Jump to content

Tankpad I Wymiana Oleju.

Mavver
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałbym dokupić do mojego Fazerka tankpad i wymienić olej.

O najlejki wprawdzie pytałem już na Wólczańskiej, ale tam nie mieli, oraz na Drewnowskiej - ale tam z kolei trzeba sobie samemu wyciąć wzór :sad2:
Nie wiecie gdzie można kupić jakieś w miarę dobre i tanie z gotowym wzorem(jakiś standardowy) tankpady? Ew. jakaś sprawdzona aukcja na allegro.

Druga sprawa to wymiana oleju. Gdzie warto to zrobić? Na Wólczańskiej w Motorwings z tego co się orientuje wymiana jest gratis? (czy sobie coś ubzdurałem?) A ceny oleju są znośne czy ten "gratis" jest w nie wliczone? 

„Żeby być motocyklistą nie wystarczy benzyna w żyłach, potrzebny także olej w głowie”

Zapraszam na mojego bloga: www.mankut.blog.pl

Thebestof78

tanpadów jest od groma na allegro

olej w motowings gratis jak u nich kupujesz

Edited by Thebestof78 (see edit history)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Teraz masz bajzel w sobotę więc tam sobie możesz kupić tankpada

Edited by ridrick (see edit history)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

MOTORWINGS

Witam, chciałbym dokupić do mojego Fazerka tankpad i wymienić olej.

O najlejki wprawdzie pytałem już na Wólczańskiej, ale tam nie mieli, oraz na Drewnowskiej - ale tam z kolei trzeba sobie samemu wyciąć wzór :sad2:

Nie wiecie gdzie można kupić jakieś w miarę dobre i tanie z gotowym wzorem(jakiś standardowy) tankpady? Ew. jakaś sprawdzona aukcja na allegro.

Druga sprawa to wymiana oleju. Gdzie warto to zrobić? Na Wólczańskiej w Motorwings z tego co się orientuje wymiana jest gratis? (czy sobie coś ubzdurałem?) A ceny oleju są znośne czy ten "gratis" jest w nie wliczone? 

Cześć,

wymianę oleju masz gratis. Co do cen-standardowe i oczywiście wyższe niż na allegro-choćbyśmy stanęli na głowie nie jesteśmy w stanie robić takich cen, jak tam występują. Jako plus co do ceny-jak chcesz możemy Ci policzyć za olej dokładnie tyle ile wejdzie,a cena wyliczona z ceny bańki 4-litrowej.

Pozdrawiam

Mateusz

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Lord Vader
Druga sprawa to wymiana oleju. Gdzie warto to zrobić?

Ewentualnie kupujesz olej, odkręcasz korek, filtr i otwierasz browara. Jak dopijesz to wkręcasz nowy filtr, zakręcasz korek spustowy i wlewasz olej. Chyba nie ma łatwiejszej, przyjemnej pracy przy moto:)

Koszty wymiany generalnie uzależniony od tego jaki browar lubisz ;)

Co do tankpadów to allegro na 100%. Do yamaszek jest pełno.Te za ok 30 zł w zupełności zdadzą egzamin.

Edited by Lord Vader (see edit history)

Tankpad, olej i filtr do oleju na allegro. wymiana oleju jest tak banalnie prosta że sam to sobie zrobisz w 20 min.

A i przed zlaniem oleju włącz silnik żeby rozgrzać moto.