Skocz do zawartości

Wydech Yoshimura Bandit 600


Broto

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem tanio yoshi http://allegro.pl/suzuki-bandit-600-1200-wydech-yoshimura-tlumik-i3208956818.html

tylko pytanie czy to uszkodzenie da się naprawić, żeby nie było problemów, czy może jednak kupić nie uszkodzony? Jeśli da się skrócić ten to pytanie gdzie mógłbym to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tylko pytanie czy to uszkodzenie da się naprawić, żeby nie było problemów, czy może jednak kupić nie uszkodzony? Jeśli da się skrócić ten to pytanie gdzie mógłbym to zrobić?

 

Da się naprawić, ale przy założeniu, że wydech byłby o połowę tańszy. Nie wiadomo jaki jest przedmuch, a po rozwalonej obejmie i wgniotkach widać, że ciut oberwał i z tego co widzę na zbliżeniu, to dolot jest skrzywiony. Potrzebowałbyś dorobić nowe uszczelki, rozebrać go całego, skołować obejmę no i naprostować całość. Czy się opłaca? Sam odpowiedz sobie na to pytanie, iż moim zdaniem 400 PLN to nie miało na taką "zagadkę".

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj se luzu z tym wydziorem za ta kase.. :blink:  200 -300 jeszcze by była względna cena plus u edxaust-a 250 -300 za renowacje wydechu ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie za bardzo mnie to przekonuje dlatego napisalem tutaj i moje przeczucia sie sprawdzily ;) dzieki. W takim razie poszukuje wydechu ktory bedzie milo i basowo ze mna dozmawiał. Coś polecacie?

 

I sry zabrak pl liter. Znowu bazgram z ipada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoi miejscy orginalny wydzior zawiózł do edxausta i go przerobi na taki jaki chcesz...skróci , nada mu basu etc  ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie głupie. Gorzej jak się niebiescy przyczepią, to nie mam zapasowego tłumika ;p

 

Po to jest właśnie dB-Killer.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziowi możesz wysłać kurierem i za dwa dni masz już przerobiony wydech u siebie. policja się nie czepia bo spełnia normy więc problemu niema. a trzy dni bez moto wytrzymiesz. ( mówię o wysyłce twojego oryginała)

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

no... i odłóż od razu ecie-pecie na inne dysze do gażników i strojenie tychże - bez tego motur będzie na 100% gorzej jechał z dołu niż na seryjnym tłumiku. Jest też szansa na większe spalanie. :smile:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damn.. strojenie gaźników mam pod koniec maja. 2 razy tego robić mi się nie chce ;p wyjdzie na to, że zostane przy original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...