym ale po 20 latach dopiero niestety :unsure:  czasem zdarzało się bez polatać ale niewiele bo nie miałam swojego moto absolutnie nie jestem idealnie przestrzegającym przepisów kierowcą zresztą tacy nie istnieją bu ha ha  tylko proszę nie zazdrościć mój mąż jest b.dobrym kierowcą zawodowym od lat z uwagi na to jak widzę polecony i urząd skarbowy Zgierz dzwonie i opitalam że znów coś na wywijał a on zawszę Frana pali więc się wyrównuje! Ciekawi mnie jak to jest u was tyle lat jeżdżę akcja alkoholowa cieszę się że będę miała okazję dmuchnąć w ten alkomat wszystkich trzepią ja dojeżdżam każą jechać  ;) Mój mąż się nabija że jeszcze troszkę jak się zestarzeje to zacznę płacić :blush:  :blush:  :blush: a może mam po prostu Farta ? Ustalimy Farciarzy i pechowców drogówka mogła by jakieś dyplomy wręczyć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonia ja w swoim życiu dostałam dwa punkty karne w sławetnych Brzezinach :smile:

 

a prawo jazdy na auto mam od 16 lat prawie :smile:

 

należę zdecydowanie do ekipy farciarzy :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawko trochę ponad rok i obecnie 16 pkt. 

Ostatni raz zatrzymali mnie na moto na Dellu, różowa była świadkiem .

Za mną nie przepadają Panowie z drogówki :sad2:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie 0 pkt. Dotychczasowo hmmm 0 pkt.

Prawko na puszkę 8 lat. i moto 2.

Wcześniej moto bez lejc ale też nic nie dostałem

 

Jakieś tam pouczenie za zawracanie za zakazem wjazdu w parku Poniatowskiego od "strasznika" miejskiego jak chciałem zrobić to bezpieczniej.

 

A fotki z fotoradarów -> sąd :P  ale aktualnie nie mam nawet jednej sprawy ;)

 

W sumie to mnie nawet kontrole drogowe nie zatrzymują. Raz tylko mi machnęli jednak nim się zatrzymali sprawdzili pasy,  dzieciaka w foteliku i dali znak, że mam spier... ;)

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 2 punkty w durnych Brzezinach z zeszłego roku, które zerują się jakoś w wakacje... ostatnio 2 x przez brzeziny jechałem więc aż się boję co ta ichsiejsza Straż Wiejska znów mi wyśle...

Obawiam się tez o majówkę... 1000 km/h zrobione z czego może 100 przepisowo...

 

Generalnie 2 lata bez punktów... ale wcześniej bywało słabo. 14-20 punktów było na porządku dziennym all the time :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ciągle naście punktów, rekordowo miałem 23 ze dwa lata temu, zawsze jak mi się coś wyzeruje to zaraz dostanę nowe - ostatnio 5 za telefon w puszce! więc ja do farciarskiego grona nie należę. B mam od 17 lat A od 2, jak mnie ostatnio zatrzymali do rutynowej zatrzymali i wrzucili na bęben czy nie jestem poszukiwany - to ze szczekaczki popłynęło ... nie to tylko kolekcjoner punktów. A i akcja trzeźwy poniedziałek i inne dni tygodnia też mnie zawsze trafia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ostatnio 5 za telefon w puszce

Ja tam się cieszę, że mam w aucie bluetootha bo pewnie też bym za to łapał. Zawsze gadam w czasie jazdy :biggrin:

 

 

 

A i akcja trzeźwy poniedziałek i inne dni tygodnia też mnie zawsze trafia

A ja nie zostałem zatrzymany do dmuchania od 4 lat, za to 2 x na własne życzenie, w sensie to ja podszedłem to policjanta i poprosiłem o dmuchanie :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

za to 2 x na własne życzenie, w sensie to ja podszedłem to policjanta i poprosiłem o dmuchanie

ups.... nadaje się do wątku motocyklista pozna motocyklistę - i co drogi Maćku wydmuchał Cię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i co drogi Maćku wydmuchał Cię?

O nie nie, to ja bardzo mocno dmuchałem przez całe 10 sek :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O nie nie, to ja bardzo mocno dmuchałem przez całe 10 sek :biggrin:

 

Sprinter ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawko od 2004 r. Przez 9 lat zrobiłem jakieś 800 tys. km. W tym czasie zarobiłem 4 pkt w Łodzi za prędkość i 4 pkt z fotoradaru. Gdybym dostawał punkty za każdym razem jak mnie zatrzymywali to łącznie byłoby ich kilkadziesiąt. Kiedyś po pościgu od Broniewskiego do CZMP naliczyli mi ponad 30 pkt ale skończyło się na: "Lepiej żebyś następnym razem miał w aucie dobrą flaszkę" :smile:

 

Największy mandat 1400 zł ale od ITD więc bez punktów :smile:

Edytowane przez Jędrzej (wyświetl historię edycji)

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja seria czystych zatrzymań zakończyła się w miejscowości Namysłów w drodze na drogę stu zakrętów  tydzień temu 83 na 50. Skończyło się na 100 zł i 4 punktach. Policjant notabene też na motorze powiedział ze za pasy mi nie może wlepić :smile: Fajna rozmowa o pościgach, kursach doskonalenia jazdy i motorach. A i tekst '' Czy to pierwsze punkty na motorze? Hmm... Tak . No to teraz się zaczną :smile:  Prawko mam od 16lat na B od roku A. Wcześniej dwa incydenty,  przekroczyłem o 11km/h i czerwone światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziękuje bardzo za szczere wpisy możemy ustalić największego farciarza i pechowca jak również można się dowiedzieć gdzie najczęściej można wyłapać punkty i mandaty bolesne ale prawdziwe :wacko: jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :smile:  :biggrin:



Moja seria czystych zatrzymań zakończyła się w miejscowości Namysłów w drodze na drogę stu zakrętów  tydzień temu 83 na 50. Skończyło się na 100 zł i 4 punktach. Policjant notabene też na motorze powiedział ze za pasy mi nie może wlepić :smile: Fajna rozmowa o pościgach, kursach doskonalenia jazdy i motorach. A i tekst '' Czy to pierwsze punkty na motorze? Hmm... Tak . No to teraz się zaczną :smile:  Prawko mam od 16lat na B od roku A. Wcześniej dwa incydenty,  przekroczyłem o 11km/h i czerwone światło.

Jak możesz napisz gdzie jest ta droga stu zakrętów to moja nie najlepsza strona powinnam poćwiczyć chyba :blush:  :wacko: mam czasem lęki :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś w drodze do Cz-wy na egzamin na studiach dostałam 200zeta za przekroczenie prędkości i jakieś pkty ale nie pamiętam ile - to było ze 2-3 lata temu.

Poza tym, o dziwo :biggrin: nic. Mam szczęście, bo kierowca ze mnie średniawy...

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga stu zakrętów Kudowa Zdrój Radków jest to droga w Parku Narodowym Gór Stołowych. Polecam dojazd od Srebrnej Góry. Do trenowania zakrętów to tak jeśli nie boisz się przepaści :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga stu zakrętów Kudowa Zdrój Radków jest to droga w Parku Narodowym Gór Stołowych. Polecam dojazd od Srebrnej Góry. Do trenowania zakrętów to tak jeśli nie boisz się przepaści :smile:

 

 

no gonia tam zakrętów na pewno nie będziesz się bać :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja załapałem 100zl i 1pkt karny tydzień po tym jak otrzymałem prawko (jakies 9lat temu) za złe parkowanie pod giełdą elektroniczną na miedzianej..Bo babciom ciasno sie na chodniku zrobiło..Od tej pory nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie będę chwalił ale prawko kat. A,B od 1986 r C+E od 1990 za wszystkie zapłacone mandaty mógł bym kupić sobie nowiuśką Hanie 1000,a z punktami to jest tak że nie mam mniej jak 16 jak się zerują to od razu mam nowe a przejechałem jakieś 2.5 miliona kilometrów najwięcej ciężarówkami , na motorze jeden mandat za łysą oponę w 1987 roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujesz Broto jaki to oszczędny chłopak i dopiero w tym sezonie się dorobił i kupił nową oponę :decayed: Chylon szacun jak Ty to robisz bu ha ha :decayed:  :decayed:  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się czym chwalić bo to bezsensownie wyrzucone pieniądze w błoto, ale co do mandatów z kat. B to parę mandatów było  :decayed:  począwszy od czerwonego światła  przechodząc przez nadmierną prędkość do parkowania bez biletu  :P  (kat. B od 07') Natomiast kat. A od roku 08' bez kontroli odpowiednich służb, ale grzywna za "muśnięcie" lusterka puchy w korku  :whistling:  po przeproszeniu odjechałem, bo gość nic nie robił nawet nie wysiadł tylko kontynuował żmudne stanie w korku, ale jednak  Pan spisał numery i dołożył trochę od siebie, ale najrozsądniej było się przyznać i przytaknąć... parę baków do skarbu Państwa trafiło   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hm widzę że ludki z forum nie lubią się chwalić mandatami czy tez punktami myślałam że jakiś ranking wyjdzie a tu lipa  :wacko: pozdrawiam dzięki dla odważnych za wpisy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawko na B od 12 lat, na A od 8 m-cy... Przez tyle lat bez punktow, a w ciagu ostatnich niespelna dwoch tygodni (od 9 do 21 maja) zarobilam 18 punktow... :P Peszek...:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przez tyle lat bez punktow, a w ciagu ostatnich niespelna dwoch tygodni (od 9 do 21 maja) zarobilam 18 punktow... :P Peszek... :biggrin:

Jejku za co ci tyle dowalili ??

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...