Skocz do zawartości

Jorima


Jorima

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej późno niż wcale :smile:

 

Joanna, Łódź, 30, Yamaha TW 125.

 

Niegdyś w czasach licealnych - czyli kiedy zasadnicza większość bytów maciconośnych jest w fazie słodka kózka nieskalana żadnym aktem myślenia - pare razy na przejażdzkę motocyklową wyciągnął mnie mój znajomy. I poszły konie po betonie... Robiłam oczywiście za dobrze przypięty 'plecak' i tak mnie urzekło 'latanie' na jednośladach iż stało się nieuniknionym, że będę miała motocykl :smile: i mam. Jeżdziłam przez jakiś czas na Ducati Monster 750. Głownie jeżdzę jednak TW - latam w terenie trochę, w lasach, po łakach, między krowami, po piachach, rowach, pagórkach... i po mieście... ale ta kończąca się manetka to powód dla którego szukam maszyny numer 2. Będę mogła wtedy pojeżdzić na della z ekipą z forum :smile:

 

pozdro dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Asia :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak już zostałaś oficjalnie przywitana to widzimy się jutro wieczorem? :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill tu ---> http://goo.gl/maps/VV1Xb

 

 

godz 19 :smile: ja jadę autem i zabieram po drodze Fatum więc jak chcesz się gdzieś tam zabrać to pisz śmiało

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do tych krow chcialem wrocic ;) bo takie pocieszne zwierzeta.

latasz tylko pomiedzy laciatymi, czy zdarzyla sie rowniez np. cala biala? :smile:

 

a teraz poprosimy ladne zdjecie kolezanki, moze byc z motocyklem, a moze byc i z krowka :biggrin:

 

no i witam rzecz jasna ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i do zobaczenia na grillu, a tylko spróbuj nie przybyć! To my Cię już pogonimy... nawet po tych polach :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :smile: Myślałem, że się tu ukrywasz między użytkownikami, a Ty dopiero nas witasz?!  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i do zobaczenia na grillu, a tylko spróbuj nie przybyć! To my Cię już pogonimy... nawet po tych polach :biggrin:

ależ będę :smile: gonić nie będzie potrzeby. ostatni grill mi umknął, a słyszałam że było ciekawie, to tym razem zamierzam dołączyć... nawet jak będzie padać :smile: dozo jutro!

 

Cześć :smile: Myślałem, że się tu ukrywasz między użytkownikami, a Ty dopiero nas witasz?!  :hihi:

Czeee :smile: oj tam ukrywasz to nie. niemal rok od rejestracji, na paru imprezach już byłam, niektórych coś kojarzę... ;) witam się teraz, no działam z zaskoczenia :P

 

ja do tych krow chcialem wrocic ;) bo takie pocieszne zwierzeta.

latasz tylko pomiedzy laciatymi, czy zdarzyla sie rowniez np. cala biala? :smile:

 

a teraz poprosimy ladne zdjecie kolezanki, moze byc z motocyklem, a moze byc i z krowka :biggrin:

 

no i witam rzecz jasna ;)

ale o co Ci chodzi z tą całą białą? /wyczuwam jakąś niefortuną zagrywkę zagadania i to z polotem rasistowskim :biggrin: / lepiej zapytaj czy widziałam łaciatą ale fioletową ;)

Zdjęć 'koleżanka' ma malutko... bo jak się wypuszcza za bramę to w pojedynkę i średnio się wtedy zdjęcia robi sobie samej. ale poszuka się :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Koleżanka ma tak charakterystyczny motocykl, że nie sposób przejść obojętnie, a że kolor włosów też ciekawy to oczywiście zapamiętałem. Muszę przyznać, że pozowanie do zdjęć też dobrze opanowane :smile:

 gallery_1297_504_2263491.jpg

 

Prawa autorskie - kosmaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...