Skocz do zawartości

Honda Cbr 125 (2011R.)


GroNeX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Niedawno pojechaliśmy do Bełchatowa obejrzeć "przepiękną" CBR-kę - jak zapewniał nas sprzedający facet. Podawał informacje, że jest bezwypadkowa, zero rys itp.
Na miejscu okazało się, że do wymiany jest cały układ napędowy, przednia opona. CBR-ka musiała mieć niezłego dzwona, gdyż przedni błotnik był malowany, a oś przedniego koła była przesunięta w lewo o jakieś...2, 3 cm. O dziwo motocykl jechał prosto, więc co by się działo po wycentrowaniu??? Ponad to bak był malowany, plastiki również. Całość niechlujnie poskładana.

Facet woła 9400 zł a po przeliczeniu trzeba by włożyć jeszcze koło 1500 zł.
Na koniec facet powiedział, że czeka na idiotę, który się po prostu na tym nie zna.

Gdzieś zgubiłem link do aukcji, ale jak znajdę to od razu wstawiam.

Pozdrawiam


EDIT: Kurcze wcisnąłem nie ten wątek przypadkowo. Proszę o przeniesienie tematu

Edytowane przez GroNeX (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bezszczelnie tak zmarnować komuś czas i powiedzieć, że czekało się na frajera :unsure: 

Też się najeździłem za ceberkami 125, po oglądaniu tych trupów aż obrzydził mi się ten model trochę :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że napęd i opona są do wymiany to facet mógł napisać w ogłoszeniu, albo powiedzieć przez telefon.

Jak kupuję się coś używanego to trzeba się liczyć że jakieś koszta trzeba ponieść, mniejsze lub większe, ale zawsze! Raczej nikt nie sprzeda Ci niczego na gotowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak kupuję się coś używanego to trzeba się liczyć że jakieś koszta trzeba ponieść, mniejsze lub większe, ale zawsze! Raczej nikt nie sprzeda Ci niczego na gotowo


Okej, ale jakby facet był w porządku to poinformował by o tych wadach w ogłoszeniu, a nie robił z człowieka idiotę...w końcu trudno nie dostrzec, że przód motocykla jest przesunięty w lewo o 3 cm  ^_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wstawiam link do ogłoszenia na allegro. Nie dajcie się zwieść temu co ten facet wypisuje:

http://allegro.pl/jak-niowa-cbr125-nowy-model-super-stan-i3258607687.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"JAK NIOWA"  :smile:

"CENA AUTA 8300"  :decayed:

 

W życiu bym do typa nie pojechał, już po rodzaju ogłoszenia widać że to zbieracz szrotów z "Niemca" jest  :decayed:

 

Ale... sam się kiedyś naciąłem i pod Poznań pojechałem po "lalkę". Na miejscu okazało się że trup malowany pędzlem, dosłownie  :whistling:

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...