Skocz do zawartości

Moja Mała Wielka Cagiva <3


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak, pewnego dnia przeglądając allegro natrafiłem na ciekawą ofertę Hondy NSR, pojechałem... Na miejscu okazało się że motocykl to jeżdżący szrot, ale do rzeczy, tego samego dnia przeglądając ten sam serwis zauważyłem piękny motocykl tj. Cagivę Planet. Zadzwoniłem, umówiłem się i pojechałem zobaczyć motocykl, ogólnie jak na 12 letni motocykl nie wyglądał na zły, szybka rewizja stanu silnika, ramy, i innych podzespołów, przejażdżka... Hmmm, to jest to, pojechałem po lawetę do motocykli i przywiozłem tego samego dnia mój wymarzony motorek. Jak na razie sprawuje się bez zarzutów, moc jest naprawdę wystarczająca, motocykl rozpędza się do 100km/h w niecałe 6s :rolleyes: Jak dla mnie, całkiem nieźle. Jednoślad jak wygląda każdy widzi, nie wygląda na 125cm3, większość osób myli go z większymi pojemnościami, ma w sobie troszku z bandyty ^^ Troszku danych z PJ zamieszczam :smile:

 

Rocznik 1999 r.

Właściciel radzikkk

Kategoria Szosowe

Lokalizacja Kwiatkowice

Pojemność 125 cm3

Moc 30 KM

Max. moment obrotowy ?

Przysp. 0-100 km/h 5,9 s

Zużycie paliwa 6.50 l/100km

Rodzaj paliwa PB98

Pseudo Bandyta :biggrin:

Opis

Motocykl nabyłem jesienią bieżącego roku, jeździ się nim naprawdę świetnie, jest wygodny. Jak na motocykl który waży ok 150kg moc 30KM jest zupełnie wystarczająca. Nadaje się na długie trasy, zbiornik 12L starcza na ponad 200km jazdy.

Tuning

-manetki Harris'a

-oklejony carbonową folią

-odblokowany

-szybka ;)

-opony Pirelli Dragon

-kierunkowskazy strzałki carbon

-paski na kołach

jeżeli chodzi o silnik to 100% seria, tego motocykla nie warto tuningować gdyż może to być niebeezpiecznie:D

Silnik

2 Suwowy; moc ok 30KM; chłodzony cieczą; 1 cylinder;

Nadwozie

Typowy Naked przypomina troszku Suzuki Bandita, silnik odkryty ;)

Zawieszenie

Rewelacyjnie się sprawuje na naszych drogach, nie jest zbyt twarde ani zbyt miękkie. Brakuje amortyzatora skrętu.

Pamiętna podróż/przygoda

Pierwsze rozwinięcie 160km/h ^^

Perspektywy

-zmienić komin na jakiś nisko/średnio obrotowy

-dbać i śmigać

Plusy i minusy pojazdu

+ wygląd

+ świetne hamulce

+ schowek na kask

+ bak 12,5l

+ duża moc

+ wygodny

+ ma szybę <jupi> <hura>

 

 

_ _

 

- brzytki dźwięk, ale to standart w 2T

- duże spalanie ;/

 

 

No i fotki bandyty :smile:

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl fajny - rozumiem, że zaczniesz odwiedzać spotkania w gronie motocyklistów, a nie skuterzystów jak dotychczas? :PPS : Dawno nie widziałem takich rażących u ciebie błędów - chyba po pijaku pisałeś np. brzyTki :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Bandita to to nie przypomina :PZa to Monstera jak najbardziej :)Radzikkk a Ty przypadkiem nie chodzisz do ZSP7 ;> Wydawało mi się, że widziałem ją kiedyś pod szkołą...W to 6 sekund to 100 km/h nie wierze, uwierzę w 7-8. Jeździłem 125 w 2T więc się troszkę tym interesowałem...Bardzo fajnie wygląda ta Cagiva :smile: Gdyby nie ten dźwięk 2T, to by był naprawdę rewelacyjny motocykl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo motocykl jak najbardziej ciekawy wizualnie. Co do kwestii podobieństwa popieram moich przedmówców. Ja również zauważam tutaj stylistykę Ducati Monstera, ale oczywiście jest to moje skromne zdanie :smile: Ja również chętnie zobaczę motocykl z bliska więc zapraszam na spotkania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...