Jump to content

Honda Cbr 125 (2011R.)

GroNeX
 Share

Recommended Posts

Witam, 

Niedawno pojechaliśmy do Bełchatowa obejrzeć "przepiękną" CBR-kę - jak zapewniał nas sprzedający facet. Podawał informacje, że jest bezwypadkowa, zero rys itp.
Na miejscu okazało się, że do wymiany jest cały układ napędowy, przednia opona. CBR-ka musiała mieć niezłego dzwona, gdyż przedni błotnik był malowany, a oś przedniego koła była przesunięta w lewo o jakieś...2, 3 cm. O dziwo motocykl jechał prosto, więc co by się działo po wycentrowaniu??? Ponad to bak był malowany, plastiki również. Całość niechlujnie poskładana.

Facet woła 9400 zł a po przeliczeniu trzeba by włożyć jeszcze koło 1500 zł.
Na koniec facet powiedział, że czeka na idiotę, który się po prostu na tym nie zna.

Gdzieś zgubiłem link do aukcji, ale jak znajdę to od razu wstawiam.

Pozdrawiam

EDIT: Kurcze wcisnąłem nie ten wątek przypadkowo. Proszę o przeniesienie tematu

Edited by GroNeX (see edit history)

Trochę bezszczelnie tak zmarnować komuś czas i powiedzieć, że czekało się na frajera :unsure: 

Też się najeździłem za ceberkami 125, po oglądaniu tych trupów aż obrzydził mi się ten model trochę :P  

To że napęd i opona są do wymiany to facet mógł napisać w ogłoszeniu, albo powiedzieć przez telefon.

Jak kupuję się coś używanego to trzeba się liczyć że jakieś koszta trzeba ponieść, mniejsze lub większe, ale zawsze! Raczej nikt nie sprzeda Ci niczego na gotowo

Jak kupuję się coś używanego to trzeba się liczyć że jakieś koszta trzeba ponieść, mniejsze lub większe, ale zawsze! Raczej nikt nie sprzeda Ci niczego na gotowo

Okej, ale jakby facet był w porządku to poinformował by o tych wadach w ogłoszeniu, a nie robił z człowieka idiotę...w końcu trudno nie dostrzec, że przód motocykla jest przesunięty w lewo o 3 cm  ^_^

• 4 weeks later...
michal_lc4

"JAK NIOWA"  :smile:

"CENA AUTA 8300"  :decayed:

W życiu bym do typa nie pojechał, już po rodzaju ogłoszenia widać że to zbieracz szrotów z "Niemca" jest  :decayed:

Ale... sam się kiedyś naciąłem i pod Poznań pojechałem po "lalkę". Na miejscu okazało się że trup malowany pędzlem, dosłownie  :whistling:

Edited by michal_lc4 (see edit history)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel