Skocz do zawartości

Zr-7 By Blazej


blazej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moje moto to Kawasaki ZR-7 z 2000r. po angielski

 

przez okres zimowy trochę przy nim popracowałem, odświeżyłem, powymieniałem co umiałem, klocki, olej, płyn hamulcowy i jeszcze sporo drobiazgów.

Pozostały sprawy czysto mechaniczne, czyli sprawdzenie czy jest dobrze :smile: i tu moja prośba, może znacie kogoś z naszego regionu kto mógłby mój motocykl przejżeć, wyregulowac itp.

 

Pozdrawiam

post-1673-0-93569700-1367710530_thumb.jpg

post-1673-0-61374100-1367710542_thumb.jpg

Edytowane przez blazej (wyświetl historię edycji)

Always Hardcore!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna maszyna, kolega z tego forum @MateuszZR7 ma bardzo podobną. Daje dużo frajdy i ma dobre właściwości jezdne - super moto   :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozostały sprawy czysto mechaniczne, czyli sprawdzenie czy jest dobrze i tu moja prośba, może znacie kogoś z naszego regionu kto mógłby mój motocykl przejżeć, wyregulowac itp.

 

Hej, napisz do mnie na PW dam ci telefon do nikomu nic nie ujmując chyba najlepszego mechanika w łodzi - siedziba główna jest na niesięcinie ( Konstantynów) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy motocykl i nie będę ukrywał że sporo nauki przedemną, ale już wiem, jazda na dwóch kołach jest zajeb....banan na twarzy nonstop.  A przy tej maszynie spędziłem sporo godzin w zimowe wieczory, mam nadzieję ze wizulanie udało mi się sprawić by wyglądął dobrze :smile: jeszcze trochę detali mi się marzy, może kotoś  ma pług pod silnik do tego sprzętu?

Always Hardcore!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne moto :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej, napisz do mnie na PW dam ci telefon do nikomu nic nie ujmując chyba najlepszego mechanika w łodzi - siedziba główna jest na niesięcinie ( Konstantynów) 

 

 

Swoją ,,baśkę '' tam dopieszczasz? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam identyczną kawę :smile: ciekawi mnie brzmienie twojego wydechu :biggrin:

Motocykl bardzo przyjemny i również go kupiłem jako swoją pierwszą machinę i szybko ogarnąłem. Można powiedzieć że bardzo szybko.

Opini mówi że ten motocykl potrafia wybaczać błędy :P chociaż potrafi czasem zaskoczyć kierowcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją ,,baśkę '' tam dopieszczasz?

 

Tak -  tam wszystko można zrobić, Jacek - mechanik to mój przyjacie,l wiec może troche inaczej to oceniam, ale zaplecze ślusarsko techniczne jest niesamowite. Nie ma rzeczy której nie da sie zrobic czy stworzyc od nowa.

Edytowane przez Michallica (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę maszyna się zmieniła, dorzuciłem pług pod silnik. Docelowo chciałbym w kolorze zbiornika i zadupka, ale na tą chwilę musi wystarczyć czarny mat. W dalszych planach mam kilka zmian chęć wykonać, będę sukcesywnie je przedstawiał by wysłuchać opinii. :smile:

post-1673-0-98180300-1369604788_thumb.jpg

Always Hardcore!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne moto i super kolor.

Moim zdaniem Pług powinieneś pomalować w kolorze motocykla. Bardziej go wyeksponuje i doda agresji.

 

 

PS: Napisałeś że jazda na 2 kołach to zaje... sprawa, zobaczysz że na 1 jeszcze lepszy wypas. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mam założenie, ale to musi chwilę poczekać, poza tym nie mam pojęcia kto dobiera lakiery do motocykli w okolicach łodzi.

A co do 1 koła, to chyba nie tak szybko :smile: i chyba nie tą maszyną

Always Hardcore!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę zmian nastąpiło, jeszcze tylko lusterka i będzie tak jak chcę :smile: Prosiłbym Was o komentarze oraz porady co można by było jeszcze zmienić w moim motocyklu by nabrał jeszcze bardziej indywidualnego charakteru :smile:

 

 

post-1673-0-70086800-1371072540_thumb.jpg

Always Hardcore!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za lampa dzika?  :blink:  Oryginał wyglądał mega, ta jakoś mnie nie pociąga, ale ważne, żeby Tobie się podobała :smile:

 

Indywidualny styl ma to do siebie, że autor robi moto według własnego gustu, a nie pyta innych  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też pomyślałem. jeszcze tylko badziewny kask do tego

predator_big.png

i będzie jak komplet :smile:

 

ale jak napisał Suchy = ważne, że Tobie się podoba.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Indywidualny styl ma to do siebie, że autor robi moto według własnego gustu, a nie pyta innych  :hihi:-

czasami warto zapytać, ponieważ można dowiedzieć się co lepiej lub sprawniej coś zrobić

 

 

a na tą chwilę, dowiedziałem się tylko co warto, a co nie pisać (pytać) na forum

Edytowane przez Suchy-wolk
cytat (wyświetl historię edycji)

Always Hardcore!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już nalegasz.. :smile: Ja bym wymienił lampę na oryginał i kierunkowskazy na inne albo na białe klosze i pomarańczowe żarówki.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...