Skocz do zawartości

Pług Do Kymco Quannon (Naked)


GroNeX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Orientujecie się, czy istnieje wgl coś takiego? A może trzeba będzie coś "wyrzeźbić" ??? Kompletnie się na tym nie znam, a na pewno wygląda to fajniej niż z gołym silnikiem, przynajmniej dla mnie  :P  Gdzie? za ile? skąd? i czy opłaca się? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens kupować nakeda i obudowywać go plastikami? Może trzeba było sobie sporta kupić.

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens? Ano taki, że bardziej podoba mi się z pługiem na dole niż bez ot co. Moje widzimisię. A tak poza tym z tego co wiem pługu nie mają tylko sportowe maszyny, ale to bez znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jakaś rozmiarówka konkretna musi być? Bo znajomy powiedział, że coś trzeba rzeźbić, ciąć, pasować.. I że ogólnie dużo paprania w tym jest...skoro fabrycznie wyszedł bez pługu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie buty żeby rozmiarówka jakaś była. Rzeźba na 99% będzie musiała być  :smile: Jeżeli chcesz to robić sam a nie posługujesz się w miarę sprawnie fleksem, papierem ściernym, szpachlówka czy żywicą i matą to odpuść temat albo daj komuś do zrobienia, żeby efekt Cie nie rozczarował.

Kiedyś... a będzie z 15 lat temu z żywicy lepił Cetus z Niciarnianej, nie wiem co teraz porabiają ale możesz u nich zapytać i nakreślić temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu nie zakładał bym pługa do tego kymco, wolałbym kupić kurtkę, dobry kask, rękawice ( jesteś początkujący, więc nie wiem czy to masz) lub ogarnąć jakieś sprawy eksploatacyjne, opony, napęd, nie wiem co tam jest nie tak w tym twoim moto.

A jak masz nadwyżkę wolnej gotówki to zbieraj na następny sprzęt, zaraz Ci moc braknie, jeśli już jej nie brakło :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorek jest w idealnym stanie, także zostaje jeszcze kurtka i buty  :smile: 

A co do pługu, to właśnie się tak zastanawiałem i chyba go sobie odpuszczę... Nie chce mi się z tym chrzanić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...