Skocz do zawartości

Czasami Gaśnie Na Wolnych Obrotach.


elfeti

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie czasami gaśnie mi moto... Redukuję biegi > luz a tu psss i zgasł. Odpalam i wszystko ok, za jakiś czas to samo...wydaje tylko pssss bez strzałów z tłumika czy do gaźnika...

Sugestia, że to dekompresor się zawiesza ale pewności nie ma....

 

Jakieś sugestie co to może być ????

 

PS po kilku dniach postoju problem z odpaleniem, kręci, aku sprawne... przetoczyłem na biegu z metr, wrzucam luz i odpalił, potem na ciepłym silniku podobnie? wcześniej problem nie występował.

 

 

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Dominator w wersji 500 ale to nie ma znaczenia (to samo co 650)... właśnie z tankowaniem nic, chociaż nie spuszczałem paliwa z gaźnika by zobaczyć czy jakiś syf np z baku nie idzie.

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej będzie zajrzeć w gaźniki i w filtr w baku jeżeli takowy tam masz. Jeżeli to nie przyczyna to przynajmniej wykluczysz układ zasilania w 90%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czasami właśnie robi tak co dziś udało się nagrać w 2 sekundzie... i ostatnio kilka strzałów z tłumika też było przy odpalaniu... 

zamówiłem już sobie filtr paliwa co bym zmieścił to na wszelki też założę... 

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek grube czyszczenie gaźnika i regulacja. Dwa, regulacja zaworów. Dekompresator jest odśrodkowy wiec trudno by mu było się zawiesić podczas pracy, ewentualnie jak byś zgasił i nie mógł odpalić to można doszukiwać się mieszania przez zawieszone deko. 

 

Jest jeszcze jedna akcja w Dominatorach po jakimś czasie pada układ układ zapłonowy, ten mały sterownik przy lampie i ciężko odpalają na zimnym z rozrusznika, możesz wtedy kręcić do bólu rozrusznikiem i nic, a pchniesz pół metra i zapali (zawsze jak zimny)  albo zgaśnie i nie można odpalić z 15 minut.

 

Ale na początek jak wspomniałem wyżej, gaźnik i zaworki  ;)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...