Skocz do zawartości

Suzuki Gsx-R 600


Gość KAWA

Rekomendowane odpowiedzi

mniejsze moto, łatwiej się uczyć

tańsze ( nie czytaj padlina tylko starsze np) mniej szkoda przy pierwszych glebach :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mnie się bardzo podoba jak parę dziewczyn z forum ma konkretne maszyny ale potrafi nimi jeździć jak człowiek a nie jak przysłowiowa baba. (Jedna nawet się tu wypowiadała).


Trzy razy patrzyłam, czy jeszcze jakaś dziewczyna tu pisała :biggrin: Dzięki Rid, aczkolwiek myślę, że pochwały trochę na wyrost.


Co do motocykla - z jednej strony w pełni rozumiem Wasze obawy dotyczące GSX-Ra na pierwszy poważny motocykl, ale z drugiej strony nie przesadzajmy w stronę Ninji 250, bo to nie jeździ. Abstrahując już od tego, że dziewczyna do niskich nie należy i wyglądałaby na tym trochę śmiesznie, o komforcie nie wspomnę. Może pięćsetka? Ja mam niezbyt przyjemne doświadczenia, ale przecież nie każdy takie ma. SVka? Kucy ma mniej niż gixer, ale za to jaki moment... Może faktycznie pomęcz bardziej tego Fazera? A przez zimę zaciśnij pasa i dorzuć parę groszy na wymarzonego GSX-Ra :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trzy razy patrzyłam, czy jeszcze jakaś dziewczyna tu pisała :biggrin: Dzięki Rid, aczkolwiek myślę, że pochwały trochę na wyrost.

Na wyrost ?? nieeee. Nie pisałem że jesteś mistrzem ale wiesz dlaczego masz takie moto i wiesz jak z niego korzystać.

Jednocześnie z posta widać, że masz tez respekt to własnej maszyny i świadomość konieczności dalszego doskonalenia jazdy sportem. 

 

I właśnie to jest element, który powinny zrozumieć osoby początkujące.

Szczególnie że koleżanka ma predyspozycje do jazdy naprawdę dużymi maszynami.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w cebuli sie domyka

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak dla mniej lepiej orać słabszą maszynę do granic jej możliwości (bo więcej się nauczysz) niż turlać się w tempie paradnym bo boisz się własnego moto.

Dokładnie. Później tylko przerzucić umiejętności na większą moc. Tym sposobem znaczne szybciej i bezpieczniej ogarnia się moto(moim zdaniem).

 

Co do motocykla - z jednej strony w pełni rozumiem Wasze obawy dotyczące GSX-Ra na pierwszy poważny motocykl, ale z drugiej strony nie przesadzajmy w stronę Ninji 250, bo to nie jeździ.

 

Z twojego punktu widzenia. Dla początkującej osoby, moc Ninji 250 jest w zupełności wystarczający. 

Edytowane przez BlueSky (wyświetl historię edycji)

Po nieba błękicie za*******am przez życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie jeździłam na GSX-R 600 , nie wiem jak się zachowuje, jakie są jego plusy i minusy, poza suchymi faktami o których można przeczytać w sieci, więc gdzie mam  zdobywać konkretne informacje, jeżeli nie u motocyklistów, którzy użytkują bądź użytkowali go???

 

 

Nie wiem jak trzeba czytać artykuły o gixerach, żeby przeoczyć akapit, który pojawia się, w każdym, tj ten, który brzmi mniej więcej tak: TO NIE JEST DOBRY POMYSŁ NA PIERWSZY MOTOCYKL.

http://www.scigacz.pl/Yamaha,R6,caly,czas,na,maksa,12333.html

Zamień sobie nagłówek Yamaha r6 na Suzuki GSXR 600 i przeczytaj ten artykuł, bo sens jest podobny, a konkretnie o gsxrach też powstało wiele artykułów z podobnym przesłaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z twojego punktu widzenia. Dla początkującej osoby, moc Ninji 250 jest w zupełności wystarczający. 

 

Z całym szacunkiem, ale jak się jeździ 125 to może rzeczywiście 250 jest spoko. 

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperSpoko. Dla mnie (powiedzmy sobie szczerze) osoby początkującej, moje cebeerkowe 13,5 konia w zupełności wystarcza :biggrin:  (pomimo, że jeżdżę już rok). Magiczne 33 kuce jakimi dysponuje kawasaki ninja 250, to istne zapierdzielające ścierwo(marzenie) :decayed: . A spotrowa 600 to maszyna piekielna :riding: .To jest moja bardzo subiektywna opinia, bez grama ironii. 

Po nieba błękicie za*******am przez życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

odswieze troche temat ;p

pytanie kieruje glownie do posiadaczy gzsr'a, mianowicie mozecie podzielic sie opiniami na jego temat?glownie chodzi mi o jego slabe punkty,awaryjnosc etc...oraz czy bedzie sie nadawal dla dosc wysokiej osoby;p przymierzam sie do rocznika 98-00 i chcialbym sie czegos dowiedziec ;)

Edytowane przez master611 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj gs 500 (motocykl)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa nie rozumiesz co Ci ludzie piszą poprzedni wpis był od użytkownika gsx, widze że jeździsz na 500 więc mozesz wsiąść na gixxa ale są dosyć ostre jeśli chodzi o manetke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa nie rozumiesz co Ci ludzie piszą poprzedni wpis był od użytkownika gsx, widze że jeździsz na 500 więc mozesz wsiąść na gixxa ale są dosyć ostre jeśli chodzi o manetke.

no to ja tez zaczne odpowiedz podobnie...

k**wa nie rozumiesz mojego pytania? enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sradzik to taka mocna 600 ,wygodny na pewno nie jest ale to sprzęt raczej do zapier....... niż spokojnej jazdy ,ja pojeżdziłem sezon absolutnie bezproblemowo jako drugie suzuki po rf-ce ,teraz mam vfr-ke i jestem super zadowolony ,nie ma po prostu porównania...jednak co do tematu to bardzo dobry motorek tyle że wygody tu nie szukajmy.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a slyszal ktos cos na temat awaryjnosci rozrzadu ,podobno jakies roczniki mialy wadliwy rozrzad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalerzy od kierowcy jak ma po ukladane w glowie qurwa ! :biggrin: czy 1000 ,600,250,50, lub rower nie ma roznicy jesli ktos ogarnia

jestem tego samego zdania,amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...